Левски (Долна баня)

BGSupporters форум

Левски (Долна баня)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 11:00 1 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 5:2
20.09.2020 11:00 2 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 0:2
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Звездец (Горна Малина) 4:5
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Рилец (Говедарци) 3:0
10.10.2020 16:00 5 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:4
24.10.2020 16:00 7 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 1:2
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) анл.
07.11.2020 11:00 9 кръг Г Спортист (Нови хан) 3:0
- 10 кръг Г Мътивир (Ихтиман) -:-
- 11 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 13 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 14 кръг Г Ракитин (Трудовец) -:-
- 15 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 16 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 8 3 3 2 9:12 12
6 Звездец (Горна Малина) 8 3 1 4 9:18 10
7 Левски (Долна баня) 8 3 1 4 19:16 10
8 Спортист (Нови хан) 8 1 0 7 7:23 3
9 Мътивир (Ихтиман) 8 0 1 7 15:31 1

Левски (Долна баня)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:9
26.09.2020 11:00 2 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 2:2
03.10.2020 11:00 3 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 0:5
11.10.2020 11:00 4 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:3
18.10.2020 11:00 5 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:9
25.10.2020 11:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
31.10.2020 11:00 7 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:2
08.11.2020 11:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
14.11.2020 11:00 9 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:3
отложен 10 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) -:-
- 11 кръг Д Козаро (Ботевград) -:-
- 12 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 13 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК Костенец (Костенец) 9 6 0 3 45:13 18
5 Ботев 1937 (Ихтиман) 9 3 0 6 16:43 9
6 Козаро (Ботевград) 10 2 1 7 9:47 7
7 Пирдоп (Пирдоп) 10 1 2 7 11:51 5
8 Левски (Долна баня) 9 0 1 8 5:38 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 5 място
2018/2019 А ОФГ СФ 5 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ СФ 10 място
2012/2013 А ОФГ СФ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници