Спортист 1948 (Голям чардак)

BGSupporters форум

Спортист 1948 (Голям чардак)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Г Ведраре (Ведраре) 2:0
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Вихър (Строево) 6:0
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Урожай (Стрелци) 4:1
27.09.2020 17:00 4 кръг Д Сокол (Пъдарско) 6:1
03.10.2020 16:00 5 кръг Г Калояново (Калояново) 9:0
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Труд (Труд) 2:0
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Средногорец (Брезово) 7:1
25.10.2020 14:30 8 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 5:1
01.11.2020 14:30 9 кръг Г Дъбене (Дъбене) 1:1
08.11.2020 14:30 10 кръг Д Домлян (Домлян) 11:0
15.11.2020 14:30 11 кръг Г Тракия 94 (Царимир) 6:0
21.11.2020 14:30 12 кръг Г Левски II (Карлово) 0:1
отложен 13 кръг Д Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
28.02.2021 15:00 14 кръг Д Ведраре (Ведраре) 2:0
отложен 15 кръг Г Вихър (Строево) -:-
14.03.2021 15:00 16 кръг Д Урожай (Стрелци) 3:1
20.03.2021 15:00 17 кръг Г Сокол (Пъдарско) 2:1
28.03.2021 17:00 18 кръг Д Калояново (Калояново) 6:1
10.04.2021 17:00 19 кръг Г Труд (Труд) 4:1
18.04.2021 17:00 20 кръг Д Средногорец (Брезово) -:-
25.04.2021 17:00 21 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
01.05.2021 18:00 22 кръг Д Дъбене (Дъбене) -:-
08.05.2021 18:00 23 кръг Г Домлян (Домлян) -:-
16.05.2021 18:00 24 кръг Д Тракия 94 (Царимир) -:-
23.05.2021 18:00 25 кръг Д Левски II (Карлово) -:-
30.05.2021 18:00 26 кръг Г Вихър 2006 (Граф Игнатиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 1948 (Голям чардак) 17 15 1 1 76:10 46
2 Дъбене (Дъбене) 19 12 4 3 53:17 40
3 Левски II (Карлово) 17 13 1 3 51:21 40
4 Труд (Труд) 18 11 4 3 48:19 37
5 Вихър (Строево) 18 9 2 7 38:34 29

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 4 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 3 място
2017/2018 А ОФГ ПД 16 място
2016/2017 А ОФГ ПД 1 място
2015/2016 А ОФГ ПД 3 място
2014/2015 А ОФГ ПД 2 място
2012/2013 А ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници