Ракитин (Трудовец)

BGSupporters форум

Ракитин (Трудовец)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 17:00 1 кръг Д Звездец (Горна Малина) 3:0
19.09.2020 17:00 2 кръг Г Рилец (Говедарци) 0:0
26.09.2020 16:00 3 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 3:1
03.10.2020 16:00 4 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:2
10.10.2020 16:00 5 кръг Г Левски (Долна баня) 1:1
17.10.2020 11:00 6 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) анл.
24.10.2020 16:00 7 кръг Г Спортист (Нови хан) 6:1
31.10.2020 11:00 8 кръг Д Мътивир (Ихтиман) 6:3
07.11.2020 15:00 9 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 0:0
13.03.2021 15:00 10 кръг Г Звездец (Горна Малина) 3:0
20.03.2021 15:00 11 кръг Д Рилец (Говедарци) 3:0
27.03.2021 15:00 12 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 0:2
10.04.2021 16:00 13 кръг Г Козаро (Ботевград) 0:1
04.05.2021 18:00 14 кръг Д Левски (Долна баня) 1:1
- 15 кръг
почива
08.05.2021 17:00 16 кръг Д Спортист (Нови хан) 10:0
16.05.2021 17:00 17 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 3:1
22.05.2021 17:00 18 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (Костенец) 16 13 2 1 47:9 41
2 Ракитин (Трудовец) 15 8 5 2 41:13 29
3 Козаро (Ботевград) 15 8 4 3 33:19 28
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 15 6 5 4 20:18 23
5 Левски (Долна баня) 15 6 4 5 27:21 22
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 18:00 - Г Драгоман (Драгоман) 4:2

Ракитин (Трудовец)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
- 2 кръг
почива
03.10.2020 11:00 3 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:4
10.10.2020 11:00 4 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
17.10.2020 11:00 5 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 4:1
24.10.2020 11:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
- 7 кръг
почива
07.11.2020 11:00 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:5
- 9 кръг
почива
21.11.2020 11:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
13.03.2021 11:00 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:7
20.03.2021 10:30 12 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 3:3
27.03.2021 11:00 13 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:8
- 14 кръг
почива
18.04.2021 11:00 15 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
- 16 кръг
почива
30.04.2021 11:00 17 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:4
09.05.2021 11:00 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:2
16.05.2021 11:00 19 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
23.05.2021 11:00 20 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливнишки герой (Сливница) 11 8 3 0 43:6 27
3 Спортист 2009 (Своге) 12 6 3 3 59:14 21
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 12 4 2 6 31:32 14
5 Ракитин (Трудовец) 13 3 2 8 20:47 11
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 1 0 13 14:93 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници