Карнобат (Карнобат)

BGSupporters форум

Карнобат (Карнобат)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Левски (Карлово) 1:3
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 2:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Загорец (Нова Загора) 1:4
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 2:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:3
03.10.2020 17:00 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Хасково (Хасково) 2:0
31.10.2020 14:30 13 кръг Г Атлетик (Куклен) 2:1
07.11.2020 14:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
14.11.2020 14:30 15 кръг Г Извор (Горски извор) 1:1
21.11.2020 14:30 16 кръг Д Сокол (Марково) 1:0
28.11.2020 14:30 17 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
21.02.2021 14:00 18 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:7
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:2
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:4
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:0
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
02.04.2021 17:00 24 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
07.04.2021 17:00 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
10.04.2021 17:00 26 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
17.04.2021 17:00 27 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
24.04.2021 17:00 28 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
29.04.2021 17:00 29 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Сокол (Марково) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Димитровград 1947 (Димитровград) 24 10 6 8 27:25 36
8 Левски (Карлово) 24 11 3 10 38:42 36
9 Карнобат (Карнобат) 26 8 6 12 30:46 30
10 Извор (Горски извор) 23 7 9 7 31:24 30
11 Борислав 2009 (Първомай) 25 8 5 12 35:33 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / Първи кръг
16.09.2020 17:00 - Г Звезденбург (Бургас) 3:0
Област Бургас / Втори кръг
11.11.2020 14:30 - Д Несебър (Несебър) 3:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
04.07.2020 18:30 - Г Созопол (Созопол) 1:1
18.07.2020 10:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
25.07.2020 18:00 - Г Несебър (Несебър) 2:0
29.07.2020 18:00 - Д Нефтохимик 1962 /юн.ст./ (Бс) 2:1
01.08.2020 18:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 12:00 - Д Загорец (Нова Загора) 2:3
30.01.2021 11:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:3
06.02.2021 10:30 - Г Бяла река 1 (Зайчар) 4:4
13.02.2021 14:00 - Д Спартак 1918 (Варна) 1:0

Карнобат (Карнобат)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 10:00 1 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:2
28.08.2020 11:30 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:0
06.09.2020 11:00 3 кръг Д Хасково (Хасково) 0:4
12.09.2020 10:00 4 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 0:6
18.09.2020 16:00 5 кръг Д Чавдар (Пловдив) 1:3
22.09.2020 16:30 6 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
04.10.2020 10:30 7 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 1:7
12.10.2020 15:30 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
18.10.2020 12:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 0:3
25.10.2020 12:00 10 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:4
30.10.2020 13:00 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:1
08.11.2020 12:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
13.11.2020 14:00 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9
отложен 14 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
отложен 15 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
14.03.2021 11:00 16 кръг Г Хасково (Хасково) 1:2
отложен 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
отложен 18 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
06.04.2021 12:00 19 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
11.04.2021 10:30 20 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
17.04.2021 10:00 21 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
25.04.2021 12:00 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
01.05.2021 12:00 23 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
09.05.2021 12:00 24 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
13.05.2021 17:00 25 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
23.05.2021 17:00 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Сокол (Марково) 18 5 2 11 21:41 17
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 16 2 6 8 13:23 12
12 Орлета (Пазарджик) 16 3 3 10 18:41 12
13 Спартак 1947 (Пловдив) 17 3 2 12 14:44 11
14 Карнобат (Карнобат) 14 2 1 11 13:47 7

Карнобат (Карнобат)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 11:30 1 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:5
10.10.2020 10:00 3 кръг Г Звезденбург (Бургас) 0:2
17.10.2020 10:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:3
24.10.2020 10:30 5 кръг Г Несебър (Несебър) 0:2
31.10.2020 10:00 6 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1
08.11.2020 10:00 7 кръг Г Звездичка (Бургас) 5:1
отложен 8 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
отложен 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
11.04.2021 10:00 10 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
17.04.2021 10:00 11 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
25.04.2021 11:30 12 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
08.05.2021 11:30 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
16.05.2021 10:00 14 кръг Д Звездичка (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Нефтохимик 1962 (Бургас) 8 4 0 4 18:10 12
5 Черноморец 1919 (Бургас) 8 3 2 3 17:25 11
6 Карнобат (Карнобат) 7 2 1 4 13:14 7
7 Звездичка (Бургас) 7 1 0 6 8:28 3
8 Поморие (Поморие) 7 0 0 7 1:37 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Карнобат (Карнобат)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 16 място
2018/2019 Трета лига 13 място
2017/2018 Трета лига 7 място
2016/2017 Трета лига 3 място
2015/2016 "В" група 11 място
2014/2015 А ОФГ БС 2 място
2012/2013 А ОФГ БС 11 място
1963/1964 ЗФГ 4 място
1962/1963 ЗФГ 4 място
1961/1962 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

Интернет страници