Траките 2007 (Скутаре)

BGSupporters форум

Траките 2007 (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 17:00 1 кръг Г Тополово (Тополово) 3:0
26.09.2020 17:00 2 кръг Г Марица 2009 (Градина) 1:1
04.10.2020 16:00 3 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 4:2
11.10.2020 16:00 4 кръг Г Ботев (Рогош) 3:0
18.10.2020 16:00 5 кръг Д Сокол (Буково) 3:0
24.10.2020 16:00 6 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) 5:4
01.11.2020 14:30 7 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0
08.11.2020 14:30 8 кръг Г Вихър (Войводиново) 0:1
15.11.2020 14:30 9 кръг Д Марица (Ясно поле) 5:0
21.03.2021 15:00 10 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
28.03.2021 17:00 11 кръг Д Марица 2009 (Градина) -:-
11.04.2021 17:00 12 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) -:-
18.04.2021 17:00 13 кръг Д Ботев (Рогош) -:-
25.04.2021 17:00 14 кръг Г Сокол (Буково) -:-
01.05.2021 18:00 15 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) -:-
09.05.2021 18:00 16 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
16.05.2021 18:00 17 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
23.05.2021 18:00 18 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 2009 (Градина) 9 7 2 0 33:4 23
2 Траките 2007 (Скутаре) 9 7 1 1 27:8 22
3 Тополово (Тополово) 9 6 1 2 32:14 19
4 Вихър (Войводиново) 9 5 2 2 21:15 17
5 Светкавица (Манолско Конаре) 9 3 2 4 18:24 11

Траките 2007 (Скутаре)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 14:2
27.09.2020 11:00 2 кръг Д Хасково (Хасково) 1:4
05.10.2020 16:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:0
11.10.2020 10:30 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 8:1
18.10.2020 10:00 5 кръг Г Марица (Милево) 7:3
25.10.2020 11:00 6 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:2
отложен 7 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
08.11.2020 10:30 8 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
12.11.2020 14:30 9 кръг Г Хасково (Хасково) 3:0
22.11.2020 10:30 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
14.03.2021 10:30 11 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
21.03.2021 10:30 12 кръг Д Марица (Милево) -:-
25.03.2021 15:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
04.04.2021 10:30 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг
почива
18.04.2021 10:00 16 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
26.04.2021 17:00 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
04.05.2021 10:30 18 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
08.05.2021 10:30 19 кръг Г Марица (Милево) -:-
16.05.2021 11:00 20 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
23.05.2021 10:00 21 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица 1921 (Пловдив) 8 7 1 0 43:4 22
2 Арда 1924 (Кърджали) 9 6 3 0 45:9 21
3 Траките 2007 (Скутаре) 7 3 3 1 22:11 12
4 Асеновец 2005 (Асеновград) 8 2 3 3 26:20 9
5 Атлетик (Куклен) 9 3 0 6 10:56 9

Траките 2007 (Скутаре)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
09.09.2020 10:00 - Д Сокол (Марково) 0:9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 3 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 10 място

Интернет страници

 » няма интернет страници