Металик 1938 (Сопот)

BGSupporters форум

Металик 1938 (Сопот)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2021 18:00 1 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:5
отложен 2 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
04.09.2021 17:00 3 кръг Г Садово (Садово) 3:0
11.09.2021 17:00 4 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 2:2
19.09.2021 17:00 5 кръг Г Спартак (Болярци) 1:0
25.09.2021 17:00 6 кръг Г Марица (Милево) 1:4
02.10.2021 16:00 7 кръг Д Тракия (Нови извор) 5:0
09.10.2021 16:00 8 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 4:2
16.10.2021 16:00 9 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
24.10.2021 16:00 10 кръг Г Вихър (Войсил) 0:4
30.10.2021 14:30 11 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:2
07.11.2021 14:30 12 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:1
13.11.2021 14:30 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
20.11.2021 14:30 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
27.11.2021 14:30 15 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 16 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 18 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 19 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 20 кръг Д Спартак (Болярци) -:-
- 21 кръг Д Марица (Милево) -:-
- 22 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
- 23 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 24 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 25 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 26 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 27 кръг Д Чернозем (Черноземен) -:-
- 28 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Житница (Житница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Житница (Житница) 10 6 1 3 25:17 19
5 Марица (Милево) 11 6 0 5 29:21 18
6 Металик 1938 (Сопот) 11 5 3 3 23:20 18
7 Дълго поле (Дълго поле) 12 5 3 4 18:20 18
8 Тракия (Нови извор) 12 5 2 5 19:23 17

Металик 1938 (Сопот)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2021 10:30 1 кръг Д Тунджа (Павел баня) анл.
17.09.2021 15:00 2 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:2
отложен 3 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
29.09.2021 16:00 4 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:3
отложен 5 кръг Г Сокол (Марково) -:-
отложен 6 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
25.10.2021 12:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:7
отложен 8 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
05.11.2021 15:00 9 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:4
11.11.2021 14:00 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
23.11.2021 14:00 11 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 14 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 17 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 18 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Куклен) 6 1 1 4 3:16 4
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 7 1 1 5 8:23 4
10 Траките 2007 (Скутаре) 5 0 1 4 3:21 1
11 Металик 1938 (Сопот) 4 0 0 4 0:16 0
-- Тунджа (Павел баня) - 0 0 0 0:0 -

Металик 1938 (Сопот)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2021 10:30 1 кръг Г Труд (Труд) 1:4
02.10.2021 12:00 2 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:3
отложен 3 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
15.10.2021 16:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
- 5 кръг
почива
29.10.2021 14:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
07.11.2021 10:30 7 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 8 кръг Д Труд (Труд) -:-
- 9 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Съединение) 3 2 0 1 8:6 6
4 ФК Вихър 1965 (Златоград) 4 2 0 2 11:9 6
5 Металик 1938 (Сопот) 3 0 0 3 2:11 0
6 Юнайтед (Пловдив) 3 0 0 3 1:10 0
- Лидер Пловдив (Ягодово) 2 0 0 2 0:6 -

Металик 1938 (Сопот)

ДПГ13: Пловдив - Зонална група център
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:30 1 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:7
19.09.2021 10:30 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:7
23.09.2021 17:00 3 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:2
- 4 кръг
почива
03.10.2021 10:30 5 кръг Г Марица 1921 II (Пловдив) 1:4
отложен 6 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
отложен 7 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
отложен 8 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
31.10.2021 10:30 9 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
07.11.2021 10:30 10 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
14.11.2021 10:30 11 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
20.11.2021 12:30 12 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
28.11.2021 12:00 13 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 14 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Марица 1921 II (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
- 20 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 21 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 25 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Марица 1921 II (Пловдив) 7 2 0 5 9:34 6
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 7 1 2 4 4:10 5
11 Ботев II (Пловдив) 6 1 2 3 7:10 5
12 Спартак 1947 (Пловдив) 8 1 2 5 8:22 5
13 Металик 1938 (Сопот) 5 0 0 5 2:26 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ПД 5 място
2019/2020 А ОФГ ПД 9 място
2018/2019 А ОФГ ПД 9 място
2017/2018 А ОФГ ПД 5 място
2016/2017 А ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 16 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници