Сантяго Бернабеу (София)

BGSupporters форум

Сантяго Бернабеу (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Ферион (София) 0:2
05.09.2021 18:00 2 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 3:3
12.09.2021 18:00 3 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 1:4
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:0
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) 6:2
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Мрамор (Мрамор) 1:1
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) 1:0
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 1:2
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Сокол (Негован) 0:3
31.10.2021 15:00 10 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 0:2
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Житен (Житен) 1:4
06.10.2021 16:00 12 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 1:3
28.11.2021 14:00 13 кръг Г Спортист 13 (София) 0:2
27.02.2022 14 кръг Г Ферион (София) -:-
- 15 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 16 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 17 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 18 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 19 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
- 20 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 21 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Негован) -:-
- 23 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 24 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 25 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 26 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Искър 1945 (Нови Искър) 13 4 5 4 30:32 17
10 Ферион (София) 13 4 0 9 16:40 12
11 Сантяго Бернабеу (София) 13 3 2 8 18:28 11
12 Вихър (кв.Требич, София) 13 3 2 8 26:45 11
13 Въстаник 26 (Войнеговци) 13 2 1 10 25:52 7

Сантяго Бернабеу (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2021 17:00 1 кръг Д Победа 2013 (София) 2:10
04.09.2021 17:00 2 кръг Г Барокко (София) 1:4
11.09.2021 17:00 3 кръг Д Конкордия (София) 1:1
19.09.2021 14:00 4 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:7
25.09.2021 17:00 5 кръг Г Ферион (София) 0:8
02.10.2021 16:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:12
10.10.2021 11:00 7 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:11
16.10.2021 14:00 8 кръг Г Победа 2013 (София) 1:3
23.10.2021 16:00 9 кръг Д Барокко (София) 1:2
30.10.2021 16:00 10 кръг Г Конкордия (София) 0:1
07.11.2021 10:00 11 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:14
05.03.2022 16:00 12 кръг Д Ферион (София) 0:10
12.03.2022 16:00 13 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:11
19.03.2022 11:00 14 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:2
26.03.2022 16:00 15 кръг Д Победа 2013 (София) 0:5
02.04.2022 16:00 16 кръг Г Барокко (София) 0:7
10.04.2022 12:00 17 кръг Д Конкордия (София) 0:5
17.04.2022 14:30 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:9
30.04.2022 17:00 19 кръг Г Ферион (София) 0:9
08.05.2022 11:00 20 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:6
15.05.2022 11:00 21 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:9
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Барокко (София) 21 12 2 7 58:49 38
5 Спортист 2009 (Своге) 21 12 0 9 80:59 36
6 Победа 2013 (София) 21 9 2 10 65:82 29
7 Конкордия (София) 21 2 1 18 26:97 7
8 Сантяго Бернабеу (София) 21 0 1 20 8:146 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници