Олимпия ФК (София)

BGSupporters форум

Олимпия ФК (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
24.09.2020 17:00 - Г Септември (София) 3:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 09:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 1:9
20.09.2020 09:30 2 кръг Д Левски (София) 0:8
27.09.2020 09:30 3 кръг Г Славия 1913 (София) 2:4
04.10.2020 09:30 4 кръг Д Национал (София) 0:8
11.10.2020 09:30 5 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
18.10.2020 09:30 6 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 4:4
25.10.2020 09:30 7 кръг Г ЦСКА (София) 0:13
01.11.2020 09:30 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 6:0
08.11.2020 09:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 5:4
15.11.2020 09:30 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:3
22.11.2020 09:30 11 кръг Д Септември (София) 1:2
28.02.2021 09:00 12 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
07.03.2021 09:00 13 кръг Г Левски (София) 0:3
14.03.2021 09:00 14 кръг Д Славия 1913 (София) 0:3
21.03.2021 09:00 15 кръг Г Национал (София) 0:3
28.03.2021 09:00 16 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
11.04.2021 09:00 17 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:3
18.04.2021 11:00 18 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
25.04.2021 09:00 19 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
09.05.2021 09:00 20 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
16.05.2021 09:00 21 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
23.05.2021 09:00 22 кръг Г Септември (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша 13 (София) 18 8 0 10 58:45 24
9 РД Спорт (София) 18 6 1 11 38:48 19
10 Левски Раковски (София) 18 1 0 17 8:106 3
11 Царско село 2015 (София) 17 0 0 17 3:147 0
12 Олимпия ФК (София) 18 2 2 14 23:78 8

Олимпия ФК (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 10:10 1 кръг Д Спортион (София) 2:0
03.10.2020 10:10 2 кръг Г Славия 1913 (София) 2:2
10.10.2020 09:00 3 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 0:2
17.10.2020 10:10 4 кръг Д ЦСКА (София) 3:0
24.10.2020 10:10 5 кръг Г Миньор (Перник) 5:0
31.10.2020 12:30 6 кръг Д Спартак София (София) 2:1
- 7 кръг
почива
14.11.2020 11:20 8 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 4:1
21.11.2020 12:30 9 кръг Г Барокко (София) 7:1
отложен 10 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
отложен 11 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 9 8 0 1 49:7 24
2 Олимпия ФК (София) 8 6 1 1 25:7 19
3 Славия 1913 (София) 7 5 1 1 28:6 16
4 ЦСКА (София) 7 5 0 2 34:11 15
5 Спортион (София) 8 4 1 3 14:14 13
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 09:00 1 кръг Д Славия 1913 (София) 5:0
10.04.2021 11:20 2 кръг Д ЦСКА (София) 2:0
17.04.2021 10:10 3 кръг Г Миньор (Перник) 10:0
- 4 кръг Д Септември (София) -:-
- 5 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 6 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 7 кръг Г Спартак София (София) -:-
- 8 кръг Д Спортион (София) -:-
- 9 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 3 3 0 0 21:1 9
2 Олимпия ФК (София) 3 3 0 0 17:0 9
3 Спартак София (София) 3 2 0 1 6:8 6
4 ЦСКА (София) 2 1 0 1 2:2 3
5 Миньор (Перник) 2 1 0 1 2:11 3

Олимпия ФК (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
26.09.2020 13:40 1 кръг Г Левски Раковски (София) 5:2
03.10.2020 09:00 2 кръг Г София спорт (София) 4:1
10.10.2020 13:40 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:2
17.10.2020 10:10 4 кръг Г ЦСКА (София) 2:0
24.10.2020 12:30 5 кръг Д Щурче (София) 3:0
31.10.2020 11:20 6 кръг Г Левски (София) 3:0
07.11.2020 11:20 7 кръг Д Национал (София) 2:4
14.11.2020 12:30 8 кръг Г Славия 1913 (София) 5:2
21.11.2020 10:10 9 кръг Д Септември (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК (София) 9 7 0 2 27:13 21
2 Левски (София) 9 7 0 2 39:11 21
3 Национал (София) 9 6 1 2 27:16 19
4 Локомотив София 1929 (София) 9 5 2 2 26:16 17
5 Септември (София) 9 5 2 2 14:11 17
Втора фаза / Група "А"
13.03.2021 12:30 1 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 7:1
10.04.2021 11:20 2 кръг Г ЦСКА (София) 3:4
17.04.2021 11:20 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
- 4 кръг
почива
- 5 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 6 кръг Г Талант (София) -:-
- 7 кръг Д Левски (София) -:-
- 8 кръг Г Национал (София) -:-
- 9 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) -:-
- 10 кръг Д Септември (София) -:-
- 11 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ЦСКА (София) 3 3 0 0 8:3 9
3 Лъвчетата (София) 3 2 1 0 9:5 7
4 Олимпия ФК (София) 3 2 0 1 13:5 6
5 Левски (София) 2 1 1 0 11:3 4
6 Талант (София) 2 1 0 1 5:5 3

Олимпия ФК (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 09:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
03.10.2020 13:00 2 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 5:0
10.10.2020 09:00 3 кръг Г Шампион (София) 4:3
отложен 4 кръг Д Атлетик 11 (София) -:-
24.10.2020 12:00 5 кръг Г Елит София (София) 5:0
31.10.2020 10:00 6 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:0
07.11.2020 10:00 7 кръг Г Левски (София) 0:2
14.11.2020 09:00 8 кръг Д Атлетико Артен (София) 1:1
21.11.2020 11:00 9 кръг Г БГ 7 (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 9 8 0 1 63:11 24
2 Витоша 13 (София) 9 7 0 2 36:16 21
3 Олимпия ФК (София) 8 6 1 1 22:9 19
4 Атлетико Артен (София) 9 5 1 3 26:9 16
5 Шампион (София) 9 4 1 4 29:25 13
Втора фаза / Група "Б"
13.03.2021 10:00 1 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 2:3
- 2 кръг
почива
17.04.2021 09:00 3 кръг Д Лъвчетата (София) 0:4
- 4 кръг Г Барокко (София) -:-
- 5 кръг Д Елит София (София) -:-
- 6 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
- 7 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
- 8 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 9 кръг Г ОФК София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Лъвчетата (София) 3 1 1 1 10:7 4
15 Атлетико Артен (София) 2 1 0 1 7:6 3
16 Левски Спартак 1962 (София) 3 1 0 2 8:12 3
17 Елит София (София) 3 0 1 2 8:13 1
18 Олимпия ФК (София) 2 0 0 2 2:7 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници