Септември 98 (Гложене)

BGSupporters форум

Септември 98 (Гложене)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
04.11.2023 14:30 1 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 4:0
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Радецки (Козлодуй) 3:3
24.09.2023 14:00 3 кръг Д Ботев (Рогозен) 5:1
01.10.2023 16:00 4 кръг Г Бутан (Бутан) 5:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Искър 1923 (Роман) 5:1
10.03.2024 15:30 6 кръг Г Огоста (Хайредин) 1:0
22.10.2023 16:00 7 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 4:1
11.11.2023 14:30 8 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 2:0
19.11.2023 14:30 9 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 6:0
03.03.2024 15:30 10 кръг Г Ботев III (Враца) 3:1
- 11 кръг
почива
17.03.2024 15:30 12 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 2:0
23.03.2024 15:30 13 кръг Д Радецки (Козлодуй) 5:0
30.03.2024 15:30 14 кръг Г Ботев (Рогозен) 1:2
06.04.2024 17:00 15 кръг Д Бутан (Бутан) 2:1
13.04.2024 17:00 16 кръг Г Искър 1923 (Роман) 2:3
20.04.2024 17:00 17 кръг Д Огоста (Хайредин) 1:1
28.04.2024 17:00 18 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 1:0
11.05.2024 18:00 19 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 5:0
19.05.2024 18:00 20 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) -:-
25.05.2024 18:00 21 кръг Д Ботев III (Враца) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември 98 (Гложене) 18 14 2 2 57:14 44
2 Искър 1923 (Роман) 18 13 2 3 59:24 41
3 Огоста (Хайредин) 17 10 3 4 33:13 33
4 Бутан (Бутан) 17 8 4 5 33:24 28
5 Ботев (Рогозен) 17 8 3 6 34:36 27
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
09.09.2023 16:15 - Д Спартак (Плевен) 0:3
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / Финал
23.08.2023 18:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
Северозападна България / Финали
30.08.2023 18:00 - Г Вихър 23 (Николово) 4:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Д Радецки (Козлодуй) 4:1
Област Враца / Финал
24.10.2023 16:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 0:0
Северозападна България / Първи кръг
06.03.2024 14:30 - Д Партизан (Червен бряг) 3:1
Северозападна България / Втори кръг
20.03.2024 15:00 - Д Дреновец (Дреновец) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2023 10:30 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
11.02.2024 15:00 - Г Ботев II (Враца) 0:4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ВР 2 място
2021/2022 А ОФГ ВР 4 място
2020/2021 А ОФГ ВР 10 място
2019/2020 А ОФГ ВР 6 място
2018/2019 А ОФГ ВР 11 място
2017/2018 А ОФГ ВР 10 място
2016/2017 Б ОФГ ВР 3 място
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ ВР 9 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници