Борислав 2009 (Първомай)

BGSupporters форум

Борислав 2009 (Първомай)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 19:00 1 кръг Г Верея (Стара Загора) 3:1
16.08.2020 18:00 2 кръг Г Левски (Карлово) 2:1
22.08.2020 18:00 3 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0
29.08.2020 18:00 4 кръг Г Хасково (Хасково) 4:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 0:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Извор (Горски извор) 1:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) 2:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 4:3
18.11.2020 14:30 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Несебър (Несебър) 0:1
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:4
20.02.2021 14:00 18 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:1
27.02.2021 14:00 19 кръг Д Левски (Карлово) 4:1
06.03.2021 15:00 20 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:3
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Хасково (Хасково) 0:1
20.03.2021 15:00 22 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:1
27.03.2021 15:00 23 кръг Д Гигант (Съединение) 0:1
отложен 24 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Сокол (Марково) 3:0
10.04.2021 17:00 26 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
17.04.2021 17:00 27 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
24.04.2021 17:00 28 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
29.04.2021 17:00 29 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Карнобат (Карнобат) 26 8 6 12 30:46 30
10 Извор (Горски извор) 23 7 9 7 31:24 30
11 Борислав 2009 (Първомай) 25 8 5 12 35:33 29
12 Хасково (Хасково) 25 8 4 13 25:34 28
13 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 26 7 7 12 22:38 28
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
21.10.2020 16:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 3:2
Област Пловдив / 1/2 финали
28.10.2020 14:30 - Д Атлетик (Куклен) 1:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2020 19:00 - Д Сокол /юн.ст./ (Марково) 6:2
04.07.2020 18:30 - Д Хасково (Хасково) 3:1
08.07.2020 18:30 - Г Спартак 1947 (Пловдив) 1:1
11.07.2020 10:00 - Г Ботев /юн.ст./ (Пловдив) 3:1
15.07.2020 19:00 - Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 4:0
18.07.2020 10:00 - Г Атлетик (Куклен) 0:1
25.07.2020 18:30 - Д Берое /юн.ст./ (Ст.Загора) 4:4
31.07.2020 18:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
23.01.2021 13:00 - Д Ботев /юн.мл./ (Пловдив) 4:1
30.01.2021 13:00 - Д Гигант (Съединение) 2:0
06.02.2021 15:00 - Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:1

Борислав 2009 (Първомай)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Витоша 13 (София) 1:1
19.08.2020 10:00 3 кръг Д Ботев (Враца) 0:7
23.08.2020 17:30 4 кръг Г Септември (София) 0:14
27.08.2020 10:00 5 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:8
30.08.2020 15:30 6 кръг Г Национал (София) 0:12
12.09.2020 11:00 7 кръг Д ЦСКА (София) 0:11
19.09.2020 10:30 8 кръг Д Славия 1913 (София) 0:2
29.09.2020 13:00 9 кръг Г Левски (София) 1:10
03.10.2020 15:00 10 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:2
10.10.2020 14:00 11 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:13
18.10.2020 13:00 12 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:5
25.10.2020 13:00 13 кръг Д Витоша 13 (София) 0:3
31.10.2020 13:30 14 кръг Г Ботев (Враца) 0:10
04.03.2021 13:00 15 кръг Д Септември (София) 0:3
15.11.2020 14:00 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
22.11.2020 14:00 17 кръг Д Национал (София) 0:3
19.03.2021 13:00 18 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
28.03.2021 13:00 19 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
09.04.2021 14:00 20 кръг Д Левски (София) 0:3
18.04.2021 10:00 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
22.04.2021 14:00 22 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Пирин (Благоевград) 20 7 4 9 34:37 25
9 Етър ВТ (Велико Търново) 20 7 2 11 25:28 23
10 Витоша 13 (София) 20 2 3 15 15:59 9
11 Монтана 1921 (Монтана) 20 2 3 15 13:69 9
12 Борислав 2009 (Първомай) 20 0 1 19 2:118 1
Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.03.2021 10:30 10 кръг Д Пловдив 2015 II (Пловдив) 2:4
28.03.2021 10:30 11 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 0:5
06.04.2021 11:00 12 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
10.04.2021 10:30 13 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
17.04.2021 12:00 14 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) -:-
24.04.2021 10:30 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
30.04.2021 17:00 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
08.05.2021 10:30 17 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
15.05.2021 12:00 18 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 3 1 6 23:42 10
8 Юнайтед (Пловдив) 10 3 0 7 29:52 9
9 Тракия 06 (Стамболийски) 11 1 1 9 7:67 4
10 Борислав 2009 (Първомай) 2 0 0 2 2:9 0
11 Левски (Карлово) 9 0 1 8 11:76 1

Борислав 2009 (Първомай)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.02.2021 10:30 14 кръг Г Хасково (Хасково) 0:8
06.03.2021 10:30 15 кръг Д Велд (Пловдив) 0:16
13.03.2021 10:30 16 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 1:3
21.03.2021 12:00 17 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
28.03.2021 10:00 18 кръг Г Ботев II (Пловдив) 1:13
04.04.2021 11:00 19 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
11.04.2021 10:00 20 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
18.04.2021 11:00 21 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
25.04.2021 10:30 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
03.05.2021 10:00 23 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
09.05.2021 10:30 24 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
16.05.2021 10:30 25 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
23.05.2021 10:30 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Спартак 1947 (Пловдив) 15 5 0 10 18:39 15
11 Хасково (Хасково) 13 4 1 8 27:43 13
12 Борислав 2009 (Първомай) 5 1 0 4 5:40 3
13 Родопа Смолян (Смолян) 15 1 0 14 4:58 3
14 Реал (Пловдив) 16 0 0 16 1:80 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 10 място
2018/2019 Трета лига 12 място
2017/2018 Трета лига 9 място
2016/2017 Трета лига 6 място
2015/2016 "В" група 15 място
2014/2015 А ОФГ ПД 1 място
2012/2013 А ОФГ ПД 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 8 място

Месечна ранглиста

Интернет страници