Олимпия ФК (София)

BGSupporters форум

Олимпия ФК (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
13.09.2023 09:00 - Д Национал (София) 2:8
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 15:00 1 кръг Г Развитие МФ (София) 10:0
09.09.2023 16:00 2 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:6
23.09.2023 16:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 3:2
30.09.2023 11:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
07.10.2023 16:00 6 кръг Д Арес (София) 7:0
14.10.2023 09:00 7 кръг Г Лъвчетата (София) 4:2
21.10.2023 11:00 8 кръг Г Елит София (София) 3:2
04.11.2023 16:00 9 кръг Д ФК Ботев (София) 3:0
11.11.2023 09:00 10 кръг Г Барокко (София) 5:0
02.12.2023 15:00 11 кръг Д Сердика (София) 4:2
03.03.2024 09:30 12 кръг Д Развитие МФ (София) 9:0
03.04.2024 09:00 13 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8:0
16.03.2024 16:30 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:3
22.03.2024 16:00 15 кръг Г Витоша 13 (София) 0:2
30.03.2024 16:00 16 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
06.04.2024 13:00 17 кръг Г Арес (София) 8:2
13.04.2024 16:00 18 кръг Д Лъвчетата (София) 2:0
21.04.2024 16:00 19 кръг Д Елит София (София) 3:1
27.04.2024 09:00 20 кръг Г ФК Ботев (София) 0:0
11.05.2024 17:00 21 кръг Д Барокко (София) 6:0
18.05.2024 15:00 22 кръг Г Сердика (София) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив София 1929 (София) 22 20 1 1 123:24 61
2 Витоша 13 (София) 22 18 0 4 117:22 54
3 Олимпия ФК (София) 22 16 3 3 87:25 51
4 Левски Раковски (София) 22 15 2 5 59:26 47
5 Елит София (София) 22 14 1 7 90:44 43

Олимпия ФК (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 14:40 1 кръг Г Арес (София) 1:1
- 2 кръг
почива
30.09.2023 14:40 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 7:0
07.10.2023 11:50 4 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
14.10.2023 14:40 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0
21.10.2023 10:25 6 кръг Г Септември (София) 3:1
28.10.2023 11:50 7 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:0
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Левски (София) 0:6
11.11.2023 11:50 9 кръг Д Славия 1913 (София) 1:1
отложен 10 кръг Г Национал (София) -:-
16.03.2024 10:25 11 кръг Д ЦСКА (София) 1:3
23.03.2024 14:40 12 кръг Д Арес (София) 3:1
- 13 кръг
почива
06.04.2024 14:40 14 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:0
13.04.2024 11:50 15 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:1
20.04.2024 14:40 16 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:3
27.04.2024 11:50 17 кръг Д Септември (София) 1:2
11.05.2024 09:00 18 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 5:1
18.05.2024 09:00 19 кръг Д Левски (София) 1:3
25.05.2024 11:50 20 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
01.06.2024 09:00 21 кръг Д Национал (София) 1:4
08.06.2024 14:40 22 кръг Г ЦСКА (София) 7:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 19 16 2 1 72:15 50
2 Национал (София) 19 15 3 1 71:24 48
3 Олимпия ФК (София) 19 11 3 5 51:29 36
4 ЦСКА (София) 20 11 2 7 38:33 35
5 Септември (София) 19 9 3 7 35:30 30

Олимпия ФК II (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 14:40 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:0
24.09.2023 10:25 2 кръг Д Академия Металург (Перник) 5:1
01.10.2023 09:00 3 кръг Г ЦСКА II (София) 0:3
08.10.2023 10:25 4 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
15.10.2023 14:40 5 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:0
22.10.2023 14:40 6 кръг Г Национал II (София) 0:1
12.11.2023 10:25 7 кръг Д Елит София (София) 5:0
19.11.2023 10:25 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
17.03.2024 09:00 9 кръг Д Академия Септември (София) 0:3
24.03.2024 14:40 10 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
31.03.2024 14:40 11 кръг Г Академия Металург (Перник) 1:7
07.04.2024 13:15 12 кръг Д ЦСКА II (София) 0:3
14.04.2024 14:40 13 кръг Д Левски Раковски (София) 3:4
21.04.2024 14:40 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
28.04.2024 14:40 15 кръг Д Национал II (София) 3:0
12.05.2024 14:40 16 кръг Г Елит София (София) 6:1
19.05.2024 13:15 17 кръг Д Миньор (Перник) 3:0
26.05.2024 09:00 18 кръг Г Академия Септември (София) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Академия Септември (София) 18 11 1 6 46:26 34
4 Марек 1915 (Дупница) 18 10 1 7 40:25 31
5 Олимпия ФК II (София) 18 9 2 7 34:29 29
6 Миньор (Перник) 18 7 4 7 32:38 25
7 Кюстендил (Кюстендил) 18 5 6 7 21:32 21

Олимпия ФК (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 10:25 1 кръг Д Национал (София) 3:1
23.09.2023 11:50 2 кръг Г Левски (София) 0:3
30.09.2023 09:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:0
07.10.2023 14:40 4 кръг Г Славия 1913 (София) 2:1
14.10.2023 11:50 5 кръг Д Ултраспорт академия (София) 3:0
21.10.2023 09:00 6 кръг Г Левски Раковски (София) 2:0
28.10.2023 10:25 7 кръг Д Септември (София) 5:0
04.11.2023 11:50 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:4
11.11.2023 11:50 9 кръг Д Академика (София) 7:0
23.03.2024 09:00 10 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 4:0
30.03.2024 11:50 11 кръг Д Септември (София) 4:0
06.04.2024 09:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) 0:1
13.04.2024 11:50 13 кръг Д Левски (София) 0:3
20.04.2024 13:15 14 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:1
- 15 кръг
почива
11.05.2024 13:15 16 кръг Д Национал (София) анл.
отложен 17 кръг Г Славия 1913 (София) -:-
25.05.2024 10:25 18 кръг Д Ултраспорт академия (София) 3:0
01.06.2024 10:25 19 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0
08.06.2024 09:00 20 кръг Д Академика (София) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Пирин (Благоевград) 19 15 2 2 67:17 47
2 Левски (София) 18 13 3 2 52:10 42
3 Олимпия ФК (София) 17 12 1 4 43:14 37
4 Славия 1913 (София) 18 9 6 3 45:25 33
5 Локомотив София 1929 (София) 19 8 5 6 36:38 29

Олимпия ФК II (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 13:15 1 кръг Г Левски II (София) 1:2
24.09.2023 09:00 2 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
01.10.2023 11:50 3 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 1:3
- 4 кръг
почива
15.10.2023 10:25 5 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
22.10.2023 09:00 6 кръг Г Национал II (София) 0:3
30.10.2023 10:25 7 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:2
06.11.2023 10:25 8 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:2
12.11.2023 09:00 9 кръг Д Сердика (София) 2:3
19.11.2023 10:25 10 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
17.03.2024 09:00 11 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
24.03.2024 13:15 12 кръг Г Левски II (София) 0:2
- 13 кръг
почива
07.04.2024 14:40 14 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
14.04.2024 14:40 15 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:2
21.04.2024 13:15 16 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:0
28.04.2024 09:00 17 кръг Г Елит София (София) 2:0
12.05.2024 13:15 18 кръг Д Сердика (София) 1:0
19.05.2024 14:40 19 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:2
26.05.2024 14:40 20 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
02.06.2024 14:40 21 кръг Г Национал II (София) 1:2
09.06.2024 09:00 22 кръг Д Витоша 13 (София) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ЦСКА (София) 16 6 0 10 37:37 18
9 Сердика (София) 19 4 5 10 26:40 17
10 Олимпия ФК II (София) 19 5 2 12 19:35 17
11 Враждебна (кв.Враждебна, София) 19 1 2 16 21:92 5
12 Елит София (София) 9 1 1 7 14:27 4

Олимпия ФК (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 12:30 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 3:6
23.09.2023 10:10 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:0
30.09.2023 11:20 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:8
07.10.2023 12:30 4 кръг Д Национал (София) анл.
14.10.2023 11:20 5 кръг Г Левски (София) 0:1
21.10.2023 09:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 2:2
28.10.2023 12:30 7 кръг Г Ултраспорт академия (София) 5:3
04.11.2023 12:30 8 кръг Г Септември (София) 4:1
11.11.2023 11:20 9 кръг Д Славия 1913 (София) 0:8
23.03.2024 11:20 10 кръг Г ЦСКА (София) 3:5
30.03.2024 09:00 11 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:2
06.04.2024 10:10 12 кръг Д Септември (София) 4:1
13.04.2024 12:30 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 4:3
20.04.2024 10:10 14 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:10
27.04.2024 13:40 15 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
11.05.2024 11:20 16 кръг Д Славия 1913 (София) 4:7
18.05.2024 10:10 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:5
25.05.2024 09:00 18 кръг Д Левски (София) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Локомотив София 1929 (София) 17 8 0 9 46:44 24
6 Ултраспорт академия (София) 16 7 1 8 43:55 22
7 Олимпия ФК (София) 17 6 1 10 37:66 19
8 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 8 3 0 5 17:22 9
9 Септември (София) 16 3 0 13 19:50 9

Олимпия ФК II (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:10 1 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:6
24.09.2023 11:20 2 кръг Д Лъвчетата (София) 2:5
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Арес (София) 2:9
08.10.2023 11:20 4 кръг Д Академия ВР (София) 4:6
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Левски II (София) 1:10
22.10.2023 10:10 6 кръг Д ЦСКА II (София) 0:10
12.11.2023 13:40 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:4
19.11.2023 10:10 8 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 3:2
26.11.2023 09:00 9 кръг Д Славия 1913 II (София) 0:7
24.03.2024 13:40 10 кръг Г Славия 1913 II (София) 0:6
31.03.2024 09:00 11 кръг Д Левски II (София) 1:8
07.04.2024 09:00 12 кръг Г ЦСКА II (София) 3:4
14.04.2024 12:30 13 кръг Д Академия ВР (София) 2:2
21.04.2024 13:40 14 кръг Г Арес (София) 2:4
28.04.2024 11:20 15 кръг Г Лъвчетата (София) 5:3
12.05.2024 09:00 16 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 1:7
19.05.2024 10:10 17 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:2
26.05.2024 12:30 18 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 7:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Кюстендил (Кюстендил) 18 5 3 10 47:71 18
8 Арес (София) 16 4 5 7 45:46 17
9 Олимпия ФК II (София) 18 3 1 14 38:97 10
10 Локомотив София 1929 II (София) 9 2 1 6 15:24 7
11 Лъвчетата (София) 18 1 1 16 20:92 4

Олимпия ФК (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 10:10 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:2
24.09.2023 10:10 2 кръг Д ФК Септември 57 (София) 2:5
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Национал II (София) 3:3
08.10.2023 11:20 4 кръг Д Академия ВР II (София) 2:6
15.10.2023 13:40 5 кръг Г Левски II (София) 4:4
22.10.2023 09:00 6 кръг Д ЦСКА II (София) 1:6
12.11.2023 13:40 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 5:3
19.11.2023 10:10 8 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 6:4
17.03.2024 10:10 9 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
24.03.2024 10:10 10 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:3
31.03.2024 13:40 11 кръг Д Левски II (София) 5:4
07.04.2024 09:00 12 кръг Г ЦСКА II (София) анл.
14.04.2024 13:40 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 3:2
21.04.2024 09:00 14 кръг Г ФК Септември 57 (София) 4:1
28.04.2024 12:30 15 кръг Д Академия ВР II (София) анл.
12.05.2024 09:00 16 кръг Г Славия 1913 II (София) анл.
19.05.2024 10:10 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 3:5
26.05.2024 10:10 18 кръг Г Национал II (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Национал II (София) 16 6 3 7 53:45 21
7 Кюстендил (Кюстендил) 17 6 2 9 49:58 20
8 Славия 1913 II (София) 16 6 0 10 60:64 18
9 Олимпия ФК (София) 14 5 3 6 43:54 18
10 ФК Септември 57 (София) 16 1 3 12 19:88 6

Олимпия ФК II (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
16.09.2023 11:20 1 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 11:0
23.09.2023 11:20 2 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 5:0
30.09.2023 11:20 3 кръг Г Септември (София) 2:4
18.11.2023 09:00 4 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 3:2
14.10.2023 13:40 5 кръг Г Възраждане 2020 (София) 5:3
21.10.2023 11:20 6 кръг Д Барокко (София) 7:0
28.10.2023 11:20 7 кръг Г Метал 2002 (Перник) 7:0
04.11.2023 09:00 8 кръг Г Сердика (София) 2:2
11.11.2023 11:20 9 кръг Д София спорт (София) 1:0
23.03.2024 09:00 10 кръг Д Възраждане 2020 (София) 4:2
30.03.2024 10:10 11 кръг Г Септември (София) 8:2
06.04.2024 13:40 12 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) анл.
13.04.2024 09:00 13 кръг Г София спорт (София) 5:1
20.04.2024 10:10 14 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 7:2
27.04.2024 11:20 15 кръг Г Метал 2002 (Перник) 3:1
11.05.2024 10:10 16 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 2:8
18.05.2024 11:20 17 кръг Д Сердика (София) 6:1
25.05.2024 13:40 18 кръг Г Барокко (София) 10:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия ФК II (София) 17 14 1 2 88:31 43
2 Септември (София) 18 10 4 4 60:43 34
3 Академия Бойко Величков (София) 17 11 0 6 82:52 33
4 Възраждане 2020 (София) 16 8 1 7 50:35 25
5 София спорт (София) 18 7 2 9 45:46 23

Олимпия ФК (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 13:00 1 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
23.09.2023 13:00 2 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
30.09.2023 13:00 3 кръг Д Национал (София) 1:4
07.10.2023 09:15 4 кръг Г Септември (София) 2:1
14.10.2023 12:00 5 кръг Д Арес (София) 2:5
21.10.2023 13:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) 1:8
28.10.2023 09:15 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 7:4
04.11.2023 11:05 8 кръг Г Витоша 13 (София) 3:0
11.11.2023 09:15 9 кръг Д Левски (София) 0:9
23.03.2024 12:00 10 кръг Г Левски (София) 4:6
30.03.2024 12:00 11 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
06.04.2024 13:00 12 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
13.04.2024 11:05 13 кръг Д Арес (София) 1:5
20.04.2024 12:00 14 кръг Г Септември (София) 6:3
- 15 кръг
почива
20.05.2024 10:10 16 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:3
18.05.2024 10:10 17 кръг Г Национал (София) 3:5
25.05.2024 12:00 18 кръг Д Славия 1913 (София) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ЦСКА (София) 15 9 1 5 67:31 28
5 Национал (София) 16 8 1 7 74:61 25
6 Олимпия ФК (София) 16 6 1 9 39:63 19
7 Локомотив София 1929 (София) 16 4 1 11 57:81 13
8 Левски Раковски (София) 15 4 1 10 48:72 13

Олимпия ФК II (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
17.09.2023 11:05 1 кръг Г ЦСКА II (София) 3:11
24.09.2023 09:15 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5:8
01.10.2023 13:00 3 кръг Д Миньор (Перник) 3:8
08.10.2023 10:10 4 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 5:2
15.10.2023 12:00 5 кръг Д Барокко (София) 9:7
22.10.2023 09:15 6 кръг Г Славия 1913 II (София) 2:6
12.11.2023 13:00 7 кръг Д Супер стар (София) 8:0
19.11.2023 09:15 8 кръг Г София спорт (София) 1:6
19.11.2023 11:05 9 кръг Д Левски II (София) 3:8
24.03.2024 10:10 10 кръг Д София спорт (София) 2:6
20.05.2024 11:05 11 кръг Д ЦСКА II (София) 1:7
26.05.2024 11:05 12 кръг Г Левски II (София) 0:4
14.04.2024 10:10 13 кръг Д Славия 1913 II (София) 1:7
21.04.2024 10:10 14 кръг Г Академика (София) 4:4
28.04.2024 11:05 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:6
20.05.2024 11:05 16 кръг Г Барокко (София) анл.
19.05.2024 09:15 17 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) анл.
26.05.2024 12:00 18 кръг Г Миньор (Перник) 5:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 6 1 10 60:75 19
7 Барокко (София) 16 4 2 10 68:104 14
8 Олимпия ФК II (София) 16 4 1 11 56:94 13
9 Академика (София) 8 2 2 4 32:44 8
10 Супер стар (София) 9 1 0 8 9:77 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници