Приказките (Добрич)

BGSupporters форум

Приказките (Добрич)

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца II)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:30 1 кръг Г Смядово (Смядово) 0:1
18.09.2022 11:30 2 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 8:0
24.09.2022 11:30 3 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:2
09.10.2022 12:00 4 кръг Д Аксаково (Аксаково) 9:0
15.10.2022 16:30 5 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
22.10.2022 11:30 6 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:1
29.10.2022 11:30 7 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:2
05.11.2022 10:00 8 кръг Г Черноморец (Балчик) 2:6
12.11.2022 13:30 9 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:3
11.03.2023 10 кръг Д Смядово (Смядово) -:-
- 11 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) -:-
- 12 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:-
- 13 кръг Г Аксаково (Аксаково) -:-
- 14 кръг Д ОФК Варна (Варна) -:-
- 15 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 16 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 17 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 18 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 5 0 2 19:13 15
5 Атлетик (Провадия) 9 4 2 3 21:15 14
6 Приказките (Добрич) 9 3 3 3 29:15 12
7 ОФК Варна (Варна) 9 4 0 5 20:23 12
8 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 7 1 2 4 10:18 5

Приказките (Добрич)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
22.09.2022 11:00 - Г Черно море (Варна) 0:9
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
05.11.2022 11:30 1 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:8
18.09.2022 10:00 2 кръг Д ФК Тича (Варна) 3:2
25.09.2022 10:00 3 кръг Г Волов (Шумен) 3:1
09.10.2022 10:00 4 кръг Д МФК Тича (Варна) 6:0
- 5 кръг
почива
22.10.2022 09:00 6 кръг Г Олимпик (Варна) 2:2
30.10.2022 10:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:0
11.03.2023 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 9 кръг Г ФК Тича (Варна) -:-
- 10 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 11 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 1918 (Варна) 6 6 0 0 42:3 18
2 Приказките (Добрич) 6 4 1 1 15:13 13
3 Олимпик (Варна) 6 4 1 1 15:10 13
4 Добруджа 1919 (Добрич) 6 3 0 3 12:10 9
5 Волов (Шумен) 6 1 1 4 11:14 4

Приказките (Добрич)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 12:30 1 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 3:1
- 2 кръг
почива
24.09.2022 11:00 3 кръг Д Левски 2000 (Русе) 2:0
30.09.2022 15:00 4 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:0
03.10.2022 14:00 5 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:1
08.10.2022 14:00 6 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:0
15.10.2022 10:00 7 кръг Д Черно море II (Варна) 5:0
19.11.2022 11:30 8 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
29.10.2022 11:00 9 кръг Г Черно море (Варна) 0:4
06.11.2022 11:00 10 кръг Д Юнак (Варна) 2:0
13.11.2022 10:00 11 кръг Г Олимпик (Варна) 2:0
11.03.2023 12 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
- 15 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:-
- 16 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
- 17 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 18 кръг Г Черно море II (Варна) -:-
- 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 20 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 21 кръг Г Юнак (Варна) -:-
- 22 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Дунав от Русе (Русе) 10 8 0 2 26:6 24
4 Спартак 1918 (Варна) 10 6 2 2 31:7 20
5 Приказките (Добрич) 10 6 1 3 16:9 19
6 Олимпик (Варна) 10 4 1 5 13:18 13
7 Спартак 1918 II (Варна) 10 3 1 6 14:26 10

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници