Арсенал 2000 (Казанлък)

BGSupporters форум

Арсенал 2000 (Казанлък)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2023 10:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
28.11.2023 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
14.09.2023 10:30 3 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:6
21.09.2023 13:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:2
28.09.2023 11:30 5 кръг Г Крумовград (Крумовград) 6:0
03.10.2023 15:00 6 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 1:1
12.10.2023 11:00 7 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:8
18.10.2023 14:00 8 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 2:4
15.02.2024 11:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
01.11.2023 13:00 10 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 1:2
09.11.2023 14:00 11 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:0
16.11.2023 14:00 12 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) 3:0
23.11.2023 14:00 13 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:1
22.02.2024 14:00 14 кръг Д Верея (Стара Загора) 3:1
29.02.2024 14:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
07.03.2024 14:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
14.03.2024 14:00 17 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
21.03.2024 14:00 18 кръг Д Крумовград (Крумовград) -:-
27.03.2024 15:00 19 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) -:-
04.04.2024 16:00 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
11.04.2024 16:00 21 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) -:-
18.04.2024 16:00 22 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
25.04.2024 17:00 23 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
01.05.2024 18:00 24 кръг Г Локомотив (Стара Загора) -:-
09.05.2024 18:00 25 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
16.05.2024 10:00 26 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица 1921 (Пловдив) 15 11 0 4 50:19 33
5 Локомотив (Стара Загора) 15 7 3 5 37:23 24
6 Арсенал 2000 (Казанлък) 15 7 1 7 28:27 22
7 Самуил 2006 (Самуилово) 15 6 3 6 42:37 21
8 Верея (Стара Загора) 15 5 3 7 35:34 18

Арсенал 2000 (Казанлък)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2023 15:00 1 кръг Д Овощник (Овощник) 0:2
21.09.2023 15:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
28.09.2023 15:00 3 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) анл.
05.10.2023 15:00 4 кръг Г Арена (Ямбол) анл.
12.10.2023 15:00 5 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
19.10.2023 15:00 6 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
26.10.2023 15:00 7 кръг Д Минерал (Ягода) анл.
02.11.2023 15:00 8 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
09.11.2023 15:00 9 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) анл.
16.11.2023 15:00 10 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
23.11.2023 15:00 11 кръг Г Саяна (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Минерал (Ягода) 9 3 1 5 12:24 10
9 Верея (Стара Загора) 10 2 2 6 15:27 8
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 1 1 8 11:44 4
11 ОФК Хасково (Хасково) 10 1 0 9 6:47 3
-- Арсенал 2000 (Казанлък) 1 0 0 1 0:2 -

Арсенал 2000 (Казанлък)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2023 14:30 1 кръг Г Саяна (Хасково) 0:3
16.09.2023 10:00 2 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 4:3
22.09.2023 10:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:0
01.10.2023 10:00 4 кръг Г ФК Харманли (Харманли) 4:0
08.10.2023 10:00 5 кръг Д Чирпан 1929 II (Чирпан) 4:2
14.10.2023 10:00 6 кръг Г Миньор 2022 (Раднево) 2:1
21.10.2023 10:00 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0
28.10.2023 10:00 8 кръг Г Арена (Ямбол) 2:9
04.11.2023 10:00 9 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 4:1
10.11.2023 14:00 10 кръг Г Розова долина (Казанлък) 6:2
18.11.2023 10:00 11 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 2:2
25.11.2023 10:00 12 кръг Г Шампион (Ямбол) 8:0
09.03.2024 10:00 13 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
16.03.2024 10:00 14 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
23.03.2024 10:00 15 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Саяна (Хасково) 12 10 0 2 67:8 30
3 ФК Сливен (Сливен) 12 9 2 1 66:8 29
4 Арсенал 2000 (Казанлък) 12 9 1 2 43:23 28
5 Чирпан 1929 (Чирпан) 12 7 4 1 43:7 25
6 Розова долина II (Казанлък) 12 8 1 3 44:14 25

Арсенал 2000 (Казанлък)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
18.10.2023 15:30 1 кръг Г Саяна (Хасково) 0:9
16.09.2023 11:30 2 кръг Д Арена (Ямбол) 0:6
22.09.2023 11:30 3 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:20
- 4 кръг
почива
07.10.2023 13:30 5 кръг Г Загорец (Нова Загора) 1:2
14.10.2023 11:30 6 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:5
21.10.2023 14:30 7 кръг Г Шампион (Ямбол) 0:9
28.10.2023 11:30 8 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:3
04.11.2023 11:30 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
11.11.2023 11:30 10 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
18.11.2023 11:30 11 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) 0:4
25.11.2023 11:30 12 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:6
20.03.2024 14:30 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
02.03.2024 11:30 14 кръг Д Саяна (Хасково) 1:6
09.03.2024 11:30 15 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
16.03.2024 11:30 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг
почива
30.03.2024 11:30 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
06.04.2024 11:30 19 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
13.04.2024 11:30 20 кръг Д Шампион (Ямбол) -:-
20.04.2024 11:30 21 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
27.04.2024 11:30 22 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 23 кръг
почива
11.05.2024 11:30 24 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) -:-
19.05.2024 11:30 25 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
26.05.2024 11:30 26 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Розова долина (Казанлък) 9 4 1 4 22:25 13
10 ОФК Хасково (Хасково) 11 3 0 8 25:44 9
11 Загорец (Нова Загора) 11 1 0 10 7:67 3
12 Арсенал 2000 (Казанлък) 11 0 0 11 3:71 0
-- ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4 1 0 3 15:16 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

1963/1964 ЗФГ 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници