Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
23.08.2020 18:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 3:1
30.08.2020 18:00 4 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:3
13.09.2020 17:00 6 кръг Д Хасково (Хасково) 2:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:6
27.09.2020 17:00 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
11.10.2020 16:00 10 кръг Д Гигант (Съединение) 3:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:6
25.10.2020 14:30 12 кръг Д Извор (Горски извор) 2:0
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) 0:0
08.11.2020 14:30 14 кръг Д Сокол (Марково) 4:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
22.11.2020 14:30 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
13.02.2021 14:00 17 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
21.02.2021 14:00 18 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
07.03.2021 15:00 20 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
13.03.2021 15:00 21 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
21.03.2021 15:00 22 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
04.04.2021 17:00 24 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
07.04.2021 17:00 25 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
11.04.2021 17:00 26 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
17.04.2021 17:00 27 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
25.04.2021 17:00 28 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
29.04.2021 17:00 29 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
09.05.2021 18:00 30 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Сокол (Марково) -:-
16.05.2021 18:00 32 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.05.2021 18:00 34 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Гигант (Съединение) 16 9 3 4 26:14 30
6 Розова долина (Казанлък) 16 9 3 4 39:28 30
7 Левски (Карлово) 16 8 2 6 24:29 26
8 Атлетик (Куклен) 16 7 1 8 21:21 22
9 Родопа Смолян (Смолян) 16 6 3 7 24:20 21
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
- -
почива
Област Пловдив / 1/2 финали
28.10.2020 14:30 - Г Сокол (Марково) 0:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2020 18:30 - Д Верея (Стара Загора) 0:1
15.07.2020 18:00 - Д Чавдар (Етрополе) 2:1
18.07.2020 18:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 1:3
22.07.2020 18:30 - Г Трявна (Трявна) 4:0
25.07.2020 19:00 - Г Локомотив 1927 (Дряново) 3:0
01.08.2020 - Д Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2021 - Г Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) -:-

Левски II (Карлово)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:1
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Средногорец (Брезово) 7:1
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Ведраре (Ведраре) 2:1
26.09.2020 17:00 4 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 3:0
04.10.2020 16:00 5 кръг Г Вихър (Строево) 3:0
10.10.2020 16:00 6 кръг Д Дъбене (Дъбене) 1:1
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Урожай (Стрелци) 2:1
24.10.2020 16:00 8 кръг Д Домлян (Домлян) 6:1
отложен 9 кръг Г Сокол (Пъдарско) -:-
07.11.2020 14:30 10 кръг Д Тракия 94 (Царимир) 2:1
15.11.2020 14:30 11 кръг Г Калояново (Калояново) 6:0
21.11.2020 14:30 12 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:0
отложен 13 кръг Г Труд (Труд) -:-
27.02.2021 14 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
- 15 кръг Г Средногорец (Брезово) -:-
- 16 кръг Д Ведраре (Ведраре) -:-
- 17 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 18 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 19 кръг Г Дъбене (Дъбене) -:-
- 20 кръг Д Урожай (Стрелци) -:-
- 21 кръг Г Домлян (Домлян) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Пъдарско) -:-
- 23 кръг Г Тракия 94 (Царимир) -:-
- 24 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 25 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 26 кръг Д Труд (Труд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски II (Карлово) 11 10 1 0 36:7 31
2 Спортист 1948 (Голям чардак) 12 10 1 1 59:6 31
3 Труд (Труд) 12 8 3 1 34:11 27
4 Дъбене (Дъбене) 13 7 3 3 37:14 24
5 Сокол (Пъдарско) 12 6 1 5 27:17 19

Левски (Карлово)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 13:00 1 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:10
26.09.2020 10:30 2 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 1:7
04.10.2020 12:00 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:24
11.10.2020 10:00 4 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:10
17.10.2020 12:00 5 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 0:8
25.10.2020 10:30 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
31.10.2020 10:30 7 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
08.11.2020 12:30 8 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 3:7
14.11.2020 12:00 9 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:5
20.03.2021 10 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Пловдив 2015 II (Пловдив) 8 3 1 4 22:14 10
7 Юнайтед (Пловдив) 9 3 0 6 27:46 9
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 9 2 1 6 17:40 7
9 Тракия 06 (Стамболийски) 9 1 1 7 7:47 4
10 Левски (Карлово) 9 0 1 8 11:76 1

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.408 78
октомври 2019 8.631 65
септември 2019 4.216 84
август 2019 10.338 53
май 2019 4.875 86
април 2019 6.654 77
март 2019 11.811 48
ноември 2018 10.253 58
октомври 2018 4.838 86
септември 2018 8.013 77
май 2018 6.298 76
април 2018 5.404 80
март 2018 9.066 63
ноември 2017 8.490 65
октомври 2017 14.138 39
септември 2017 10.308 59
август 2017 10.387 53
май 2017 20.279 26
април 2017 13.446 43
март 2017 9.327 60
ноември 2016 12.442 47
октомври 2016 28.250 19
септември 2016 5.534 78
август 2016 3.680 86
май 2016 7.400 66
април 2016 6.822 68
март 2016 9.835 52
ноември 2015 6.934 76
октомври 2015 5.387 80
август 2015 1.718 89
май 2015 3.728 79
април 2015 3.052 79
март 2015 2.827 81
декември 2014 7.353 69
октомври 2014 9.480 60
септември 2014 14.971 34
май 2014 4.078 86
април 2014 3.708 86
март 2014 5.626 77
ноември 2013 14.008 46
септември 2013 6.848 76
август 2013 5.350 82
май 2013 9.012 61
април 2013 15.527 41
март 2013 12.595 49
ноември 2012 12.885 47
октомври 2012 10.674 56
септември 2012 5.926 81
май 2012 11.351 53
април 2012 12.204 50
март 2012 5.327 82
ноември 2011 5.108 93
октомври 2011 8.297 77
септември 2011 8.974 77
август 2011 3.540 97
май 2011 3.200 96
април 2011 12.356 54
март 2011 9.133 73
ноември 2010 11.252 62
октомври 2010 10.385 73
септември 2010 3.946 106
август 2010 3.849 105
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници