Фортуна София (Железница)

BGSupporters форум

Фортуна (Железница)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 09:00 1 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 4:4
09.09.2023 09:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:1
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:10
20.09.2023 16:30 4 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 3:4
22.09.2023 09:00 5 кръг Г София спорт (София) 0:8
30.09.2023 09:00 6 кръг Д Средец 2016 (София) 1:2
08.10.2023 17:00 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:3
14.10.2023 09:00 8 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:2
21.10.2023 09:00 9 кръг Г Младост 2015 (София) 6:4
- 10 кръг
почива
11.11.2023 09:00 11 кръг Д Ай ма3кс (София) 3:0
18.11.2023 09:00 12 кръг Г Левски (Чепинци) анл.
25.11.2023 09:00 13 кръг Д Талант (София) 2:0
03.04.2024 09:00 14 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1
02.03.2024 09:00 15 кръг Г Витоша (Бистрица) 3:0
09.03.2024 09:00 16 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:4
16.03.2024 09:00 17 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 9:2
23.03.2024 09:00 18 кръг Д София спорт (София) 0:4
30.03.2024 17:00 19 кръг Г Средец 2016 (София) 3:1
06.04.2024 09:00 20 кръг Д Спартак 2015 (София) 2:3
13.04.2024 09:00 21 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:6
20.04.2024 09:00 22 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 23 кръг
почива
01.05.2024 09:00 24 кръг Г Ай ма3кс (София) -:-
- 25 кръг
почива
18.05.2024 15:00 26 кръг Г Талант (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Спартак 2015 (София) 18 12 1 5 65:46 37
5 Сокол (кв.Бенковски, София) 18 12 1 5 69:60 37
6 Фортуна (Железница) 19 7 2 10 50:59 23
7 Средец 2016 (София) 17 6 1 10 30:70 19
8 Витоша (Бистрица) 17 5 2 10 37:58 17

Фортуна (Железница)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Академия Мургаш II (Нови хан) 3:0
24.09.2023 10:10 2 кръг Г Ултраспорт академия II (София) 0:2
01.10.2023 09:00 3 кръг Д Тигрите (София) 0:4
08.10.2023 09:00 4 кръг Г Ай ма3кс (София) 2:1
15.10.2023 10:10 5 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 9:2
22.10.2023 13:40 6 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 8:1
12.11.2023 12:30 7 кръг Д ДАФ 2018 (София) 22:0
19.11.2023 11:20 8 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:2
26.11.2023 09:00 9 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 7:0
24.03.2024 09:00 10 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 10:1
31.03.2024 12:30 11 кръг Д Тигрите (София) 8:3
07.04.2024 10:10 12 кръг Г Ай ма3кс (София) 4:1
14.04.2024 11:20 13 кръг Д ДАФ 2018 (София) 10:0
- 14 кръг Г Академия Мургаш II (Нови хан) -:-
- 15 кръг Д Ултраспорт академия II (София) -:-
- 16 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) -:-
- 17 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 18 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 2015 (София) 13 12 0 1 84:18 36
2 Фортуна (Железница) 13 11 0 2 86:17 33
3 Тигрите (София) 13 10 0 3 82:29 30
4 Ултраспорт академия II (София) 13 9 0 4 51:24 27
5 Академия Мургаш II (Нови хан) 13 6 2 5 44:48 20

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници