Вихър (кв.Требич, София)

BGSupporters форум

Вихър (кв.Требич, София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 1:1
05.09.2021 18:00 2 кръг Г Житен (Житен) 1:2
12.09.2021 18:00 3 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) 6:0
19.09.2021 17:00 4 кръг Г Спортист 13 (София) 2:3
26.09.2021 14:30 5 кръг Д Ферион (София) 4:2
03.10.2021 16:00 6 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 2:2
10.10.2021 16:00 7 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 0:1
17.10.2021 16:00 8 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:11
24.10.2021 10:30 9 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 3:1
31.10.2021 16:00 10 кръг Г Мрамор (Мрамор) -:-
07.11.2021 12:00 11 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
22.09.2021 17:00 12 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 3:4
21.11.2021 14:00 13 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 14 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 15 кръг Д Житен (Житен) -:-
- 16 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 17 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 18 кръг Г Ферион (София) -:-
- 19 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 20 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 21 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 22 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 23 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 24 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 25 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 26 кръг Д Сокол (Негован) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Спортист 13 (София) 10 3 2 5 15:22 11
10 Сантяго Бернабеу (София) 10 3 2 5 17:20 11
11 Вихър (кв.Требич, София) 10 3 2 5 22:27 11
12 Ферион (София) 10 3 0 7 14:34 9
13 Въстаник 26 (Войнеговци) 10 1 1 8 17:38 4

Вихър (кв.Требич, София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Г Развитие МФ (София) анл.
04.09.2021 09:00 2 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) анл.
11.09.2021 09:00 3 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) анл.
14.09.2021 09:00 4 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
18.09.2021 09:00 5 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) анл.
25.09.2021 09:00 6 кръг Д Надежда (Доброславци) анл.
02.10.2021 09:00 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) анл.
09.10.2021 09:00 8 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) анл.
16.10.2021 09:00 9 кръг Г Сердика (София) анл.
23.10.2021 09:00 10 кръг Д Барокко (София) анл.
30.10.2021 09:00 11 кръг Г ОФК София (София) анл.
- 12 кръг
почива
13.11.2021 09:00 13 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) анл.
20.11.2021 09:00 14 кръг Г Софияспорт 2020 (София) анл.
27.11.2021 09:00 15 кръг Д Ботев 57 СУ (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 19:27 7
12 Барокко (София) 8 2 0 6 6:27 6
13 Искър 1945 (Нови Искър) 8 1 0 7 12:43 3
14 Интер Джесика 2010 (София) 8 0 0 8 4:45 0
-- Вихър (кв.Требич, София) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 9 място
2019/2020 А ОФГ С 4 място
2018/2019 А ОФГ С 7 място
2017/2018 А ОФГ С 9 място
2016/2017 А ОФГ С 4 място
2015/2016 А ОФГ С 5 място
2014/2015 А ОФГ С 4 място
2012/2013 А ОФГ С 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници