Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Велбъжд (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:5
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:3
29.08.2020 18:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:0
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Банско (Банско) 1:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Гранит (Владая) 3:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) 0:0
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
31.10.2020 15:00 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:3
07.11.2020 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 0:4
11.11.2020 14:00 15 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:5
21.11.2020 14:00 16 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
28.11.2020 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:0
24.02.2021 14:00 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:4
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:2
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
20.03.2021 15:00 22 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
24.03.2021 15:00 23 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
27.03.2021 15:00 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
07.04.2021 16:00 25 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
10.04.2021 16:00 26 кръг Г Банско (Банско) -:-
17.04.2021 16:00 27 кръг Д Гранит (Владая) -:-
24.04.2021 16:00 28 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
28.04.2021 16:00 29 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски (Чепинци) 19 5 2 12 18:40 17
15 Гранит (Владая) 19 3 4 12 13:39 13
16 Велбъжд (Кюстендил) 19 3 3 13 9:41 12
17 Перун 1978 (Кресна) 19 3 3 13 14:43 12
18 Банско (Банско) 18 1 2 15 5:32 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
23.09.2020 16:30 - Г Спортист (Слокощица) 5:2
Област Кюстендил / Финал
30.09.2020 16:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2020 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
04.07.2020 - Г Надежда (Доброславци) -:-
08.07.2020 18:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:5
19.07.2020 18:00 - Г Левски (Чепинци) 1:2
31.07.2020 18:00 - Г Банско (Банско) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
06.02.2021 14:00 - Г Левски /юн.ст./ (София) 0:7
09.02.2021 15:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
13.02.2021 13:00 - Д Железница (Железница) 3:3

Велбъжд (Кюстендил)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2020 17:00 1 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 1:6
24.09.2020 17:00 2 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:2
01.10.2020 16:00 3 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:5
- 4 кръг
почива
15.10.2020 16:00 5 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:5
19.11.2020 11:00 6 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:5
29.10.2020 16:00 7 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 2:6
05.11.2020 15:00 8 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 3:3
12.11.2020 15:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:3
- 10 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 14 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ОФК Костенец (Костенец) 8 3 3 2 22:19 12
4 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 3 2 2 20:25 11
5 Сливнишки герой (Сливница) 7 2 1 4 15:15 7
6 Спортист 2009 (Своге) 8 1 2 5 10:24 5
7 Велбъжд (Кюстендил) 8 1 1 6 14:35 4

Велбъжд (Кюстендил)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 10:30 1 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:2
04.10.2020 10:30 2 кръг Д Метал 2002 (Перник) 1:3
11.10.2020 10:30 3 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 7:1
18.10.2020 10:30 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 12:0
25.10.2020 10:30 5 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
01.11.2020 10:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
08.11.2020 10:30 7 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:1
- 8 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
- 9 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 10 кръг Г Миньор (Перник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Метал 2002 (Перник) 7 6 0 1 31:12 18
3 Миньор (Перник) 7 4 0 3 26:19 12
4 Велбъжд (Кюстендил) 7 2 1 4 22:9 7
5 Миньор 2019 (Бобов дол) 7 1 0 6 20:34 3
6 Струмска слава 1927 (Радомир) 7 1 0 6 6:56 3

Велбъжд (Кюстендил)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
07.10.2020 16:00 - Д Левски (София) 0:5

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници