Звезденбург (Бургас)

BGSupporters форум

Звезденбург (Бургас)

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Д Черноморски спортист 2022 (Обзор) 2:2
18.09.2022 17:00 2 кръг Г Устрем (Тънково) 2:6
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 5:3
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 1:3
15.10.2022 16:00 5 кръг Д Каблешково 07 (Каблешково) 1:2
23.10.2022 17:00 6 кръг Д Ахелой (Ахелой) 2:2
отложен 7 кръг Г Черноморец (Несебър) -:-
06.11.2022 14:30 8 кръг Д Равда (Равда) 2:3
12.11.2022 14:30 9 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 2:1
20.11.2022 14:30 10 кръг Д Банево (кв.Банево, Бургас) 1:5
26.11.2022 14:30 11 кръг Г Равнец 2011 (Равнец) 0:3
- 12 кръг Г Черноморски спортист 2022 (Обзор) -:-
- 13 кръг Д Устрем (Тънково) -:-
- 14 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) -:-
- 15 кръг Д Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) -:-
- 16 кръг Г Каблешково 07 (Каблешково) -:-
- 17 кръг Г Ахелой (Ахелой) -:-
- 18 кръг Д Черноморец (Несебър) -:-
- 19 кръг Г Равда (Равда) -:-
- 20 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) -:-
- 21 кръг Г Банево (кв.Банево, Бургас) -:-
- 22 кръг Д Равнец 2011 (Равнец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Черноморски спортист 2022 (Обзор) 11 2 3 6 14:24 9
9 Равда (Равда) 11 2 3 6 13:27 9
10 Звезденбург (Бургас) 10 2 2 6 18:30 8
11 Ахелой (Ахелой) 11 2 2 7 14:30 8
12 Свети Влас (Свети Влас) 11 2 2 7 24:38 8

Звезденбург (Бургас)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 12:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 9:0
03.09.2022 10:00 2 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 4:0
10.09.2022 10:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:3
17.09.2022 11:00 4 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 4:0
24.09.2022 11:00 5 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:2
01.10.2022 11:00 6 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
08.10.2022 10:30 7 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 2:1
15.10.2022 09:30 8 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 8:0
- 9 кръг
почива
22.10.2022 12:00 10 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
отложен 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
05.11.2022 12:00 12 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:2
22.11.2022 13:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:7
12.11.2022 12:00 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 5:2
20.11.2022 13:00 15 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
26.11.2022 12:00 16 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 0:1
04.12.2022 11:00 17 кръг Г Розова долина (Казанлък) 4:2
- 18 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 19 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 21 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
- 22 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 25 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
- 26 кръг
почива
- 27 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 32 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 33 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 34 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Арда 1924 (Кърджали) 16 8 2 6 34:19 26
9 Спартак 1947 (Пловдив) 13 8 1 4 22:9 25
10 Звезденбург (Бургас) 15 7 2 6 43:24 23
11 Пловдив сити (Пловдив) 16 6 1 9 28:32 19
12 Сините камъни 2022 (Сливен) 14 4 2 8 20:32 14

Звезденбург (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
28.10.2022 10:30 1-ви мач Г ЦСКА (София) 0:4
09.11.2022 10:30 реванш Д ЦСКА (София) 1:2
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
30.08.2022 10:00 - Г Бургас спорт (Бургас) 6:0
Област Бургас / Финал
07.09.2022 11:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2022 13:00 1 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
09.10.2022 11:00 2 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) 1:1
16.10.2022 10:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
22.10.2022 15:00 4 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 4:7
29.10.2022 10:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 5:1
06.11.2022 10:30 6 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 1:2
13.11.2022 11:30 7 кръг Г Созопол (Созопол) 2:0
- 8 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 9 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) -:-
- 10 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 11 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 13 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 14 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ОФК Елхово (Елхово) 7 4 2 1 12:2 14
3 ОФК Поморие (Поморие) 7 4 1 2 15:7 13
4 Звезденбург (Бургас) 7 3 1 3 16:15 10
5 Бургас спорт (Бургас) 7 3 0 4 17:17 9
6 Карнобат (Карнобат) 7 2 2 3 12:23 8

Звезденбург (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2022 17:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 3:0
13.08.2022 09:00 2 кръг Г Септември (София) 1:1
18.08.2022 09:00 3 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
28.08.2022 09:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 2:4
01.09.2022 09:00 5 кръг Д Национал (София) 1:3
10.09.2022 11:30 6 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0
17.09.2022 15:00 7 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:1
24.09.2022 10:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:3
29.09.2022 10:00 9 кръг Г Левски (София) 0:3
23.10.2022 14:30 10 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
30.10.2022 11:30 11 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
06.11.2022 12:00 12 кръг Д Черно море (Варна) 1:4
13.11.2022 12:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:7
20.11.2022 12:00 14 кръг Д Спартак (Плевен) 0:1
27.11.2022 12:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
- 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 17 кръг Д Септември (София) -:-
- 18 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
- 19 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 20 кръг Г Национал (София) -:-
- 21 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
- 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 24 кръг Д Левски (София) -:-
- 25 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Черно море (Варна) -:-
- 28 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 29 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 30 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Спартак (Плевен) 15 3 3 9 8:42 12
13 Пловдив 2015 (Пловдив) 15 2 3 10 11:39 9
14 Звезденбург (Бургас) 15 2 2 11 12:36 8
15 Етър ВТ (Велико Търново) 15 1 3 11 9:44 6
16 Локомотив София 1929 (София) 15 1 2 12 13:41 5

Звезденбург (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
26.10.2022 14:00 1-ви мач Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
09.11.2022 13:00 реванш Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1
1/4 финали
16.11.2022 11:00 1-ви мач Г Славия 1913 (София) 1:6
23.11.2022 11:00 реванш Д Славия 1913 (София) 3:3
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
31.08.2022 10:00 - Г Черноморец 1919 (Бургас) 3:0
Област Бургас / Финал
07.09.2022 09:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:2
Деца: Бургас - Областна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 10:00 1 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:0
09.10.2022 10:00 2 кръг Г Несебър (Несебър) 10:1
16.10.2022 10:00 3 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
22.10.2022 09:30 4 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 7:2
29.10.2022 10:00 5 кръг Д Карнобат (Карнобат) 12:0
06.11.2022 09:30 6 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 5:0
26.11.2022 11:30 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 4:0
- 8 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 9 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 10 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 13 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 14 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Звезденбург (Бургас) 7 7 0 0 41:3 21
2 Звездичка (Бургас) 7 5 0 2 28:7 15
3 Черноморец 1919 (Бургас) 7 4 1 2 23:11 13
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 4 0 3 21:7 12
5 Несебър (Несебър) 7 3 2 2 11:18 11

Звезденбург (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:00 1 кръг Г Звездичка (Бургас) 2:0
25.09.2022 10:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 0:2
08.10.2022 10:00 3 кръг Г Странджанец (Царево) 10:1
- 4 кръг
почива
23.10.2022 10:00 5 кръг Д Несебър II (Несебър) 1:1
29.10.2022 10:00 6 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:5
06.11.2022 09:30 7 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:1
13.11.2022 12:00 8 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
20.11.2022 09:00 9 кръг Д Созопол (Созопол) 1:0
- 10 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
- 11 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 12 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Несебър II (Несебър) -:-
- 15 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 16 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
- 17 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 8 6 0 2 35:23 18
3 Черноморец 1919 (Бургас) 8 5 0 3 21:11 15
4 Звезденбург (Бургас) 8 4 2 2 21:11 14
5 Несебър II (Несебър) 8 4 1 3 27:18 13
6 Бургас спорт (Бургас) 8 4 1 3 30:17 13

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници