Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Черноморец 1919 (Бургас)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2020 18:00 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:3
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:1
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Хасково (Хасково) 2:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Извор (Горски извор) 2:1
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Сокол (Марково) 6:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:0
20.02.2021 14:00 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:0
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
03.04.2021 17:00 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
07.04.2021 17:00 25 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
10.04.2021 17:00 26 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
17.04.2021 17:00 27 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
24.04.2021 17:00 28 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
29.04.2021 17:00 29 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Сокол (Марково) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Левски (Карлово) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 20 16 3 1 42:12 51
2 Марица 1921 (Пловдив) 20 15 3 2 44:14 48
3 Загорец (Нова Загора) 19 14 3 2 53:13 45
4 Розова долина (Казанлък) 20 12 4 4 44:29 40
5 Гигант (Съединение) 20 10 4 6 33:18 34
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
01.10.2020 17:00 - Г Черно море-Рудник (Бургас) 3:0
Област Бургас / Втори кръг
- -
почива
Област Бургас / Финал
18.11.2020 - Д Несебър (Несебър) З
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
28.06.2020 17:30 - Г Пирин (Благоевград) 0:1
08.07.2020 18:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 3:1
11.07.2020 18:00 - Д Созопол (Созопол) анл.
18.07.2020 18:00 - Д Несебър (Несебър) 3:0
22.07.2020 18:00 - Г Загорец (Нова Загора) 1:0
25.07.2020 17:30 - Д Верея (Стара Загора) 5:1
01.08.2020 18:00 - Г Карнобат (Карнобат) 1:2
02.09.2020 18:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
30.01.2021 14:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
03.02.2021 14:00 - Д Созопол (Созопол) 1:1
06.02.2021 14:30 - Д Хасково (Хасково) 3:0
12.02.2021 14:00 - Г Розова долина (Казанлък) 3:1

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2020 17:00 1 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
16.09.2020 17:00 2 кръг Г Вихър (Айтос) 5:1
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) 9:1
30.09.2020 17:00 4 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
07.10.2020 16:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
14.10.2020 16:00 6 кръг Г Свети Никола (Бургас) 2:0
21.10.2020 16:00 7 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 3:1
29.10.2020 15:00 8 кръг Г Поморие (Поморие) 2:0
04.11.2020 14:30 9 кръг Д Несебър (Несебър) 4:0
11.11.2020 14:30 10 кръг Г Созопол (Созопол) 10:0
- 11 кръг
почива
04.03.2021 15:30 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 13 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
- 14 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) -:-
- 15 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 17 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
- 19 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 20 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 21 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 10 9 1 0 40:3 28
2 Сливен 2000 (Сливен) 10 8 1 1 32:7 25
3 Поморие (Поморие) 10 7 0 3 33:11 21
4 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 5 2 3 30:20 17
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 10 4 3 3 29:14 15

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮСВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 11:30 1-ви мач Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
28.10.2020 14:30 реванш Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
01.09.2020 17:00 - Г Поморие (Поморие) 4:1
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:5
19.08.2020 18:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 7:1
23.08.2020 18:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 1:2
30.08.2020 17:30 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:7
11.09.2020 17:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:0
19.09.2020 16:30 8 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:2
29.09.2020 16:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
03.10.2020 15:30 10 кръг Г Дунав (Русе) 1:1
10.10.2020 12:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
18.10.2020 15:00 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
25.10.2020 15:00 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:5
01.11.2020 14:00 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
08.11.2020 14:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2
06.03.2021 13:30 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
отложен 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Дунав (Русе) 16 5 3 8 22:27 18
8 Спартак 1918 (Варна) 16 3 5 8 15:29 14
9 Черноморец 1919 (Бургас) 16 3 4 9 15:39 13
10 Арда 1924 (Кърджали) 16 3 3 10 15:33 12
11 Сокол (Марково) 16 2 1 13 14:44 7

Черноморец 1919 (Бургас)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 13:00 1-ви мач Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
28.10.2020 14:30 реванш Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
- -
почива
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Г Бургас спорт (Бургас) 1:1
ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 11:0
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 3:0
11.10.2020 11:30 3 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 5:2
17.10.2020 10:00 4 кръг Г Стралджа (Стралджа) 2:1
24.10.2020 10:00 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Поморие (Поморие) 4:0
07.11.2020 10:00 7 кръг Д Созопол (Созопол) 4:0
20.03.2021 11:30 8 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
- 9 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 10 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Стралджа (Стралджа) -:-
- 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 13 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 14 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 7 6 0 1 30:6 18
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 5 1 1 39:8 16
3 Бургас спорт (Бургас) 7 5 0 2 22:15 15
4 Стралджа (Стралджа) 7 4 2 1 21:11 14
5 Созопол (Созопол) 7 3 1 3 14:15 10

Черноморец 1919 (Бургас)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна група
07.08.2020 10:00 1 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:7
19.08.2020 16:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 4:2
23.08.2020 16:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
27.08.2020 16:00 5 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
30.08.2020 15:30 6 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:4
11.09.2020 15:00 7 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
20.09.2020 11:00 8 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
29.09.2020 13:30 9 кръг Д Хасково (Хасково) 1:3
03.10.2020 13:30 10 кръг Г Дунав (Русе) 0:2
10.10.2020 10:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
18.10.2020 11:00 12 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 3:1
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
01.11.2020 12:00 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:1
08.11.2020 12:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
06.03.2021 11:30 16 кръг Г Черно море (Варна) 0:2
отложен 17 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 18 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 19 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 20 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
- 21 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 22 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дунав (Русе) 16 7 2 7 26:23 23
7 Хасково (Хасково) 16 4 5 7 12:24 17
8 Черноморец 1919 (Бургас) 16 4 1 11 13:42 13
9 Добруджа 1919 (Добрич) 16 2 5 9 14:71 11
10 Нефтохимик 1962 (Бургас) 16 1 6 9 6:28 9

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 11:00 1-ви мач Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
29.10.2020 11:00 реванш Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:5
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
01.09.2020 17:00 - Д Бургас спорт (Бургас) 2:1
Област Бургас / Финал
08.09.2020 17:00 - Г Звезденбург (Бургас) 4:3
Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:00 1 кръг Г Несебър (Несебър) 0:4
03.10.2020 11:30 2 кръг Д Звездичка (Бургас) 4:3
11.10.2020 10:00 3 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 2:6
17.10.2020 10:00 4 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:3
24.10.2020 11:30 5 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:2
31.10.2020 11:30 6 кръг Г Поморие (Поморие) 4:1
07.11.2020 11:30 7 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:5
20.03.2021 10:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 9 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 10 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 11 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
- 12 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 13 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
- 14 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Нефтохимик 1962 (Бургас) 7 4 0 3 18:6 12
4 Несебър (Несебър) 7 4 0 3 17:15 12
5 Черноморец 1919 (Бургас) 7 3 1 3 16:24 10
6 Карнобат (Карнобат) 7 2 1 4 13:14 7
7 Звездичка (Бургас) 7 1 0 6 8:28 3

Черноморец 1919 (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 10:00 1 кръг Д Вихър (Айтос) 3:0
27.09.2020 10:00 2 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:1
04.10.2020 10:00 3 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:1
11.10.2020 10:00 4 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1
18.10.2020 10:00 5 кръг Д Созопол (Созопол) 1:3
25.10.2020 14:00 6 кръг Г Руен юнайтед 2019 (Руен) 1:4
01.11.2020 10:00 7 кръг Д Камено (Камено) 3:0
08.11.2020 10:00 8 кръг Г Несебър (Несебър) 5:0
15.11.2020 10:00 9 кръг Д Ропотамо (Приморско) 16:0
07.03.2021 10:00 10 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
- 11 кръг Д Бургас спорт (Бургас) -:-
- 12 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
- 13 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 14 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
- 15 кръг Д Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
- 16 кръг Г Камено (Камено) -:-
- 17 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
- 18 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Руен юнайтед 2019 (Руен) 9 8 0 1 37:7 24
2 Бургас спорт (Бургас) 9 7 1 1 43:10 22
3 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 2 2 35:10 17
4 Вихър (Айтос) 9 5 1 3 31:20 16
5 Звездичка (Бургас) 9 4 1 4 25:23 13

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Черноморец 1919 (Бургас)

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници