Арсенал 2000 (Казанлък)

BGSupporters форум

Арсенал 2000 (Казанлък)

ЮСВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2020 15:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:0
01.10.2020 15:00 2 кръг Г Ботев (Гълъбово) 4:0
08.10.2020 15:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 0:2
15.10.2020 15:00 4 кръг Г Чирпан (Чирпан) 0:1
22.10.2020 15:00 5 кръг Д Миньор (Раднево) 2:0
29.10.2020 15:00 6 кръг Д Загорец (Нова Загора) 2:0
05.11.2020 15:00 7 кръг Д Ботев (Гълъбово) 10:0
12.11.2020 15:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:4
18.03.2021 15:00 9 кръг Д Чирпан (Чирпан) 5:0
25.03.2021 15:00 10 кръг Г Миньор (Раднево) 1:1
01.04.2021 15:00 11 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
08.04.2021 15:00 12 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
15.04.2021 15:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
22.04.2021 15:00 14 кръг Г Чирпан (Чирпан) -:-
29.04.2021 15:00 15 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Верея (Стара Загора) 10 10 0 0 52:5 30
2 Арсенал 2000 (Казанлък) 10 6 1 3 26:8 19
3 Миньор (Раднево) 10 4 1 5 27:20 13
4 Чирпан (Чирпан) 11 4 1 6 15:27 13
5 Загорец (Нова Загора) 10 4 0 6 19:17 12

Арсенал 2000 (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Д Извор (Горски извор) 3:1
27.09.2020 11:00 2 кръг Д Тунджа (Павел баня) 15:1
04.10.2020 11:00 3 кръг Г Миньор (Раднево) 2:0
11.10.2020 11:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:0
18.10.2020 11:00 5 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1
25.10.2020 11:00 6 кръг Д Ника 1 (Сливен) 7:1
01.11.2020 11:00 7 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
08.11.2020 11:00 8 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 2:0
15.11.2020 11:00 9 кръг Г Хасково (Хасково) 3:1
14.03.2021 11:00 10 кръг Г Извор (Горски извор) 2:1
21.03.2021 11:00 11 кръг Г Тунджа (Павел баня) 5:0
28.03.2021 11:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
11.04.2021 11:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
18.04.2021 11:00 14 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
25.04.2021 11:00 15 кръг Г Ника 1 (Сливен) -:-
09.05.2021 11:00 16 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
16.05.2021 11:00 17 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
23.05.2021 11:00 18 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арсенал 2000 (Казанлък) 12 11 1 0 48:6 34
2 Розова долина (Казанлък) 12 10 1 1 54:7 31
3 Извор (Горски извор) 12 7 1 4 43:15 22
4 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 7 1 2 42:15 22
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 11 5 3 3 38:26 18

Арсенал 2000 (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 12:00 1 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:8
26.09.2020 12:00 2 кръг Г Бригада (Димитровград) 2:4
03.10.2020 12:00 3 кръг Д Чирпан (Чирпан) 10:1
10.10.2020 12:00 4 кръг Г Извор (Горски извор) 1:5
17.10.2020 12:00 5 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:2
24.10.2020 12:00 6 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) 4:2
31.10.2020 12:00 7 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 0:4
07.11.2020 12:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 2:2
- 9 кръг
почива
21.11.2020 12:00 10 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:2
27.11.2020 11:00 11 кръг Г Ботев (Гълъбово) 0:2
отложен 12 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
06.03.2021 12:00 13 кръг Д Бригада (Димитровград) 2:3
13.03.2021 12:00 14 кръг Г Чирпан (Чирпан) 2:2
20.03.2021 12:00 15 кръг Д Извор (Горски извор) 1:2
27.03.2021 12:00 16 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:3
10.04.2021 12:00 17 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
17.04.2021 12:00 18 кръг Г Розова долина II (Казанлък) -:-
24.04.2021 12:00 19 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 20 кръг
почива
15.05.2021 12:00 21 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
22.05.2021 12:00 22 кръг Д Ботев (Гълъбово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпия спорт (Стара Загора) 14 5 2 7 45:49 17
8 Загорец (Нова Загора) 14 4 1 9 27:62 13
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 14 3 2 9 29:42 11
10 Верея (Стара Загора) 15 2 2 11 22:66 8
11 Чирпан (Чирпан) 15 1 2 12 21:104 5

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

1963/1964 ЗФГ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници