Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Аполония Понтика (Созопол) 9:4
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Българово 1948 (Българово) 6:2
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 4:3
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:1
07.10.2023 16:00 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
14.10.2023 16:00 6 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 0:4
21.10.2023 16:00 7 кръг Г Вихър (Айтос) 5:1
05.11.2023 14:30 8 кръг Д Странджанец (Царево) 1:1
12.11.2023 14:30 9 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:2
19.11.2023 14:30 10 кръг Д Камено (Камено) 1:3
26.11.2023 14:30 11 кръг Г Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 3:3
10.03.2024 15:00 12 кръг Г Аполония Понтика (Созопол) 3:2
17.03.2024 15:00 13 кръг Д Българово 1948 (Българово) 3:1
24.03.2024 15:00 14 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 0:3
30.03.2024 15:00 15 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 4:0
07.04.2024 15:00 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
14.04.2024 17:00 17 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 1:3
21.04.2024 17:00 18 кръг Д Вихър (Айтос) 2:1
28.04.2024 17:00 19 кръг Г Странджанец (Царево) 1:0
12.05.2024 18:00 20 кръг Д Ропотамо (Приморско) 6:2
19.05.2024 18:00 21 кръг Г Камено (Камено) 2:5
26.05.2024 18:00 22 кръг Д Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 4:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Камено (Камено) 22 16 6 0 78:28 54
3 ОФК Поморие (Поморие) 22 15 4 3 66:26 49
4 Бургас спорт (Бургас) 22 12 3 7 63:53 39
5 Русокастро Златна крепост (Русокастро) 22 10 4 8 47:41 34
6 Странджанец (Царево) 22 8 6 8 36:33 30

Бургас спорт (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.10.2023 14:30 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
28.09.2023 10:30 2 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 6:2
04.10.2023 16:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:0
22.11.2023 14:30 4 кръг Д Арена (Ямбол) 6:1
18.10.2023 16:00 5 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 11:3
- 6 кръг
почива
01.11.2023 11:00 7 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:1
09.11.2023 14:30 8 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 4:1
15.11.2023 11:00 9 кръг Д Вихър (Айтос) 5:1
21.03.2024 15:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
27.03.2024 15:00 11 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 7:2
04.04.2024 11:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 3:1
10.04.2024 17:00 13 кръг Г Арена (Ямбол) 3:0
17.04.2024 15:00 14 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) 3:1
- 15 кръг
почива
01.05.2024 17:00 16 кръг Г Звезденбург (Бургас) 4:2
09.05.2024 11:00 17 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) 3:0
16.05.2024 17:00 18 кръг Г Вихър (Айтос) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 16 15 0 1 78:13 45
2 Бургас спорт (Бургас) 16 14 0 2 69:25 42
3 Тунджа 2009 (Мечкарево) 16 9 1 6 44:35 28
4 Звезденбург (Бургас) 16 8 2 6 58:38 26
5 Арена (Ямбол) 16 8 1 7 51:35 25

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:30 1 кръг Г Вихър (Айтос) 6:0
24.09.2023 10:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 4:2
30.09.2023 13:00 3 кръг Г ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 3:2
08.10.2023 10:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
14.10.2023 12:00 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 8:0
- 6 кръг
почива
05.11.2023 10:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
12.11.2023 12:00 8 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 1:0
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Сунгурларска долина (Сунгурларе) 3:0
17.03.2024 10:00 10 кръг Д Вихър (Айтос) 10:0
23.03.2024 12:00 11 кръг Г Несебър (Несебър) 1:1
31.03.2024 12:00 12 кръг Д ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 5:0
07.04.2024 10:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:2
14.04.2024 10:00 14 кръг Д Звезденбург (Бургас) 5:1
- 15 кръг
почива
27.04.2024 10:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1
12.05.2024 10:00 17 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 7:0
19.05.2024 11:00 18 кръг Г Сунгурларска долина (Сунгурларе) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Нефтохимик 1962 (Бургас) 16 13 2 1 114:9 41
2 Бургас спорт (Бургас) 16 13 2 1 64:12 41
3 Несебър (Несебър) 16 10 3 3 66:29 33
4 Карнобат (Карнобат) 16 8 0 8 63:38 24
5 ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 16 6 4 6 55:50 22

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 11:00 1-ви мач Д Левски (София) 0:4
11.10.2023 11:00 реванш Г Левски (София) 0:2
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
06.09.2023 09:30 - Г Звезденбург (Бургас) 3:1
Област Бургас / Финал
13.09.2023 10:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) П
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
20.09.2023 16:00 - Г Арена (Ямбол) 4:3
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 11:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
06.12.2023 12:00 2 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 6:2
09.09.2023 12:00 3 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 1:6
16.09.2023 11:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
24.09.2023 13:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
30.09.2023 11:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 8:1
22.11.2023 13:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:3
14.10.2023 10:00 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 4:2
21.10.2023 10:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
28.10.2023 11:00 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 5:2
04.11.2023 10:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:3
10.11.2023 12:00 12 кръг Г Академик (Пловдив) 0:5
18.11.2023 11:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:0
26.11.2023 16:30 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:3
03.12.2023 13:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
22.05.2024 12:00 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4
25.02.2024 10:45 17 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:2
02.03.2024 12:00 18 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) 3:0
10.03.2024 12:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 6:0
16.03.2024 12:00 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:0
23.03.2024 12:00 21 кръг Г Чавдар (Пловдив) 6:2
30.03.2024 11:00 22 кръг Д Берое (Стара Загора) 4:0
06.04.2024 10:00 23 кръг Д Звезденбург (Бургас) 4:0
13.04.2024 10:00 24 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
20.04.2024 11:00 25 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 4:0
28.04.2024 10:00 26 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:4
03.05.2024 12:00 27 кръг Д Академик (Пловдив) 1:2
11.05.2024 12:30 28 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:5
01.06.2024 12:00 29 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:5
26.05.2024 16:00 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 3:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Звезденбург (Бургас) 30 16 6 8 73:43 54
5 Нефтохимик 1962 (Бургас) 30 17 2 11 85:43 53
6 Бургас спорт (Бургас) 30 17 1 12 87:67 52
7 Берое (Стара Загора) 30 15 4 11 76:47 49
8 Черноморец 1919 (Бургас) 30 15 3 12 70:69 48

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Г Ропотамо (Приморско) 11:0
24.09.2023 12:00 2 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 3:3
30.09.2023 12:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:2
08.10.2023 12:00 4 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 1:4
15.10.2023 11:30 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 4:2
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Българово 1948 (Българово) 1:4
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 9:1
19.11.2023 12:00 9 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) 5:1
17.03.2024 12:00 10 кръг Д Ропотамо (Приморско) 8:1
24.03.2024 10:00 11 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 2:5
31.03.2024 10:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:5
07.04.2024 11:00 13 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) 1:3
14.04.2024 12:00 14 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:3
21.04.2024 10:00 15 кръг Д Българово 1948 (Българово) 2:0
28.04.2024 10:00 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
12.05.2024 12:00 17 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 9:0
19.05.2024 11:00 18 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноморец 1919 (Бургас) 18 10 0 8 79:63 30
6 Българово 1948 (Българово) 18 10 0 8 72:51 30
7 Бургас спорт (Бургас) 18 9 2 7 73:41 29
8 ОФК Стралджа (Стралджа) 18 3 0 15 30:96 9
9 Ропотамо (Приморско) 18 3 0 15 27:106 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници