Лион 2017 (Пловдив)

BGSupporters форум

Лион 2017 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 17:00 1 кръг Д Чавдар (Пловдив) 0:2
11.09.2022 10:30 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
18.09.2022 10:30 3 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:2
24.09.2022 09:00 4 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
- 5 кръг
почива
25.10.2022 16:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
16.10.2022 12:00 7 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:0
23.10.2022 10:30 8 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
отложен 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
06.11.2022 10:30 10 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 0:1
13.11.2022 10:30 11 кръг Д Реал II (Пловдив) 2:3
01.11.2022 10:30 12 кръг Г Левски (Карлово) 2:6
27.11.2022 09:00 13 кръг Д Реал (Пловдив) 1:5
- 14 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 24 кръг Г Реал II (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 26 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Орлета (Пазарджик) 12 5 1 6 25:21 16
8 ФК Арда 1924 (Кърджали) 11 4 4 3 9:9 16
9 Лион 2017 (Пловдив) 11 5 0 6 15:24 15
10 Реал (Пловдив) 12 4 2 6 20:28 14
11 Левски (Карлово) 12 3 0 9 16:41 9

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 14:00 1 кръг Г Беломорец (Асеновград) 0:1
18.09.2022 11:30 2 кръг Г Левски (Карлово) 3:1
25.09.2022 12:45 3 кръг Д Устина (Устина) 2:2
01.10.2022 11:30 4 кръг Г Пълдин (Пловдив) 5:3
09.10.2022 12:45 5 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:5
16.10.2022 10:15 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 6:0
23.10.2022 12:45 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 8:0
30.10.2022 14:00 8 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) 2:2
06.11.2022 12:45 9 кръг Д Сокол (Марково) 3:5
13.11.2022 14:00 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 14 кръг Г Устина (Устина) -:-
- 15 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 20 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Устина (Устина) 10 7 2 1 31:15 23
2 Беломорец (Асеновград) 9 6 2 1 16:10 20
3 Лион 2017 (Пловдив) 10 5 2 3 33:20 17
4 Пълдин (Пловдив) 10 5 2 3 28:15 17
5 Ботев (кв.Дебър, Първомай) 9 3 5 1 15:11 14

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 13:00 1 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:0
25.09.2022 09:00 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 2:1
09.10.2022 12:00 3 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 1:3
16.10.2022 10:00 4 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1
23.10.2022 10:00 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 5:4
30.10.2022 10:00 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 5:2
06.11.2022 09:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0
13.11.2022 13:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
20.11.2022 09:00 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 1:0
- 10 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
- 11 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 12 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 15 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бригада 2010 (Димитровград) 9 9 0 0 53:10 27
2 Лион 2017 (Пловдив) 9 8 0 1 27:11 24
3 ФА Карлово (Карлово) 9 5 2 2 28:15 17
4 Марица 1921 (Пловдив) 9 5 1 3 32:18 16
5 Лидер Пловдив (Ягодово) 9 5 1 3 41:21 16

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2022 10:00 1 кръг Г Академик (Пловдив) 1:8
22.09.2022 13:00 2 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:11
25.09.2022 09:00 3 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:3
09.10.2022 09:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:8
16.10.2022 13:00 5 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 1:4
23.10.2022 09:00 6 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 2:7
30.10.2022 13:00 7 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:5
06.11.2022 11:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:12
13.11.2022 10:00 9 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 4:6
- 10 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 12 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 15 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 0 5 30:35 12
7 Ботев 2002 (Пловдив) 9 4 0 5 37:35 12
8 Спартак 1947 (Пловдив) 9 2 0 7 18:55 6
9 Орлета (Пазарджик) 9 1 0 8 21:48 3
10 Лион 2017 (Пловдив) 9 0 0 9 20:64 0

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 12:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:2
отложен 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
08.10.2022 11:00 3 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:2
09.10.2022 10:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 4:1
16.10.2022 13:00 5 кръг Г Беломорец (Асеновград) 6:11
отложен 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) -:-
23.10.2022 11:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:1
30.10.2022 14:00 8 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:3
06.11.2022 14:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 6:1
12.11.2022 13:00 10 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 5:1
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:4
- 12 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 22 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 7 1 3 45:26 22
4 Беломорец (Асеновград) 11 7 1 3 57:28 22
5 Лион 2017 (Пловдив) 9 7 0 2 41:26 21
6 Пълдин (Пловдив) 10 5 2 3 30:21 17
7 Марица 1921 (Пловдив) 11 5 1 5 32:34 16

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници