Секирово (кв.Секирово, Раковски)

BGSupporters форум

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2020 18:00 1 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 3:0
26.08.2020 18:00 2 кръг Г Марица (Милево) 1:3
30.08.2020 18:00 3 кръг Д Раковски (Раковски) 3:0
05.09.2020 17:00 4 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:2
13.09.2020 17:00 5 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 6:1
20.09.2020 17:00 6 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:2
27.09.2020 17:00 7 кръг Д Марица (Цалапица) 5:0
04.10.2020 16:00 8 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2
11.10.2020 16:00 9 кръг Д Вихър (Войсил) 7:1
- 10 кръг
почива
25.10.2020 14:30 11 кръг Д Кричим (Кричим) 12:2
01.11.2020 14:30 12 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
08.11.2020 14:30 13 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:3
15.11.2020 14:30 14 кръг Д Тракия (Нови извор) 1:0
13.02.2021 14:00 15 кръг Г Садово (Садово) 4:2
29.11.2020 14:30 16 кръг Д Вихър (Белозем) 8:2
07.04.2021 17:30 17 кръг Г Житница (Житница) 1:1
21.04.2021 18:00 18 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:2
28.02.2021 14:00 19 кръг Д Марица (Милево) 1:1
07.03.2021 15:00 20 кръг Г Раковски (Раковски) 1:0
14.03.2021 15:00 21 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 4:0
отложен 22 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
28.03.2021 15:00 23 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:2
02.04.2021 17:00 24 кръг Г Марица (Цалапица) 3:0
11.04.2021 17:00 25 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:1
18.04.2021 17:00 26 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
- 27 кръг
почива
30.04.2021 17:00 28 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
04.05.2021 18:00 29 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
09.05.2021 18:00 30 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
16.05.2021 18:00 32 кръг Д Садово (Садово) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
30.05.2021 18:00 34 кръг Д Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Марица (Милево) 22 14 4 4 68:21 46
5 Чернозем (Черноземен) 24 13 5 6 52:41 44
6 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 23 13 4 6 70:28 43
7 Марица 2003 (Маноле) 23 11 4 8 52:37 37
8 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 23 11 3 9 50:40 36
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
18.07.2020 18:00 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2021 15:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:5

Секирово (кв.Секирово, Раковски)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 2:14
26.09.2020 13:00 2 кръг Д Марица (Милево) 0:7
30.09.2020 16:00 3 кръг Г Хасково (Хасково) анл.
11.10.2020 11:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:8
19.10.2020 16:00 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
25.10.2020 10:30 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
31.10.2020 10:30 7 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
08.11.2020 10:30 8 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) анл.
14.11.2020 10:30 9 кръг Г Марица (Милево) анл.
22.11.2020 11:00 10 кръг Д Хасково (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетик (Куклен) 13 6 0 7 16:61 18
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 4 3 4 37:24 15
6 Хасково (Хасково) 11 2 1 8 10:26 7
7 Марица (Милево) 12 0 0 12 6:63 0
- Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4 0 0 4 3:32 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 3 място
2018/2019 А ОФГ ПД 8 място
2017/2018 А ОФГ ПД 7 място
2016/2017 А ОФГ ПД 10 място
2015/2016 А ОФГ ПД 7 място
2014/2015 А ОФГ ПД 5 място
2012/2013 А ОФГ ПД 11 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници