Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)

BGSupporters форум

Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 18:00 1 кръг Д Кричим (Кричим) 5:1
26.08.2020 18:00 2 кръг Д Марица (Цалапица) 9:0
30.08.2020 18:00 3 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
05.09.2020 17:00 4 кръг Д Вихър (Войсил) 2:2
- 5 кръг
почива
20.09.2020 17:00 6 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:2
26.09.2020 17:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
03.10.2020 16:00 8 кръг Д Чернозем (Черноземен) 5:2
11.10.2020 16:00 9 кръг Г Тракия (Нови извор) 4:1
17.10.2020 16:00 10 кръг Д Садово (Садово) 2:0
24.10.2020 16:00 11 кръг Г Вихър (Белозем) 2:1
31.10.2020 14:30 12 кръг Д Житница (Житница) 0:2
07.11.2020 14:30 13 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:1
отложен 14 кръг Д Марица (Милево) -:-
22.11.2020 14:30 15 кръг Г Раковски (Раковски) 4:1
28.11.2020 14:30 16 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:6
06.12.2020 14:00 17 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:3
20.02.2021 14:00 18 кръг Г Кричим (Кричим) 0:2
28.02.2021 14:00 19 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
14.03.2021 15:00 21 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
- 22 кръг
почива
28.03.2021 15:00 23 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
03.04.2021 17:00 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
11.04.2021 17:00 25 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
17.04.2021 17:00 26 кръг Д Тракия (Нови извор) -:-
24.04.2021 17:00 27 кръг Г Садово (Садово) -:-
30.04.2021 17:00 28 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
04.05.2021 18:00 29 кръг Г Житница (Житница) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Марица (Милево) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чернозем (Черноземен) 17 9 3 5 40:33 30
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 15 9 2 4 56:21 29
8 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 16 9 2 5 44:29 29
9 Вихър (Войсил) 16 8 1 7 35:42 25
10 Кричим (Кричим) 17 8 1 8 27:45 25
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2020 19:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
12.08.2020 19:00 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 6 място
2018/2019 А ОФГ ПД 4 място
2017/2018 А ОФГ ПД 8 място
2016/2017 А ОФГ ПД 5 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 3 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници