Перун 1978 (Кресна)

BGSupporters форум

Перун 1978 (Кресна)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:3
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 4:3
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:2
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:2
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:3
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:4
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Банско (Банско) 2:2
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Гранит (Владая) 1:0
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Левски (Чепинци) 3:3
31.10.2020 15:00 13 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:1
07.11.2020 14:00 14 кръг Г Оборище (Панагюрище) 1:0
14.11.2020 14:00 15 кръг Д Беласица (Петрич) 0:1
21.11.2020 14:00 16 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:4
28.11.2020 14:00 17 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:2
24.02.2021 14:00 18 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:3
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:7
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:1
13.03.2021 15:00 21 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
20.03.2021 15:00 22 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
24.03.2021 15:00 23 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
27.03.2021 15:00 24 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
07.04.2021 16:00 25 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
10.04.2021 16:00 26 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
17.04.2021 16:00 27 кръг Д Банско (Банско) -:-
24.04.2021 16:00 28 кръг Г Гранит (Владая) -:-
28.04.2021 16:00 29 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Левски (Чепинци) 20 5 2 13 18:41 17
15 Гранит (Владая) 20 3 5 12 14:40 14
16 Велбъжд (Кюстендил) 20 3 3 14 10:45 12
17 Перун 1978 (Кресна) 20 3 3 14 14:44 12
18 Банско (Банско) 19 2 2 15 6:32 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Благоевград / 1/4 финали
23.09.2020 16:00 - Г Банско (Банско) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
10.07.2020 19:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
22.07.2020 18:00 - Г Банско (Банско) 0:1
01.08.2020 18:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2021 15:00 - Д Пирин 1941 (Разлог) 0:0
06.02.2021 14:00 - Д ФК ЦСКА 1948 /юн.ст./ (София) 2:0
10.02.2021 15:30 - Д Левски 2020 (Лом) 1:4
13.02.2021 14:00 - Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:2

Перун 1978 (Кресна)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:00 1 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:13
19.09.2020 11:00 2 кръг Г Пирин сити (Разлог) 5:2
26.09.2020 11:00 3 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 1:2
03.10.2020 11:00 4 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:3
10.10.2020 11:00 5 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:5
17.10.2020 11:00 6 кръг Г Банско (Банско) 2:4
24.10.2020 11:00 7 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:4
31.10.2020 11:00 8 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:6
07.11.2020 11:00 9 кръг Д Септември (Симитли) 0:10
14.11.2020 11:00 10 кръг Г Малеш (Микрево) 2:6
21.11.2020 11:00 11 кръг Д Места 1929 (Хаджидимово) 6:4
отложен 12 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
27.02.2021 11:00 13 кръг Д Пирин (Благоевград) 5:0
06.03.2021 11:00 14 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 15 кръг Д Пирин сити (Разлог) -:-
- 16 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
- 17 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 18 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 19 кръг Д Банско (Банско) -:-
- 20 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
- 21 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 22 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 23 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 24 кръг Г Места 1929 (Хаджидимово) -:-
- 25 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 26 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Места 1929 (Хаджидимово) 11 3 1 7 21:51 10
10 Пирин 1941 (Разлог) 8 3 0 5 18:20 9
11 Перун 1978 (Кресна) 12 3 0 9 25:59 9
12 Малеш (Микрево) 9 2 0 7 15:27 6
13 Пирин сити (Разлог) 12 2 0 10 21:43 6

Перун 1978 (Кресна)

ДПГ13: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
27.09.2020 11:00 1 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:3
04.10.2020 11:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:7
11.10.2020 11:00 3 кръг Д Орлетата (Благоевград) 1:2
18.10.2020 11:00 4 кръг Д Малеш (Микрево) 1:9
отложен 5 кръг Г Мечетата (Петрич) -:-
01.11.2020 11:00 6 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 1:12
08.11.2020 11:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:11
15.11.2020 11:00 8 кръг Д Септември (Симитли) 0:5
22.11.2020 11:00 9 кръг Г Беласица (Петрич) 0:14
- 10 кръг
почива
28.02.2021 11:00 11 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
07.03.2021 11:00 12 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
- 13 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 14 кръг Г Орлетата (Благоевград) -:-
- 15 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 16 кръг Д Мечетата (Петрич) -:-
- 17 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 18 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 19 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 20 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 8 3 0 5 18:34 9
8 Вихрен (Сандански) 5 2 0 3 11:21 6
9 Мечетата (Петрич) 6 1 0 5 5:22 3
10 Орлетата (Благоевград) 7 1 0 6 6:20 3
11 Перун 1978 (Кресна) 8 0 0 8 5:63 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 3.080 70
октомври 2019 1.991 90
септември 2019 4.324 83
август 2019 10.029 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници