Левски (Долна баня)

BGSupporters форум

Левски (Долна баня)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 11:00 1 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 5:2
20.09.2020 11:00 2 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 0:2
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Звездец (Горна Малина) 4:5
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Рилец (Говедарци) 3:0
10.10.2020 16:00 5 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:4
24.10.2020 16:00 7 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 1:2
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) анл.
07.11.2020 11:00 9 кръг Г Спортист (Нови хан) 3:0
14.03.2021 15:00 10 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 1:1
21.03.2021 15:00 11 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 1:0
28.03.2021 11:00 12 кръг Г Звездец (Горна Малина) 2:1
10.04.2021 16:00 13 кръг Д Рилец (Говедарци) 2:0
04.05.2021 18:00 14 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:1
25.04.2021 16:00 15 кръг Д Козаро (Ботевград) 1:1
08.05.2021 17:00 16 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 0:1
- 17 кръг
почива
23.05.2021 11:00 18 кръг Д Спортист (Нови хан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Козаро (Ботевград) 15 8 4 3 33:19 28
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 15 6 5 4 20:18 23
5 Левски (Долна баня) 15 6 4 5 27:21 22
6 Рилец (Говедарци) 14 5 4 5 23:24 19
7 Звездец (Горна Малина) 15 4 2 9 21:40 14

Левски (Долна баня)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:9
26.09.2020 11:00 2 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 2:2
03.10.2020 11:00 3 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 0:5
11.10.2020 11:00 4 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:3
18.10.2020 11:00 5 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:9
25.10.2020 11:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
31.10.2020 11:00 7 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:2
08.11.2020 11:00 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4
14.11.2020 11:00 9 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:3
06.03.2021 11:00 10 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 0:4
13.03.2021 11:00 11 кръг Г Козаро (Ботевград) 0:3
20.03.2021 11:00 12 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:3
27.03.2021 11:00 13 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
11.04.2021 11:00 14 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 0:3
18.04.2021 11:00 15 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3
24.04.2021 11:00 16 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:3
30.04.2021 11:00 17 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 0:3
09.05.2021 11:00 18 кръг Д Козаро (Ботевград) 0:3
15.05.2021 11:00 19 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:3
22.05.2021 11:00 20 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
29.05.2021 15:00 21 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК Костенец (Костенец) 17 10 0 7 69:35 30
5 Козаро (Ботевград) 17 6 1 10 29:60 19
6 Пирдоп (Пирдоп) 17 4 2 11 27:84 14
7 Ботев 1937 (Ихтиман) 17 4 0 13 25:88 12
8 Левски (Долна баня) 19 0 1 18 5:69 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 5 място
2018/2019 А ОФГ СФ 5 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ СФ 10 място
2012/2013 А ОФГ СФ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 А ОФГ СФ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници