Беломорец (Асеновград)

BGSupporters форум

Беломорец (Асеновград)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 16:30 1 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 3:6
28.09.2019 15:15 2 кръг Д Девин (Девин) 5:1
06.10.2019 15:15 3 кръг Г Левски (Карлово) 3:7
13.10.2019 16:30 4 кръг Д Реал (Пловдив) 6:0
19.10.2019 16:30 5 кръг Г Чавдар (Пловдив) 3:2
24.11.2019 15:15 6 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 2:2
10.11.2019 16:30 7 кръг Г Пълдин (Пловдив) 3:0
21.03.2020 16:30 8 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
28.03.2020 16:30 9 кръг Д Реал (Пловдив) анл.
04.04.2020 16:30 10 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) анл.
- 11 кръг
почива
16.04.2020 15:15 12 кръг Д Девин (Девин) анл.
25.04.2020 16:30 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
02.05.2020 16:30 14 кръг Д Пълдин (Пловдив) анл.
09.05.2020 16:30 15 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
16.05.2020 16:30 16 кръг Д Левски (Карлово) анл.

Беломорец (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 09:00 1 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 4:0
21.09.2019 11:30 2 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:4
28.09.2019 09:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
05.10.2019 09:00 4 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 2:5
12.10.2019 10:15 5 кръг Г Левски (Карлово) 5:2
- 6 кръг
почива
30.11.2019 09:00 7 кръг Г Велд (Пловдив) 1:5
19.10.2019 14:00 8 кръг Д Лион (Пловдив) 1:3
09.11.2019 10:15 9 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:2
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Родопа 1927 (Смолян) анл.
23.11.2019 12:45 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:3
14.03.2020 09:00 12 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) анл.
21.03.2020 12:45 13 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
28.03.2020 12:45 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
04.04.2020 14:00 15 кръг Г Чико Бунара (Бяга) анл.
11.04.2020 14:00 16 кръг Д Левски (Карлово) анл.
- 17 кръг
почива
25.04.2020 09:00 18 кръг Д Велд (Пловдив) анл.
02.05.2020 09:00 19 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
09.05.2020 10:15 20 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) анл.
16.05.2020 12:45 21 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
23.05.2020 11:30 22 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) анл.

Беломорец (Асеновград)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 7:0
22.09.2019 11:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:3
29.09.2019 12:00 3 кръг Г Левски (Паталеница) 0:1
06.10.2019 14:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
13.10.2019 11:00 5 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:2
20.10.2019 14:00 6 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:2
08.12.2019 13:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
14.12.2019 14:00 8 кръг Д Чико Бунара (Бяга) 3:0
15.12.2019 11:00 9 кръг Г Академик (Пловдив) 1:1
- 10 кръг
почива
17.11.2019 11:00 11 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:1
24.11.2019 11:00 12 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:1
01.12.2019 10:00 13 кръг Д ФК Хасково 1957 (Хасково) 2:1
08.03.2020 13:00 14 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
15.03.2020 10:00 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
22.03.2020 12:00 16 кръг Д Левски (Паталеница) анл.
29.03.2020 14:00 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
05.04.2020 11:00 18 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
12.04.2020 10:00 19 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
17.04.2020 10:00 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
26.04.2020 13:00 21 кръг Г Чико Бунара (Бяга) анл.
03.05.2020 11:00 22 кръг Д Академик (Пловдив) анл.
10.05.2020 15:00 23 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
17.05.2020 14:00 24 кръг Г Металик 1938 (Сопот) анл.
24.05.2020 11:00 25 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
31.05.2020 10:00 26 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.

Беломорец (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 12:00 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:4
22.09.2019 12:00 2 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
29.09.2019 11:00 3 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 3:8
06.10.2019 11:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:3
13.10.2019 11:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 4:4
20.10.2019 09:00 6 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:3
01.12.2019 10:00 7 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:3
08.12.2019 14:00 8 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 2:1
10.11.2019 13:00 9 кръг Д Шампион (Стара Загора) 0:5
08.12.2019 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 2:1
24.11.2019 12:00 11 кръг Д Бригада (Димитровград) 1:1
15.03.2020 12:00 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
22.03.2020 11:00 13 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
29.03.2020 11:00 14 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
05.04.2020 10:00 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
12.04.2020 11:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
17.04.2020 10:00 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
26.04.2020 13:00 18 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
03.05.2020 13:00 19 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
10.05.2020 13:00 20 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
17.05.2020 11:00 21 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
24.05.2020 14:00 22 кръг Г Бригада (Димитровград) анл.

Беломорец (Асеновград)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 14:00 1 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 4:4
22.09.2019 15:00 2 кръг Г Вихър (Белозем) 2:1
29.09.2019 16:00 3 кръг Д Академик (Пловдив) 0:4
06.10.2019 16:00 4 кръг Г Улпия (Пловдив) 1:2
13.10.2019 15:00 5 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 4:3
20.10.2019 15:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
01.12.2019 13:00 7 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 5:3
08.12.2019 11:00 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 2:6
10.11.2019 17:00 9 кръг Д Тополово (Тополово) 4:5
17.11.2019 16:00 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
24.11.2019 16:00 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:3
15.03.2020 17:00 12 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
22.03.2020 17:00 13 кръг Д Вихър (Белозем) анл.
29.03.2020 18:00 14 кръг Г Академик (Пловдив) анл.
05.04.2020 19:00 15 кръг Д Улпия (Пловдив) анл.
12.04.2020 17:00 16 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
17.04.2020 17:00 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
26.04.2020 14:00 18 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) анл.
03.05.2020 16:00 19 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
10.05.2020 15:00 20 кръг Г Тополово (Тополово) анл.
17.05.2020 17:00 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) анл.
24.05.2020 18:00 22 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) анл.

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници