ФК Септември 57 (София)

BGSupporters форум

ФК Септември 57 (София)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:1
10.09.2022 13:00 2 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3
17.09.2022 11:00 3 кръг Д Малеш (Микрево) 10:0
25.09.2022 14:30 4 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
08.10.2022 11:00 5 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:1
16.10.2022 12:00 6 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:0
21.10.2022 12:00 7 кръг Д УФК Ботев (София) 1:2
29.10.2022 11:00 8 кръг Г Спортист 13 (София) 4:2
05.11.2022 11:00 9 кръг Д Витоша 13 (София) 2:4
12.11.2022 11:00 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:0
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Барокко (София) 3:0
- 12 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 13 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 14 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 15 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 16 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 18 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
- 19 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 20 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 21 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 22 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 11 6 2 3 27:12 20
6 Кюстендил (Кюстендил) 11 6 2 3 32:14 20
7 ФК Септември 57 (София) 11 6 2 3 31:14 20
8 Спортист 13 (София) 11 4 2 5 16:23 14
9 Велбъжд (Кюстендил) 11 2 2 7 12:33 8

ФК Септември 57 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
14.09.2022 11:00 - Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2022 09:30 1 кръг Д Спартак 2015 (София) 3:0
09.09.2022 11:00 2 кръг Г Елит София (София) 3:2
17.09.2022 13:00 3 кръг Д Победа 1945 (София) 5:1
24.09.2022 15:00 4 кръг Г Арес (София) 1:1
- 5 кръг
почива
15.10.2022 13:00 6 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:4
22.10.2022 10:30 7 кръг Г Левски Раковски (София) 1:2
29.10.2022 15:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:5
05.11.2022 15:00 9 кръг Г РД Спорт (София) 1:2
- 10 кръг Г Спартак 2015 (София) -:-
- 11 кръг Д Елит София (София) -:-
- 12 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
- 13 кръг Д Арес (София) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 16 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 17 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 18 кръг Д РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 8 4 1 3 29:10 13
5 Левски Раковски (София) 8 3 3 2 17:15 12
6 ФК Септември 57 (София) 8 3 1 4 16:17 10
7 Елит София (София) 8 2 0 6 12:35 6
8 Победа 1945 (София) 8 1 1 6 11:34 4

ФК Септември 57 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 09:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:1
24.09.2022 10:25 2 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:0
- 3 кръг
почива
15.10.2022 10:25 4 кръг Д Сердика (София) 3:3
22.10.2022 09:00 5 кръг Г Арес (София) 0:7
29.10.2022 13:15 6 кръг Д Барокко (София) 7:4
05.11.2022 09:00 7 кръг Г Талант (София) 1:0
12.11.2022 11:50 8 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 12:0
19.11.2022 11:50 9 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 6:1
26.11.2022 13:15 10 кръг Д Ай ма3кс (София) 1:1
03.12.2022 13:15 11 кръг Г Левски Раковски (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сердика (София) 10 8 1 1 44:11 25
3 Барокко (София) 10 7 1 2 39:17 22
4 ФК Септември 57 (София) 10 6 2 2 37:20 20
5 Левски Раковски (София) 10 5 1 4 30:20 16
6 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 10 4 2 4 21:16 14

ФК Септември 57 (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 12:30 1 кръг Д Левски Раковски II (София) 3:5
24.09.2022 12:30 2 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 0:1
08.10.2022 09:30 3 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 0:0
15.10.2022 15:30 4 кръг Г Елит София II (София) 1:1
22.10.2022 09:30 5 кръг Д Академия Бойко Величков (София) 5:3
29.10.2022 15:30 6 кръг Д ОФК София 1992 (София) 1:1
05.11.2022 11:00 7 кръг Г Академия Металург (Перник) 0:4
12.11.2022 12:30 8 кръг Д РД Спорт (София) 1:3
19.11.2022 11:00 9 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски Раковски II (София) 9 3 0 6 14:18 9
7 Интер Джесика 2010 (София) 9 2 2 5 8:24 8
8 ОФК София 1992 (София) 9 2 2 5 14:33 8
9 ФК Септември 57 (София) 9 1 3 5 11:20 6
10 Академия Бойко Величков (София) 9 1 2 6 18:29 5

ФК Септември 57 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 12:30 1 кръг Г Левски II (София) 5:5
25.09.2022 10:10 2 кръг Д Национал II (София) 3:7
09.10.2022 11:20 3 кръг Г Славия 1913 II (София) 1:2
16.10.2022 11:20 4 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:7
23.10.2022 13:40 5 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:1
30.10.2022 11:20 6 кръг Д Барокко (София) 5:2
06.11.2022 09:00 7 кръг Г Септември (София) 3:4
13.11.2022 12:30 8 кръг Д Витоша 13 (София) 2:2
20.11.2022 10:10 9 кръг Г Левски Раковски (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Септември (София) 9 5 0 4 28:28 15
6 Витоша 13 (София) 9 3 1 5 15:28 10
7 ФК Септември 57 (София) 9 2 3 4 23:31 9
8 Славия 1913 II (София) 9 2 1 6 9:18 7
9 Барокко (София) 9 2 1 6 16:45 7

ФК Септември 57 (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
18.09.2022 11:20 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
25.09.2022 12:30 2 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:7
09.10.2022 10:10 3 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:5
16.10.2022 13:40 4 кръг Г Академия ВР (София) 0:8
23.10.2022 09:00 5 кръг Д Победа 1945 (София) 4:8
30.10.2022 13:40 6 кръг Д Шампион (София) 2:11
06.11.2022 10:10 7 кръг Г Развитие МФ (София) 2:2
13.11.2022 12:30 8 кръг Д Спорт за всички (София) 1:2
20.11.2022 11:20 9 кръг Г Локомотив Сф 1929 II (София) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Развитие на млади футболисти (София) 9 4 1 4 26:34 13
7 Софияспорт 2020 (София) 9 4 0 5 22:26 12
8 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 9 2 0 7 21:36 6
9 ФК Септември 57 (София) 9 1 1 7 18:50 4
10 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 9 0 0 9 12:64 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници