Лион 2017 (Пловдив)

BGSupporters форум

Лион 2017 (Пловдив)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 10:00 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:9
16.09.2023 12:00 2 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:11
22.09.2023 14:30 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
30.09.2023 10:00 4 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:4
07.10.2023 09:00 5 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 1:5
15.10.2023 10:30 6 кръг Г Марица (Милево) 2:5
22.10.2023 12:30 7 кръг Д Левски (Карлово) 0:11
28.10.2023 10:30 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:9
05.11.2023 10:00 9 кръг Д Реал (Пловдив) 2:7
12.11.2023 12:30 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:6
19.11.2023 09:00 11 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 2:6
09.03.2024 12 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 14 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 16 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 18 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 20 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 22 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Юнайтед (Пловдив) 11 3 2 6 19:27 11
9 Траките 2007 (Скутаре) 10 2 3 5 13:28 9
10 Металик 1938 (Сопот) 11 2 1 8 8:22 7
11 Реал (Пловдив) 11 2 1 8 16:31 7
12 Лион 2017 (Пловдив) 11 0 0 11 11:76 0

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
24.09.2023 14:00 2 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 0:3
01.10.2023 17:45 3 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:0
08.10.2023 15:15 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:5
15.10.2023 17:45 5 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:10
22.10.2023 16:30 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2
05.11.2023 15:15 7 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
12.11.2023 17:45 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:5
19.11.2023 17:45 9 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:5
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 13 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 16 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия 2004 (Пловдив) 7 3 0 4 24:24 9
6 Орлета (Пазарджик) 7 2 0 5 11:16 6
7 Лион 2017 (Пловдив) 8 1 1 6 9:33 4
8 ФК Арда 1924 (Кърджали) 6 1 0 5 8:22 3
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 6 1 0 5 8:36 3

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:00 1 кръг Д Гигант (Съединение) 1:6
23.09.2023 10:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
30.09.2023 10:00 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:8
07.10.2023 09:00 4 кръг Г Велд (Пловдив) 0:11
14.10.2023 09:00 5 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:6
21.10.2023 14:00 6 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:3
28.10.2023 11:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:4
отложен 8 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
11.11.2023 13:00 9 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) 1:2
18.11.2023 09:00 10 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
25.11.2023 10:00 11 кръг Д Левски (Карлово) 0:8
- 12 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 13 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг Д Велд (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 17 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 20 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) -:-
- 21 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 2 5 18:17 11
9 ФКФА Сопот (Сопот) 6 3 1 2 13:15 10
10 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 9 1 2 6 11:24 5
11 ФА Карлово (Карлово) 8 1 2 5 9:31 5
12 Лион 2017 (Пловдив) 10 0 2 8 8:52 2

Лион 2017 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 09:00 1 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:1
01.10.2023 14:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
08.10.2023 12:00 3 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) 0:5
15.10.2023 10:00 4 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 2:5
22.10.2023 09:00 5 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
29.10.2023 11:00 6 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:0
05.11.2023 10:00 7 кръг Д Пловдив сити II (Пловдив) 1:2
12.11.2023 12:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:1
19.11.2023 09:00 9 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 2:1
отложен 10 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
03.12.2023 09:00 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:2
- 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
- 20 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 22 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Кронос 2016 (Пловдив) 11 5 1 5 37:37 16
6 Пловдив сити II (Пловдив) 10 4 0 6 35:45 12
7 Лион 2017 (Пловдив) 10 4 0 6 12:23 12
8 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 3 1 5 23:33 10
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 1 7 25:38 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници