Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:30 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:3
27.08.2022 18:00 4 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
11.09.2022 17:00 6 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Сокол (Марково) 1:1
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Несебър (Несебър) 1:5
28.09.2022 17:00 9 кръг Д Саяна (Хасково) 0:4
04.10.2022 16:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:0
08.10.2022 16:00 11 кръг Д Гигант (Съединение) 0:2
15.10.2022 16:00 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
22.10.2022 16:00 13 кръг Д Берое II (Стара Загора) 0:2
26.10.2022 16:00 14 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
29.10.2022 16:00 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
06.11.2022 14:30 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
12.11.2022 14:30 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5
19.11.2022 14:30 18 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
26.11.2022 14:30 19 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:3
- 20 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 22 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 23 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 24 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
- 25 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 26 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 27 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 28 кръг Г Саяна (Хасково) -:-
- 29 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 30 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 31 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 32 кръг Г Берое II (Стара Загора) -:-
- 33 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 34 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 35 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 36 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 37 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 38 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Борислав 2009 (Първомай) 19 5 2 12 19:46 17
17 ФК Сливен (Сливен) 19 4 3 12 30:49 15
18 Берое II (Стара Загора) 19 3 3 13 14:49 12
19 Карнобат (Карнобат) 19 1 6 12 10:35 9
20 Верея (Стара Загора) 19 0 0 19 8:80 0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
21.09.2022 17:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:00 - Д Загорец (Нова Загора) 0:4

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.11.2022 11:00 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:12
09.10.2022 11:30 2 кръг Д Созопол (Созопол) 6:0
16.10.2022 10:00 3 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:2
23.10.2022 11:30 4 кръг Д Ропотамо (Приморско) 1:3
29.10.2022 10:00 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:5
06.11.2022 11:30 6 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 0:0
12.11.2022 10:00 7 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 1:1
- 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 9 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 10 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 11 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 12 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 13 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) -:-
- 14 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Звезденбург (Бургас) 7 3 1 3 16:15 10
5 Бургас спорт (Бургас) 7 3 0 4 17:17 9
6 Карнобат (Карнобат) 7 2 2 3 12:23 8
7 Созопол (Созопол) 7 1 0 6 7:26 3
8 Ропотамо (Приморско) 7 1 0 6 7:26 3

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2022 11:00 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:10
09.10.2022 10:00 2 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:10
16.10.2022 11:30 3 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:6
22.10.2022 10:00 4 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:10
29.10.2022 10:00 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:12
06.11.2022 10:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 0:5
12.11.2022 11:30 7 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 0:7
- 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 10 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 11 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 12 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 13 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 14 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 4 0 3 21:7 12
5 Несебър (Несебър) 7 3 2 2 11:18 11
6 ОФК Поморие (Поморие) 7 2 1 4 8:17 7
7 Бургас спорт (Бургас) 7 1 0 6 9:20 3
8 Карнобат (Карнобат) 7 0 0 7 2:60 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Карнобат (Карнобат)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 14 място
2020/2021 Трета лига 14 място
2019/2020 Трета лига 16 място
2018/2019 Трета лига 13 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място
1963/1964 ЗФГ 4 място

Месечна ранглиста

Интернет страници