Искър 1945 (Нови Искър)

BGSupporters форум

Искър 1945 (Нови Искър)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) 4:1
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) 3:3
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:5
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 5:3
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Мрамор (Мрамор) 2:5
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 2:2
10.10.2021 14:00 7 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:2
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Сокол (Негован) 5:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:1
31.10.2021 15:00 10 кръг Д Житен (Житен) 1:1
07.11.2021 14:00 11 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 0:5
22.09.2021 17:00 12 кръг Д Спортист 13 (София) 1:1
28.11.2021 14:00 13 кръг Г Ферион (София) 0:2
27.02.2022 14 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 15 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 16 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 17 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 18 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 19 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 20 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 21 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 22 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 23 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 24 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 25 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
- 26 кръг Д Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Враждебна (кв.Враждебна, София) 12 5 3 4 37:19 18
8 Спартак 1933 (Подгумер) 13 6 0 7 35:43 18
9 Искър 1945 (Нови Искър) 13 4 5 4 30:32 17
10 Ферион (София) 13 4 0 9 16:40 12
11 Сантяго Бернабеу (София) 13 3 2 8 18:28 11
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
15.01.2022 11:00 - Г Витоша II (Бистрица) 3:4
22.01.2022 14:00 - Д Левски (Чепинци) 0:2

Искър 1945 (Нови Искър)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2021 09:00 1 кръг Д Барокко (София) 4:1
04.09.2021 09:00 2 кръг Г ОФК София (София) 0:3
11.09.2021 09:00 3 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) анл.
14.09.2021 09:00 4 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 2:6
18.09.2021 09:00 5 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:7
25.09.2021 09:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 0:5
02.10.2021 09:00 7 кръг Д Развитие МФ (София) 1:4
09.10.2021 09:00 8 кръг Г Левски Спартак 1962 (София) 1:9
- 9 кръг
почива
23.10.2021 15:00 10 кръг Д Царско село 2015 (София) 1:8
30.10.2021 09:00 11 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 2:0
06.11.2021 09:00 12 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:4
09.11.2021 14:00 13 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:4
16.11.2021 15:00 14 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:2
27.11.2021 15:00 15 кръг Г Сердика (София) 0:6
26.02.2022 09:00 16 кръг Г Барокко (София) 0:4
05.03.2022 09:00 17 кръг Д ОФК София (София) 0:1
- 18 кръг
почива
12.03.2022 11:00 19 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) 0:2
19.03.2022 10:00 20 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 1:4
26.03.2022 09:00 21 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:7
02.04.2022 09:00 22 кръг Г Развитие МФ (София) 0:8
09.04.2022 09:00 23 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) 0:5
- 24 кръг
почива
27.04.2022 17:00 25 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:11
30.04.2022 09:00 26 кръг Д Интер Джесика 2010 (София) 3:0
07.05.2022 09:00 27 кръг Г Надежда (Доброславци) 0:4
14.05.2022 09:00 28 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:2
21.05.2022 09:00 29 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:9
28.05.2022 17:00 30 кръг Д Сердика (София) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Барокко (София) 26 8 4 14 59:79 28
12 Орловец 2015 (Кокаляне) 26 6 4 16 62:108 22
13 Искър 1945 (Нови Искър) 26 4 0 22 29:119 12
14 Интер Джесика 2010 (София) 26 0 0 26 4:117 0
-- Вихър (кв.Требич, София) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Стадион "Кумарица"

Стадион "Кумарица"
(в кв. "Кумарица")

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ С 6 място
2019/2020 А ОФГ С 7 място
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ С 7 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 "В" група 19 място

Интернет страници

 » няма интернет страници