Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 4:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
30.08.2020 18:00 4 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:0
12.09.2020 17:00 6 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Хасково (Хасково) 3:1
27.09.2020 17:00 8 кръг Г Левски (Карлово) 0:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Гигант (Съединение) 0:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Извор (Горски извор) 0:4
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:2
08.11.2020 14:30 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:2
24.02.2021 13:00 17 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
20.02.2021 14:00 18 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Несебър (Несебър) 2:1
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:1
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
27.03.2021 15:00 23 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:1
02.04.2021 17:00 24 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Левски (Карлово) 2:0
10.04.2021 17:00 26 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
17.04.2021 17:00 27 кръг Д Извор (Горски извор) 0:0
23.04.2021 17:00 28 кръг Г Сокол (Марково) 1:2
29.04.2021 17:00 29 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
07.05.2021 18:00 30 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
15.05.2021 18:00 32 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:4
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Розова долина (Казанлък) 34 18 8 8 66:47 62
5 Гигант (Съединение) 34 16 8 10 53:30 56
6 Атлетик (Куклен) 34 16 4 14 41:35 52
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 34 13 8 13 38:40 47
8 Левски (Карлово) 34 14 5 15 47:55 47
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/2 финали
19.08.2020 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 6:0
Област Пловдив / Финал
26.08.2020 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
21.10.2020 16:00 - Д Гигант (Съединение) 3:0
Област Пловдив / 1/2 финали
28.10.2020 14:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
Област Пловдив / Финал
04.11.2020 14:30 - Д Сокол (Марково) 3:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
11.11.2020 14:30 - Г Родопа Смолян (Смолян) 1:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
10.03.2021 15:00 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
Югоизточна България / Финал
24.03.2021 15:00 - Д Розова долина (Казанлък) 1:4
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2020 18:00 - Д Гигант (Съединение) 0:2
18.07.2020 10:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:0
25.07.2020 10:00 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 3:3
31.07.2020 18:00 - Г Оборище (Панагюрище) 5:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2021 14:30 - Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
23.01.2021 11:00 - Д Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:2
27.01.2021 14:00 - Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:3

Атлетик (Куклен)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:30 1 кръг Д Марица (Милево) 3:0
26.09.2020 10:00 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:13
03.10.2020 10:30 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
11.10.2020 10:30 4 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:8
17.10.2020 11:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 3:0
26.10.2020 15:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:10
31.10.2020 10:30 7 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
07.11.2020 10:30 8 кръг Г Марица (Милево) 3:0
14.11.2020 10:30 9 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:10
22.11.2020 10:30 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:9
14.03.2021 10:30 11 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:4
17.03.2021 15:00 12 кръг Г Хасково (Хасково) 1:0
29.03.2021 16:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
- 14 кръг
почива
10.04.2021 10:30 15 кръг Д Марица (Милево) 3:0
15.04.2021 17:00 16 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:8
25.04.2021 10:30 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:8
11.05.2021 18:30 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:7
08.05.2021 11:00 19 кръг Д Хасково (Хасково) 1:4
17.05.2021 18:00 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Траките 2007 (Скутаре) 16 9 3 4 44:26 30
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 15 5 4 6 39:29 19
5 Атлетик (Куклен) 17 6 0 11 17:88 18
6 Хасково (Хасково) 16 5 2 9 22:30 17
7 Марица (Милево) 16 0 0 16 7:80 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 13 място
2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници