Бургас спорт (Бургас)

BGSupporters форум

Бургас спорт (Бургас)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2023 17:00 1 кръг Д Аполония Понтика (Созопол) 9:4
17.09.2023 17:00 2 кръг Г Българово 1948 (Българово) 6:2
24.09.2023 17:00 3 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 4:3
01.10.2023 16:00 4 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:1
07.10.2023 16:00 5 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4
14.10.2023 16:00 6 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 0:4
21.10.2023 16:00 7 кръг Г Вихър (Айтос) 5:1
05.11.2023 14:30 8 кръг Д Странджанец (Царево) 1:1
12.11.2023 14:30 9 кръг Г Ропотамо (Приморско) 3:2
19.11.2023 14:30 10 кръг Д Камено (Камено) 1:3
26.11.2023 14:30 11 кръг Г Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 3:3
10.03.2024 15:00 12 кръг Г Аполония Понтика (Созопол) -:-
17.03.2024 15:00 13 кръг Д Българово 1948 (Българово) -:-
24.03.2024 15:00 14 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) -:-
30.03.2024 15:00 15 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) -:-
06.04.2024 17:00 16 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
14.04.2024 17:00 17 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
21.04.2024 17:00 18 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
28.04.2024 17:00 19 кръг Г Странджанец (Царево) -:-
12.05.2024 18:00 20 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
19.05.2024 18:00 21 кръг Г Камено (Камено) -:-
26.05.2024 18:00 22 кръг Д Русокастро Зл.крепост (Русокастро) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Русокастро Златна крепост (Русокастро) 11 7 1 3 27:16 22
5 Странджанец (Царево) 11 6 2 3 19:11 20
6 Бургас спорт (Бургас) 11 6 2 3 37:28 20
7 Балкан 1980 (Планиница) 11 5 1 5 33:26 16
8 Вихър (Айтос) 11 4 0 7 19:26 12

Бургас спорт (Бургас)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.10.2023 14:30 1 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
28.09.2023 10:30 2 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) 6:2
04.10.2023 16:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 5:0
22.11.2023 14:30 4 кръг Д Арена (Ямбол) 6:1
18.10.2023 16:00 5 кръг Г Кортен 2012 (Кортен) 11:3
- 6 кръг
почива
01.11.2023 11:00 7 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:1
09.11.2023 14:30 8 кръг Г Тунджа 2009 (Мечкарево) 4:1
15.11.2023 11:00 9 кръг Д Вихър (Айтос) 5:1
21.03.2024 15:00 10 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
27.03.2024 15:00 11 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) -:-
04.04.2024 11:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
10.04.2024 17:00 13 кръг Г Арена (Ямбол) -:-
18.04.2024 11:00 14 кръг Д Кортен 2012 (Кортен) -:-
- 15 кръг
почива
01.05.2024 17:00 16 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
09.05.2024 11:00 17 кръг Д Тунджа 2009 (Мечкарево) -:-
16.05.2024 17:00 18 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Черноморец 1919 (Бургас) 8 8 0 0 41:9 24
2 Бургас спорт (Бургас) 8 7 0 1 40:12 21
3 Арена (Ямбол) 8 6 0 2 40:16 18
4 Звезденбург (Бургас) 8 4 1 3 27:17 13
5 Тунджа 2009 (Мечкарево) 8 4 0 4 27:22 12

Бургас спорт (Бургас)

ЮМВ: Бургас - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 09:30 1 кръг Г Вихър (Айтос) 6:0
24.09.2023 10:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 4:2
30.09.2023 13:00 3 кръг Г ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) 3:2
08.10.2023 10:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:1
14.10.2023 12:00 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 8:0
- 6 кръг
почива
05.11.2023 10:00 7 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
12.11.2023 12:00 8 кръг Г ОФК Поморие (Поморие) 1:0
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Сунгурларска долина (Сунгурларе) 3:0
17.03.2024 10:00 10 кръг Д Вихър (Айтос) -:-
23.03.2024 12:00 11 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
31.03.2024 12:00 12 кръг Д ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) -:-
07.04.2024 10:00 13 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
14.04.2024 10:00 14 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 15 кръг
почива
27.04.2024 10:00 16 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
12.05.2024 10:00 17 кръг Д ОФК Поморие (Поморие) -:-
19.05.2024 11:00 18 кръг Г Сунгурларска долина (Сунгурларе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бургас спорт (Бургас) 8 7 0 1 28:7 21
2 Нефтохимик 1962 (Бургас) 8 6 1 1 64:8 19
3 Несебър (Несебър) 8 6 1 1 44:10 19
4 Карнобат (Карнобат) 8 5 0 3 34:15 15
5 Звезденбург (Бургас) 8 3 1 4 20:29 10

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
05.10.2023 11:00 1-ви мач Д Левски (София) 0:4
11.10.2023 11:00 реванш Г Левски (София) 0:2
Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Бургас / 1/2 финали
06.09.2023 09:30 - Г Звезденбург (Бургас) 3:1
Област Бургас / Финал
13.09.2023 10:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) П
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финали
20.09.2023 16:00 - Г Арена (Ямбол) 4:3
Деца "Б": Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2023 11:00 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:7
06.12.2023 12:00 2 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 6:2
09.09.2023 12:00 3 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) 1:6
16.09.2023 11:00 4 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0
24.09.2023 13:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
30.09.2023 11:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 8:1
22.11.2023 13:00 7 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:3
14.10.2023 10:00 8 кръг Г Звезденбург (Бургас) 4:2
21.10.2023 10:00 9 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:0
28.10.2023 11:00 10 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 5:2
04.11.2023 10:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:3
10.11.2023 12:00 12 кръг Г Академик (Пловдив) 0:5
18.11.2023 11:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:0
26.11.2023 16:30 14 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:3
03.12.2023 13:00 15 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
отложен 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
25.02.2024 10:45 17 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 20 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 23 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
- 24 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 25 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
- 26 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 27 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 28 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Пловдив) 15 11 2 2 62:13 35
4 Кронос 2016 (Пловдив) 15 9 2 4 35:21 29
5 Бургас спорт (Бургас) 15 9 1 5 44:36 28
6 Черноморец 1919 (Бургас) 15 8 1 6 31:32 25
7 Звезденбург (Бургас) 15 7 2 6 43:27 23

Бургас спорт (Бургас)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Г Ропотамо (Приморско) 11:0
24.09.2023 12:00 2 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 3:3
30.09.2023 12:00 3 кръг Г Карнобат (Карнобат) 4:2
08.10.2023 12:00 4 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 1:4
15.10.2023 11:30 5 кръг Г Звезденбург (Бургас) 4:2
22.10.2023 10:00 6 кръг Г Българово 1948 (Българово) 1:4
05.11.2023 12:00 7 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
12.11.2023 10:00 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 9:1
19.11.2023 12:00 9 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) 5:1
17.03.2024 12:00 10 кръг Д Ропотамо (Приморско) -:-
24.03.2024 10:00 11 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) -:-
31.03.2024 10:00 12 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
07.04.2024 11:00 13 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) -:-
14.04.2024 12:00 14 кръг Д Звезденбург (Бургас) -:-
21.04.2024 10:00 15 кръг Д Българово 1948 (Българово) -:-
28.04.2024 10:00 16 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
12.05.2024 12:00 17 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) -:-
19.05.2024 11:00 18 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Свети Влас (Свети Влас) 9 7 1 1 41:9 22
3 Звезденбург (Бургас) 9 6 0 3 45:14 18
4 Бургас спорт (Бургас) 9 5 1 3 39:20 16
5 Черноморец 1919 (Бургас) 9 5 0 4 33:36 15
6 Българово 1948 (Българово) 9 5 0 4 41:29 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници