Вихър (Айтос)

BGSupporters форум

Вихър (Айтос)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 1:5
17.09.2022 17:00 2 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:1
25.09.2022 17:00 3 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:4
08.10.2022 16:00 4 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 0:2
16.10.2022 16:00 5 кръг Г Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 4:3
22.10.2022 16:00 6 кръг Д Българово 1948 (Българово) 6:5
30.10.2022 14:30 7 кръг Г Аполония Понтика (Созопол) 0:2
- 8 кръг
почива
12.11.2022 14:30 9 кръг Д Странджанец (Царево) 3:2
20.11.2022 14:30 10 кръг Г Манолич (Манолич) анл.
26.11.2022 14:30 11 кръг Д Камено (Камено) 4:5
- 12 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
- 13 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
- 14 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 15 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
- 16 кръг Д Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) -:-
- 17 кръг Г Българово 1948 (Българово) -:-
- 18 кръг Д Аполония Понтика (Созопол) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Г Камено (Камено) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Балкан 1980 (Планиница) 9 6 0 3 20:14 18
4 Бургас спорт (Бургас) 9 5 1 3 22:14 16
5 Вихър (Айтос) 9 4 0 5 22:29 12
6 Българово 1948 (Българово) 9 3 3 3 25:22 12
7 Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) 9 2 2 5 16:23 8

Вихър (Айтос)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 17:00 1 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:13
29.09.2022 17:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:8
05.10.2022 16:00 3 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:8
13.10.2022 16:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:3
19.10.2022 16:00 5 кръг Д Созопол (Созопол) 10:2
27.10.2022 14:00 6 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
02.11.2022 14:30 7 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 1:2
- 8 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 9 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 12 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 13 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 14 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Загорец (Нова Загора) 7 4 0 3 15:16 12
5 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 3 0 4 10:16 9
6 ОФК Поморие (Поморие) 7 2 0 5 11:22 6
7 Вихър (Айтос) 7 1 0 6 11:38 3
8 Созопол (Созопол) 7 0 0 7 2:35 0

Вихър (Айтос)

Деца: Бургас - Областна група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 10:00 1 кръг Д Камчийска долина (Трънак) 1:2
09.10.2022 10:00 2 кръг Г Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) 3:4
15.10.2022 12:00 3 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) анл.
23.10.2022 11:00 4 кръг Г Сунгурларска долина (Сунгурларе) 3:1
29.10.2022 10:00 5 кръг Д Звездичка (Бургас) 5:3
05.11.2022 14:00 6 кръг Г ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 1:3
12.11.2022 10:00 7 кръг Д Българово 1948 (Българово) 12:1
- 8 кръг Г Камчийска долина (Трънак) -:-
- 9 кръг Д Долно Езерово (кв.Д.Езерово, Бс) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Сунгурларска долина (Сунгурларе) -:-
- 12 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 13 кръг Д ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
- 14 кръг Г Българово 1948 (Българово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Долно Езерово (кв.Долно Езерово, Бургас) 6 5 0 1 30:16 15
3 ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 6 4 1 1 29:11 13
4 Вихър (Айтос) 6 3 0 3 25:14 9
5 Звездичка (Бургас) 6 2 0 4 23:24 6
6 Сунгурларска долина (Сунгурларе) 6 1 0 5 7:22 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ БС 5 място
2020/2021 А ОФГ БС 5 място
2019/2020 А ОФГ БС 5 място
2018/2019 А ОФГ БС 1 място
2017/2018 А ОФГ БС 4 място
2016/2017 А ОФГ БС 5 място
2015/2016 А ОФГ БС 4 място
2014/2015 А ОФГ БС 3 място
2012/2013 А ОФГ БС 6 място
1963/1964 ЗФГ 8 място

Интернет страници