Искър 1945 (Нови Искър)

BGSupporters форум

Искър 1945 (Нови Искър)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 4:1
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 3:3
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:5
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 5:3
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:5
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:2
10.10.2021 14:00 7 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:2
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Сокол (Негован) 5:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
31.10.2021 16:00 10 кръг Д Житен (Житен) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
22.09.2021 17:00 12 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
21.11.2021 14:00 13 кръг Г Ферион (София) -:-
- 14 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 15 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 16 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 17 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 18 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 19 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 20 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 21 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 22 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 23 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 24 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 25 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 26 кръг Д Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Враждебна (кв.Враждебна, София) 10 5 3 2 33:12 18
6 Зенит (кв.Филиповци, София) 10 6 0 4 30:26 18
7 Искър 1945 (Нови Искър) 10 4 4 2 29:24 16
8 Спартак 1933 (Подгумер) 9 4 0 5 25:28 12
9 Спортист 13 (София) 10 3 2 5 15:22 11

Искър 1945 (Нови Искър)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д Барокко (София) 4:1
04.09.2021 09:00 2 кръг Г ОФК София (София) 0:3
11.09.2021 09:00 3 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:6
18.09.2021 09:00 5 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:7
25.09.2021 09:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:5
02.10.2021 09:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 1:4
09.10.2021 09:00 8 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:9
- 9 кръг
почива
23.10.2021 15:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:8
30.10.2021 09:00 11 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) -:-
06.11.2021 09:00 12 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
13.11.2021 09:00 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
20.11.2021 09:00 14 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
27.11.2021 09:00 15 кръг Г Сердика (София) -:-
- 16 кръг Г Барокко (София) -:-
- 17 кръг Д ОФК София (София) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 20 кръг Г Софияспорт 2020 (София) -:-
- 21 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 22 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 23 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 26 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) -:-
- 27 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 28 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 29 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 30 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Орловец 2015 (Кокаляне) 7 2 1 4 19:27 7
12 Барокко (София) 8 2 0 6 6:27 6
13 Искър 1945 (Нови Искър) 8 1 0 7 12:43 3
14 Интер Джесика 2010 (София) 8 0 0 8 4:45 0
-- Вихър (кв.Требич, София) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Кумарица"

Стадион "Кумарица"
(в кв. "Кумарица")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 6 място
2019/2020 А ОФГ С 7 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ С 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 19 място

Интернет страници

 » няма интернет страници