Марица (Милево)

BGSupporters форум

Марица (Милево)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
26.08.2020 18:00 2 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
29.08.2020 18:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
05.09.2020 17:00 4 кръг Д Чернозем (Черноземен) 4:3
13.09.2020 17:00 5 кръг Г Тракия (Нови извор) 5:0
03.03.2021 15:00 6 кръг Д Садово (Садово) 3:0
26.09.2020 17:00 7 кръг Г Вихър (Белозем) 0:0
03.10.2020 16:00 8 кръг Д Житница (Житница) 1:3
10.10.2020 16:00 9 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 5:2
17.10.2020 16:00 10 кръг Г Кричим (Кричим) 6:1
24.10.2020 16:00 11 кръг Д Раковски (Раковски) 3:0
31.10.2020 14:30 12 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:3
07.11.2020 14:30 13 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:0
14.11.2020 14:30 14 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:0
21.11.2020 14:30 15 кръг Д Марица (Цалапица) 9:0
28.11.2020 14:30 16 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0
05.12.2020 14:00 17 кръг Д Вихър (Войсил) 8:0
- 18 кръг
почива
28.02.2021 14:00 19 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
14.03.2021 15:00 21 кръг Г Чернозем (Черноземен) -:-
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Тракия (Нови извор) -:-
27.03.2021 15:00 23 кръг Г Садово (Садово) -:-
03.04.2021 17:00 24 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
10.04.2021 17:00 25 кръг Г Житница (Житница) -:-
17.04.2021 17:00 26 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
24.04.2021 17:00 27 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
30.04.2021 17:00 28 кръг Г Раковски (Раковски) -:-
04.05.2021 18:00 29 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
09.05.2021 18:00 30 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
16.05.2021 18:00 32 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
30.05.2021 18:00 34 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Асеновец 2005 (Асеновград) 19 16 1 2 48:9 49
2 Житница (Житница) 18 14 2 2 61:19 44
3 Марица (Милево) 18 12 2 4 60:19 38
4 Марица 2003 (Маноле) 18 11 1 6 51:29 34
5 Чернозем (Черноземен) 19 10 4 5 45:37 34
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/2 финали
19.08.2020 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2020 18:30 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 14:15 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1

Марица (Милево)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:30 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:3
26.09.2020 13:00 2 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 7:0
01.10.2020 16:00 3 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:6
10.10.2020 10:00 4 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
18.10.2020 10:00 5 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:7
21.10.2020 16:00 6 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
30.10.2020 10:00 7 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:12
07.11.2020 10:30 8 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:3
14.11.2020 10:30 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
19.11.2020 14:30 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
13.03.2021 10:30 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
21.03.2021 10:30 12 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
27.03.2021 11:00 13 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
06.04.2021 17:00 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
10.04.2021 10:30 15 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 16 кръг
почива
24.04.2021 11:00 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
03.05.2021 10:00 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
08.05.2021 10:30 19 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
12.05.2021 11:00 20 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
22.05.2021 10:30 21 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 2 3 3 26:20 9
5 Атлетик (Куклен) 9 3 0 6 10:56 9
6 Хасково (Хасково) 7 2 0 5 9:17 6
7 Марица (Милево) 8 0 0 8 3:41 0
- Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4 0 0 4 3:32 -

Клубна емблема

Отбор

Марица (Милево)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 4 място
2018/2019 А ОФГ ПД 1 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 А ОФГ ПД 15 място
2015/2016 А ОФГ ПД 13 място
2014/2015 А ОФГ ПД 13 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 3 място

Интернет страници