Спортист 13 (София)

BGSupporters форум

Спортист 13 (София)

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 18:00 1 кръг Г Враждебна (кв.Враждебна, София) 0:2
05.09.2021 18:00 2 кръг Д Въстаник 26 (Войнеговци) 3:2
12.09.2021 18:00 3 кръг Г Мрамор (Мрамор) 0:5
19.09.2021 17:00 4 кръг Д Вихър (кв.Требич, София) 3:2
26.09.2021 17:00 5 кръг Г Банкя 2009 (Банкя) 3:3
03.10.2021 16:00 6 кръг Д Сокол (Негован) 0:4
10.10.2021 16:00 7 кръг Г Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 4:0
17.10.2021 16:00 8 кръг Д Житен (Житен) 0:1
24.10.2021 16:00 9 кръг Г Зенит (кв.Филиповци, София) 1:2
31.10.2021 16:00 10 кръг Г Спартак 1933 (Подгумер) -:-
07.11.2021 14:00 11 кръг Д Ферион (София) -:-
22.09.2021 17:00 12 кръг Г Искър 1945 (Нови Искър) 1:1
21.11.2021 14:00 13 кръг Д Сантяго Бернабеу (София) -:-
- 14 кръг Д Враждебна (кв.Враждебна, София) -:-
- 15 кръг Г Въстаник 26 (Войнеговци) -:-
- 16 кръг Д Мрамор (Мрамор) -:-
- 17 кръг Г Вихър (кв.Требич, София) -:-
- 18 кръг Д Банкя 2009 (Банкя) -:-
- 19 кръг Г Сокол (Негован) -:-
- 20 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) -:-
- 21 кръг Г Житен (Житен) -:-
- 22 кръг Д Зенит (кв.Филиповци, София) -:-
- 23 кръг Д Спартак 1933 (Подгумер) -:-
- 24 кръг Г Ферион (София) -:-
- 25 кръг Д Искър 1945 (Нови Искър) -:-
- 26 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Искър 1945 (Нови Искър) 10 4 4 2 29:24 16
8 Спартак 1933 (Подгумер) 9 4 0 5 25:28 12
9 Спортист 13 (София) 10 3 2 5 15:22 11
10 Сантяго Бернабеу (София) 10 3 2 5 17:20 11
11 Вихър (кв.Требич, София) 10 3 2 5 22:27 11

Спортист 13 (София)

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2021 11:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
05.09.2021 11:00 2 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 1:1
12.09.2021 11:00 3 кръг Д Левски (Чепинци) 2:1
19.09.2021 11:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 3:4
26.09.2021 16:00 5 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3
03.10.2021 11:00 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
10.10.2021 11:00 7 кръг Г Септември (София) 0:6
17.10.2021 11:00 8 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
24.10.2021 11:00 9 кръг Г Ферион (София) 3:1
31.10.2021 11:00 10 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
07.11.2021 11:00 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
14.11.2021 11:00 12 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
21.11.2021 11:00 13 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
28.11.2021 11:00 14 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 15 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Д Септември (София) -:-
- 17 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 18 кръг Д Ферион (София) -:-
- 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 20 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 21 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 22 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 23 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 24 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 25 кръг Г Септември (София) -:-
- 26 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 27 кръг Г Ферион (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Левски (Чепинци) 8 3 0 5 12:23 9
7 Надежда (Доброславци) 9 3 0 6 11:27 9
8 Спортист 13 (София) 9 2 2 5 11:21 8
9 Ботев 57 СУ (София) 8 2 2 4 10:19 8
10 Ферион (София) 9 2 0 7 7:27 6

Спортист 13 (София)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Финали
08.09.2021 16:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:3

Спортист 13 (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2021 16:00 1 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:0
04.09.2021 13:00 2 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
11.09.2021 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 4:0
18.09.2021 13:00 4 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
25.09.2021 13:00 5 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:1
02.10.2021 17:00 6 кръг Г Витоша 13 (София) 0:5
09.10.2021 13:00 7 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
16.10.2021 13:00 8 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:3
23.10.2021 13:00 9 кръг Д Беласица (Петрич) 1:2
30.10.2021 13:00 10 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
06.11.2021 13:00 11 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 12 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 13 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 16 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 19 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Беласица (Петрич) 8 4 0 4 15:24 12
8 Марек 1915 (Дупница) 8 3 0 5 13:20 9
9 Спортист 13 (София) 9 2 0 7 10:14 6
10 Левски Раковски (София) 9 2 0 7 8:39 6
11 Миньор (Перник) 8 1 1 6 5:32 4

Спортист 13 (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 13:30 1 кръг Д Възраждане 2020 (София) 3:2
02.10.2021 13:30 2 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 3:0
09.10.2021 10:30 3 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:0
- 4 кръг
почива
23.10.2021 12:00 5 кръг Д Арес (София) 1:2
30.10.2021 12:00 6 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
06.11.2021 12:00 7 кръг Д ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
15.11.2021 15:00 8 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
22.11.2021 09:00 9 кръг Д Септември II (София) -:-
27.11.2021 13:30 10 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
04.12.2021 13:30 11 кръг Г РД Спорт (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Арес (София) 4 4 0 0 10:2 12
4 РД Спорт (София) 5 3 0 2 11:7 9
5 Спортист 13 (София) 4 2 1 1 7:4 7
6 ДИТ II (кв.Драгалевци, София) 4 2 0 2 11:4 6
7 ФК Рилски спортист (Самоков) 4 2 0 2 11:6 6

Спортист 13 (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
26.09.2021 09:00 1 кръг Д Сердика (София) 0:2
03.10.2021 11:20 2 кръг Д Спорт за всички (София) 0:5
10.10.2021 11:20 3 кръг Г Барокко (София) 1:1
17.10.2021 10:10 4 кръг Д Арес (София) 1:3
24.10.2021 11:20 5 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:5
- 6 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 7 кръг Г БАМФ (София) -:-
- 8 кръг Д Елит София (София) -:-
- 9 кръг Г ДАФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арес (София) 4 2 0 2 10:11 6
7 Сердика (София) 5 1 0 4 8:21 3
8 Елит София (София) 4 1 0 3 6:25 3
9 Спортист 13 (София) 5 0 1 4 3:16 1
10 ДАФ (София) 5 0 0 5 9:24 0

Спортист 13 (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
25.09.2021 13:00 1 кръг Д ЦСКА (София) 0:12
02.10.2021 11:05 2 кръг Г Барокко (София) 0:8
отложен 3 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
16.10.2021 10:05 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:9
23.10.2021 10:05 5 кръг Д Арес (София) 1:4
- 6 кръг Г Развитие МФ (София) -:-
- 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
- 8 кръг Г Урвич (Панчарево) -:-
- 9 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Арес (София) 4 1 1 2 8:9 4
7 Люлин (кв.Люлин, София) 4 1 0 3 6:14 3
8 Развитие на млади футболисти (София) 3 1 0 2 4:18 3
9 Софияспорт 2020 (София) 5 0 1 4 6:25 1
10 Спортист 13 (София) 4 0 0 4 3:33 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници