Конкордия (София)

BGSupporters форум

Конкордия (София)

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2023 17:30 1 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 0:17
09.09.2023 11:00 2 кръг Д Ферион (Кубратово) 2:20
16.09.2023 15:00 3 кръг Г Сердика (София) 2:16
19.09.2023 09:00 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 1:11
01.10.2023 09:00 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 0:20
07.10.2023 11:00 6 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:8
14.10.2023 09:00 7 кръг Д ФК Ботев (София) 1:8
21.10.2023 11:00 8 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 0:12
04.11.2023 11:00 9 кръг Г Ферион (Кубратово) 1:8
11.11.2023 11:00 10 кръг Д Сердика (София) 2:9
18.11.2023 11:00 11 кръг Г ОФК София 1992 (София) 0:5
09.03.2024 11:00 12 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
16.03.2024 11:00 13 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
23.03.2024 09:00 14 кръг Г ФК Ботев (София) -:-
30.03.2024 09:00 15 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
06.04.2024 09:00 16 кръг Г ФК Ботев (София) -:-
13.04.2024 09:00 17 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
20.04.2024 11:00 18 кръг Д Сердика (София) -:-
27.04.2024 11:00 19 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) -:-
11.05.2024 11:00 20 кръг Д Ферион (Кубратово) -:-
18.05.2024 11:00 21 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Мрамор (Мрамор) 11 6 1 4 36:22 19
5 ОФК София 1992 (София) 11 5 2 4 24:18 17
6 Ферион (Кубратово) 11 3 0 8 34:48 9
7 ФК Ботев (София) 11 2 2 7 23:40 8
8 Конкордия (София) 11 0 0 11 9:134 0

Конкордия (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Футболна академия Герман (Герман) 0:4
24.09.2023 13:15 2 кръг Д Щурче (София) 1:8
01.10.2023 10:25 3 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 2:4
08.10.2023 10:25 4 кръг Д Левски Раковски II (София) 3:3
15.10.2023 11:50 5 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:3
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) 1:2
30.10.2023 13:15 7 кръг Г Спартак 2015 (София) 1:5
06.11.2023 09:00 8 кръг Д Гранит (Владая) 2:1
12.11.2023 13:15 9 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 0:8
- 10 кръг
почива
25.11.2023 09:30 11 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски Раковски II (София) 9 2 3 4 27:26 9
8 Искър 1945 (Нови Искър) 9 3 0 6 10:25 9
9 Конкордия (София) 10 2 1 7 14:40 7
10 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 10 0 2 8 10:52 2
11 Гранит (Владая) 9 0 1 8 7:54 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници