Лато (Алеково)

BGSupporters форум

Лато (Алеково)

Деца: Велико Търново - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:00 1 кръг Г Павликени (Павликени) 2:1
17.09.2022 12:00 2 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 4:0
27.09.2022 14:00 3 кръг Г ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) 3:1
24.09.2022 12:00 4 кръг Г Ботев (Дебелец) 2:1
08.10.2022 12:00 5 кръг Д Чавдар (Троян) 4:0
15.10.2022 12:00 6 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:4
22.10.2022 12:00 7 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
29.10.2022 12:00 8 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
05.11.2022 12:00 9 кръг Д Литекс (Ловеч) 7:0
12.11.2022 12:00 10 кръг Г Академик (Свищов) 5:1
19.11.2022 12:00 11 кръг Д Прециз (Монтана) 1:2
- 12 кръг Д Павликени (Павликени) -:-
- 13 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 14 кръг Д ДЮФК Янтра 2022 (Габрово) -:-
- 15 кръг Д Ботев (Дебелец) -:-
- 16 кръг Г Чавдар (Троян) -:-
- 17 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 18 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 19 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 20 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 21 кръг Д Академик (Свищов) -:-
- 22 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Янтра 2019 (Габрово) 11 8 1 2 41:6 25
4 Етър ВТ (Велико Търново) 11 8 0 3 25:18 24
5 Лато (Алеково) 11 7 0 4 29:13 21
6 Литекс (Ловеч) 11 5 0 6 19:68 15
7 Ботев (Дебелец) 11 4 1 6 18:22 13

Лато (Алеково)

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2022 14:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:1
30.09.2022 14:00 2 кръг Г Ботев (Дебелец) 16:0
07.10.2022 14:00 3 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
14.10.2022 14:00 4 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
21.10.2022 14:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
28.10.2022 14:00 6 кръг Г Лайтс (Велико Търново) 2:0
04.11.2022 14:00 7 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 4:1
- 8 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Дебелец) -:-
- 10 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 11 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 13 кръг Д Лайтс (Велико Търново) -:-
- 14 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив (Горна Оряховица) 7 5 1 1 25:11 16
3 Севлиево (Севлиево) 7 5 1 1 27:8 16
4 Лато (Алеково) 7 3 3 1 26:6 12
5 Лайтс (Велико Търново) 7 3 0 4 12:25 9
6 Монтана 1921 (Монтана) 7 2 1 4 6:12 7

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ВТ 2 място
2018/2019 А ОФГ ВТ 3 място
2017/2018 А ОФГ ВТ 2 място
2016/2017 А ОФГ ВТ 3 място
2015/2016 А ОФГ ВТ 3 място
2014/2015 Б ОФГ ВТ 2 място
2013/2014 Б ОФГ ВТ 3 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници