Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 3:1
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
24.08.2019 18:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:0
01.09.2019 18:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:0
15.09.2019 17:00 5 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
22.09.2019 17:00 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
29.09.2019 16:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:7
06.10.2019 16:00 8 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:1
12.10.2019 16:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
19.10.2019 16:00 10 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:2
31.10.2019 14:00 11 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
09.11.2019 14:00 12 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:0
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:0
24.11.2019 14:00 14 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
30.11.2019 14:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
23.02.2020 14:00 16 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:0
01.03.2020 14:00 17 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:3
- 18 кръг
почива
15.03.2020 15:00 19 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) анл.
22.03.2020 15:00 20 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) анл.
28.03.2020 15:00 21 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) анл.
05.04.2020 16:00 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
12.04.2020 16:00 23 кръг Д Хитрино (Хитрино) анл.
17.04.2020 16:00 24 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
26.04.2020 16:00 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) анл.
02.05.2020 17:00 26 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 14 14 0 0 48:7 42
2 Суворово 1 (Суворово) 15 9 2 4 38:15 29
3 Устрем Д (Дончево) 14 9 1 4 25:21 28
4 Черноломец 1919 (Попово) 14 8 3 3 31:14 27
5 Септември 98 (Тервел) 15 7 4 4 23:12 25
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
08.09.2019 17:00 - Г Септември 98 (Тервел) 2:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
31.01.2020 14:00 - Г Янтра 2019 /юн.ст./ (Габрово) 4:4
02.02.2020 14:00 - Г Балкан (Плачковци) 5:2

Устрем Д (Дончево)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 4:0
21.09.2019 10:00 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
28.09.2019 10:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 2:0
05.10.2019 10:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
19.10.2019 10:00 6 кръг Д Черноморец II (Балчик) 2:0
30.11.2019 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2
04.11.2019 10:00 8 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:1
- 9 кръг
почива
16.11.2019 10:00 10 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 7:1
23.11.2019 09:30 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 11:0
07.03.2020 10:00 12 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
14.03.2020 10:00 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Г Волов (Шумен) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) анл.
04.04.2020 10:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) анл.
11.04.2020 10:00 17 кръг Г Черноморец II (Балчик) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Г Атлетик (Провадия) анл.
- 20 кръг
почива
16.05.2020 10:00 21 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово 1 (Суворово) 10 8 1 1 35:10 25
2 Септември 98 (Тервел) 10 8 1 1 35:5 25
3 Устрем Д (Дончево) 10 8 0 2 36:10 24
4 Ботев (Нови пазар) 10 7 0 3 32:15 21
5 Волов (Шумен) 10 6 1 3 30:16 19

Устрем Д (Дончево)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
21.09.2019 11:30 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:30 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:5
12.10.2019 11:30 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:5
- 6 кръг
почива
30.11.2019 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:9
04.11.2019 11:30 8 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:2
09.11.2019 14:30 9 кръг Г Провадия (Провадия) 2:1
- 10 кръг
почива
23.11.2019 11:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:3
07.03.2020 11:30 12 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
14.03.2020 11:30 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) анл.
- 14 кръг
почива
28.03.2020 11:30 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) анл.
04.04.2020 11:30 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) анл.
- 17 кръг
почива
25.04.2020 11:30 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) анл.
02.05.2020 11:30 19 кръг Г Атлетик (Провадия) анл.
09.05.2020 11:30 20 кръг Д Провадия (Провадия) анл.
- 21 кръг
почива
23.05.2020 11:30 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетик (Провадия) 8 4 0 4 20:24 12
6 Септември 98 (Тервел) 8 3 1 4 19:27 10
7 Устрем Д (Дончево) 8 3 0 5 13:29 9
8 Провадия (Провадия) 8 1 3 4 9:14 6
9 Хитрино (Хитрино) 8 0 1 7 13:42 1

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Устрем Д (Дончево)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 9 място
2019/2020 Трета лига 3 място
2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.807 43
октомври 2019 9.623 60
септември 2019 9.616 63
август 2019 12.452 45
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници