Огоста (Хайредин)

BGSupporters форум

Огоста (Хайредин)

"А" ОГ Враца
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2023 17:00 2 кръг Д Скала 2015 (Оселна) 1:2
24.09.2023 17:00 3 кръг Г Дунав 2016 (Селановци) 1:2
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) 6:0
08.10.2023 16:00 5 кръг Г Ботев III (Враца) 0:2
10.03.2024 15:30 6 кръг Д Септември 98 (Гложене) 0:1
22.10.2023 16:00 7 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 1:0
12.11.2023 14:30 8 кръг Д Радецки (Козлодуй) 1:0
18.11.2023 14:30 9 кръг Г Ботев (Рогозен) 3:0
03.03.2024 15:30 10 кръг Д Бутан (Бутан) 1:0
02.12.2023 14:30 11 кръг Г Искър 1923 (Роман) 2:2
- 12 кръг
почива
24.03.2024 15:30 13 кръг Г Скала 2015 (Оселна) 1:0
31.03.2024 17:00 14 кръг Д Дунав 2016 (Селановци) 2:1
07.04.2024 17:00 15 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 2:2
14.04.2024 17:00 16 кръг Д Ботев III (Враца) 3:0
20.04.2024 17:00 17 кръг Г Септември 98 (Гложене) 1:1
28.04.2024 17:00 18 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 4:0
12.05.2024 18:00 19 кръг Г Радецки (Козлодуй) 4:0
19.05.2024 18:00 20 кръг Д Ботев (Рогозен) 4:0
26.05.2024 18:00 21 кръг Г Бутан (Бутан) -:-
02.06.2024 18:00 22 кръг Д Искър 1923 (Роман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Септември 98 (Гложене) 19 15 2 2 61:17 47
2 Искър 1923 (Роман) 19 14 2 3 65:26 44
3 Огоста (Хайредин) 18 11 3 4 37:13 36
4 Дунав 2016 (Селановци) 18 9 2 7 27:34 29
5 Бутан (Бутан) 18 8 4 6 35:30 28
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / 1/2 финали
18.10.2023 16:00 - Д ОФК Локомотив (Мездра) 1:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.02.2024 17:00 - Г Ботев II (Враца) 0:2

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ВР 3 място
2021/2022 А ОФГ ВР 2 място
2020/2021 А ОФГ ВР 3 място
2019/2020 А ОФГ ВР 1 място
2018/2019 А ОФГ ВР 1 място
2017/2018 А ОФГ ВР 2 място
2016/2017 А ОФГ ВР 3 място
2015/2016 А ОФГ ВР 6 място
2014/2015 А ОФГ ВР 4 място
2012/2013 А ОФГ ВР 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници