Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Втора група
19.08.2023 18:00 1 кръг Д Садово (Садово) 2:2
27.08.2023 18:00 2 кръг Г Дъбене (Дъбене) 0:3
02.09.2023 17:00 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 1:1
10.09.2023 17:00 4 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:4
11.02.2024 14:00 5 кръг Д Марица (Милево) 1:0
23.09.2023 17:00 6 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2
30.09.2023 17:00 7 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
07.10.2023 16:00 8 кръг Д Кричим (Кричим) 7:2
14.10.2023 16:00 9 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 4:0
22.10.2023 16:00 10 кръг Г Садово (Садово) 1:5
09.12.2023 14:00 11 кръг Д Дъбене (Дъбене) 3:1
11.11.2023 14:30 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:2
18.11.2023 14:30 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
25.11.2023 14:30 14 кръг Г Марица (Милево) 0:3
02.12.2023 14:00 15 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0
17.02.2024 14:00 16 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 2:0
24.02.2024 14:00 17 кръг Г Кричим (Кричим) 0:0
02.03.2024 15:00 18 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Милево) 18 16 1 1 50:5 49
2 Борислав 2009 (Първомай) 18 11 3 4 39:16 36
3 Тракия 06 (Стамболийски) 18 8 3 7 32:28 27
4 Металик 1938 (Сопот) 18 8 2 8 37:28 26
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 18 8 2 8 38:36 26
Втора фаза / Първа група
09.03.2024 15:00 19 кръг Д Житница (Житница) 5:1
16.03.2024 15:00 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:0
23.03.2024 15:00 21 кръг Г Марица (Милево) 0:8
30.03.2024 15:00 22 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 2:0
06.04.2024 17:00 23 кръг Г Спартак (Болярци) 1:6
13.04.2024 17:00 24 кръг Г Житница (Житница) 1:5
20.04.2024 17:00 25 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:3
27.04.2024 17:00 26 кръг Д Марица (Милево) 0:3
11.05.2024 18:00 27 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:3
18.05.2024 18:00 28 кръг Д Спартак (Болярци) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Спартак (Болярци) 10 6 1 3 28:12 19
3 Дълго поле (Дълго поле) 10 4 1 5 14:20 13
4 Тракия 06 (Стамболийски) 10 3 1 6 15:30 10
5 Борислав 2009 (Първомай) 10 3 0 7 11:22 9
6 Житница (Житница) 10 2 1 7 12:31 7

Тракия 06 (Стамболийски)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:1
22.09.2023 15:15 2 кръг Г Реал (Пловдив) 4:0
01.10.2023 15:00 3 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:3
07.10.2023 12:30 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2
14.10.2023 11:45 5 кръг Д Житница (Житница) 1:4
- 6 кръг
почива
28.10.2023 10:00 7 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1
04.11.2023 10:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
25.11.2023 12:00 9 кръг Д Хисаря (Хисаря) 4:5
09.12.2023 18:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
отложен 11 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 19 4 2 13 33:92 14
10 Марица 1921 (Пловдив) 9 4 0 5 13:12 12
11 Тракия 06 (Стамболийски) 9 3 1 5 19:25 10
12 Хисаря (Хисаря) 10 2 0 8 22:59 6
13 Реал (Пловдив) 10 2 0 8 14:36 6
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.03.2024 13:30 1 кръг Д Житница (Житница) 1:2
31.03.2024 09:00 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:5
07.04.2024 11:00 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:0
14.04.2024 09:00 4 кръг Д Хисаря (Хисаря) 4:1
21.04.2024 15:00 5 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:8
28.04.2024 12:30 6 кръг Д Реал (Пловдив) 0:3
11.05.2024 14:00 7 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:6
18.05.2024 12:00 8 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:2
24.05.2024 12:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Траките 2007 (Скутаре) 9 4 1 4 35:25 13
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 34:25 13
7 Тракия 06 (Стамболийски) 9 4 0 5 14:27 12
8 Житница (Житница) 9 3 0 6 19:30 9
9 Хебър 1918 (Пазарджик) 9 1 0 8 10:52 3

Тракия 06 (Стамболийски)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:30 1 кръг Д Велд (Пловдив) 0:8
23.09.2023 10:15 2 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:15
30.09.2023 15:15 3 кръг Д Феникс (Пловдив) 1:4
07.10.2023 11:30 4 кръг Г Велд II (Пловдив) 1:6
14.10.2023 15:15 5 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 2:9
21.10.2023 12:45 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
28.10.2023 15:15 7 кръг Д Барс (Пловдив) 3:7
отложен 8 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 9 кръг
почива
18.11.2023 14:00 10 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:2
09.03.2024 11:30 11 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:19
02.12.2023 10:15 12 кръг Д Марица (Марково) 0:15
03.12.2023 14:00 13 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 0:3
09.03.2024 11:30 14 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 3:0
16.03.2024 10:15 15 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:11
23.03.2024 15:15 16 кръг Г Феникс (Пловдив) 0:3
30.03.2024 11:30 17 кръг Д Велд (Пловдив) 0:5
06.04.2024 15:15 18 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) 1:1
13.04.2024 12:45 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:8
20.04.2024 15:15 20 кръг Г Барс (Пловдив) 1:8
27.04.2024 14:00 21 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:15
- 22 кръг
почива
11.05.2024 14:00 23 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:8
18.05.2024 14:00 24 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
25.05.2024 10:15 25 кръг Г Марица (Марково) 0:14
01.06.2024 14:00 26 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ФА Карлово (Карлово) 11 7 1 3 44:16 22
11 Феникс (Пловдив) 21 7 1 13 33:60 22
12 Барс (Пловдив) 24 6 2 16 42:88 20
13 Велд II (Пловдив) 12 3 1 8 18:48 10
14 Тракия 06 (Стамболийски) 23 2 1 20 18:171 7

Тракия 06 (Стамболийски)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 13:00 1 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) 0:5
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 3:1
30.09.2023 10:00 3 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 8:0
07.10.2023 13:00 4 кръг Д Гигант (Съединение) 4:2
14.10.2023 12:00 5 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
21.10.2023 12:00 6 кръг Г Левски (Карлово) 1:8
28.10.2023 10:00 7 кръг Д Велд (Пловдив) 1:5
отложен 8 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
11.11.2023 11:00 9 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:1
18.11.2023 12:00 10 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
отложен 11 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
16.03.2024 12:00 12 кръг Г ФКФА Сопот (Сопот) 1:3
23.03.2024 13:00 13 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:7
30.03.2024 10:00 14 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 0:5
06.04.2024 13:00 15 кръг Д Гигант (Съединение) 3:7
13.04.2024 11:00 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:2
20.04.2024 13:00 17 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:13
27.04.2024 12:00 18 кръг Д Велд (Пловдив) 2:9
01.05.2024 12:00 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
11.05.2024 13:00 20 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:2
18.05.2024 13:00 21 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
25.05.2024 12:00 22 кръг Д Марица (Ясно поле) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 20 6 3 11 36:52 21
10 Левски (Карлово) 8 6 2 0 40:11 20
11 ФА Карлово (Карлово) 19 3 3 13 26:58 12
12 Лион 2017 (Пловдив) 21 3 3 15 27:96 12
13 Тракия 06 (Стамболийски) 20 4 0 16 30:84 12

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 10 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 2 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място

Интернет страници

 » няма интернет страници