Тракия 06 (Стамболийски)

BGSupporters форум

Тракия 06 (Стамболийски)

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 17:00 1 кръг Д Белащица (Белащица) 3:0
26.09.2020 17:00 2 кръг Г Вето (Цалапица) 9:1
03.10.2020 16:00 3 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:2
11.10.2020 16:00 4 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) 5:0
17.10.2020 16:00 5 кръг Д Брестовица (Брестовица) 3:0
25.10.2020 14:30 6 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 5:1
- 7 кръг
почива
21.11.2020 14:30 8 кръг Д Лидер (Ягодово) 6:0
15.11.2020 14:30 9 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 1:0
21.03.2021 15:00 10 кръг Г Белащица (Белащица) 1:2
27.03.2021 15:00 11 кръг Д Вето (Цалапица) 5:0
11.04.2021 17:00 12 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:0
17.04.2021 17:00 13 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) -:-
25.04.2021 17:00 14 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
01.05.2021 18:00 15 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
- 16 кръг
почива
16.05.2021 18:00 17 кръг Г Лидер (Ягодово) -:-
22.05.2021 18:00 18 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1947 II (Пловдив) 10 9 1 0 39:4 28
2 Тракия 06 (Стамболийски) 11 8 1 2 39:6 25
3 Белащица (Белащица) 11 8 0 3 29:17 24
4 Лидер (Ягодово) 11 7 0 4 31:17 21
5 Спартак 1971 (Ново село) 9 4 1 4 26:20 13

Тракия 06 (Стамболийски)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2020 17:00 1 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 4:2
25.09.2020 17:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:3
03.10.2020 12:00 3 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:9
27.11.2020 11:00 4 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 0:7
17.10.2020 10:00 5 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:5
23.10.2020 16:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
31.10.2020 10:30 7 кръг Г Левски (Карлово) 2:2
06.11.2020 12:00 8 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) 1:4
15.11.2020 10:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:9
21.03.2021 10:30 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:11
отложен 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
02.04.2021 16:00 12 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:9
12.04.2021 18:00 13 кръг Г Пловдив 2015 II (Пловдив) -:-
16.04.2021 17:00 14 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
24.04.2021 10:30 15 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
30.04.2021 17:00 16 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
08.05.2021 12:00 17 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
14.05.2021 18:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Юнайтед (Пловдив) 12 4 0 8 35:60 12
8 Асеновец 2005 (Асеновград) 12 3 1 8 24:47 10
9 Тракия 06 (Стамболийски) 11 1 1 9 7:67 4
10 Борислав 2009 (Първомай) 4 0 0 4 2:12 0
11 Левски (Карлово) 9 0 1 8 11:76 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 2 място
2018/2019 А ОФГ ПД 14 място
2017/2018 А ОФГ ПД 3 място
2016/2017 А ОФГ ПД 4 място
2015/2016 А ОФГ ПД 14 място
2014/2015 А ОФГ ПД 12 място
2012/2013 А ОФГ ПД 15 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници