СФК Раковски (Раковски)

BGSupporters форум

СФК Раковски (Раковски)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
23.08.2023 18:00 1 кръг Г Спартак (Болярци) 0:2
27.08.2023 18:00 2 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:4
02.09.2023 17:00 3 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:6
09.09.2023 17:00 4 кръг Г Житница (Житница) 1:3
17.09.2023 17:00 5 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1
24.09.2023 17:00 6 кръг Г Чернозем (Черноземен) 2:3
01.10.2023 16:00 7 кръг Д Марица 2009 (Градина) 2:1
08.10.2023 16:00 8 кръг Г Труд (Труд) 4:2
15.10.2023 16:00 9 кръг Д Тракия (Нови извор) 1:1
22.10.2023 16:00 10 кръг Д Спартак (Болярци) 1:2
10.12.2023 14:00 11 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:1
12.11.2023 13:30 12 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:1
19.11.2023 15:00 13 кръг Д Житница (Житница) 2:1
25.11.2023 14:30 14 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
03.12.2023 14:30 15 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:4
17.02.2024 14:00 16 кръг Г Марица 2009 (Градина) 3:1
25.02.2024 14:00 17 кръг Д Труд (Труд) -:-
03.03.2024 15:00 18 кръг Г Тракия (Нови извор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1947 II (Пловдив) 17 6 4 7 27:33 22
7 Тракия (Нови извор) 17 5 3 9 27:30 18
8 СФК Раковски (Раковски) 16 5 2 9 21:35 17
9 Труд (Труд) 16 2 2 12 21:51 8
10 Марица 2009 (Градина) 17 2 0 15 18:57 6
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
15.08.2023 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2024 13:00 - Г Атлетик (Куклен) 2:4
03.02.2024 14:00 - Г Левски (Карлово) 0:2

СФК Раковски (Раковски)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 11:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:8
24.09.2023 11:30 2 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:17
01.10.2023 11:30 3 кръг Г Реал (Пловдив) 0:5
08.10.2023 12:45 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:6
15.10.2023 11:30 5 кръг Г Марица (Ясно поле) 0:3
22.10.2023 11:30 6 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:4
29.10.2023 10:15 7 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:10
05.11.2023 10:15 8 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 1:5
12.11.2023 16:30 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:7
19.11.2023 10:15 10 кръг Г Сокол (Марково) 1:5
отложен 11 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
03.12.2023 11:30 12 кръг Г Чепинец II (Велинград) 1:3
10.12.2023 11:30 13 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 0:10
- 14 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 15 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 19 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 22 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Г Чепинец (Велинград) -:-
- 25 кръг Д Чепинец II (Велинград) -:-
- 26 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Реал (Пловдив) 12 3 1 8 16:49 10
11 Марица (Ясно поле) 11 2 2 7 15:38 8
12 Чепинец II (Велинград) 10 2 1 7 10:32 7
13 СФК Раковски (Раковски) 12 1 0 11 12:83 3
14 Юнайтед (Пловдив) 11 0 0 11 16:79 0

СФК Раковски (Раковски)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 12:00 1 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 7:9
30.09.2023 13:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 0:8
07.10.2023 11:00 3 кръг Д Беломорец (Асеновград) 3:8
14.10.2023 13:00 4 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:13
21.10.2023 12:00 5 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 4:0
28.10.2023 12:00 6 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:2
- 7 кръг
почива
11.11.2023 13:00 8 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:3
18.11.2023 12:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 1:5
25.11.2023 10:00 10 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2
02.12.2023 13:00 11 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 3:2
- 12 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 13 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
- 15 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
- 16 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 17 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 22 кръг Д Ботев 2002 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Беломорец (Асеновград) 9 4 1 4 30:31 13
7 ФК Арда 1924 (Кърджали) 9 4 1 4 18:22 13
8 СФК Раковски (Раковски) 10 3 0 7 22:52 9
9 Пловдив сити (Пловдив) 9 2 2 5 18:20 8
10 Орлета (Пазарджик) 10 2 0 8 10:51 6

СФК Раковски (Раковски)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Г"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 09:00 1 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 1:13
30.09.2023 11:00 2 кръг Д Спартак (Първенец) 2:4
07.10.2023 13:00 3 кръг Г Реал (Пловдив) 1:13
14.10.2023 10:00 4 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 1:3
21.10.2023 10:00 5 кръг Г Академия Лион (Пловдив) 3:5
28.10.2023 10:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 1:6
09.12.2023 12:00 7 кръг Г ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 3:8
11.11.2023 11:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 4:7
18.11.2023 14:00 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:4
25.11.2023 12:00 10 кръг Г ФК Хасково 1924 (Хасково) 1:9
02.12.2023 11:00 11 кръг Д СФК Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
- 12 кръг Д Академия Канарче (Браниполе) -:-
- 13 кръг Г Спартак (Първенец) -:-
- 14 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 16 кръг Д Академия Лион (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 18 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) -:-
- 19 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 20 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д ФК Хасково 1924 (Хасково) -:-
- 22 кръг Г СФК Спартак 1947 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 10 5 0 5 48:41 15
9 Спартак (Първенец) 10 4 0 6 38:38 12
10 Брестник 1948 (Брестник) 11 2 0 9 19:74 6
11 Академия Лион (Пловдив) 9 1 0 8 16:75 3
12 СФК Раковски (Раковски) 11 0 0 11 18:77 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 11 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 3 място
2020/2021 А ОФГ ПД 15 място
2019/2020 А ОФГ ПД 13 място
2018/2019 А ОФГ ПД 6 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 1 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници