Атлетик (Провадия)

BGSupporters форум

Атлетик (Провадия)

"А" ОГ Варна
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2021 17:00 1 кръг Г Черноморец 1946 (Чернево) 4:2
11.09.2021 17:00 2 кръг Г Суворово (Суворово) 1:0
19.09.2021 17:00 3 кръг Д Устрем (Караманите) 1:1
- 4 кръг
почива
03.10.2021 16:00 5 кръг Д Девня 2005 (Девня) 2:2
10.10.2021 16:00 6 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 4:1
17.10.2021 16:00 7 кръг Д Провадия (Провадия) 2:5
24.10.2021 14:00 8 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла) 1:4
31.10.2021 14:00 9 кръг Д Аксаково (Аксаково) 4:1
07.11.2021 14:00 10 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 2:1
28.11.2021 14:00 11 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 5:0
13.03.2022 15:00 12 кръг Д Черноморец 1946 (Чернево) 4:0
19.03.2022 15:00 13 кръг Д Суворово (Суворово) 0:2
27.03.2022 15:00 14 кръг Г Устрем (Караманите) 6:0
- 15 кръг
почива
10.04.2022 16:00 16 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:2
17.04.2022 16:00 17 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) 3:0
01.05.2022 17:00 18 кръг Г Провадия (Провадия) 3:0
08.05.2022 17:00 19 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла) 1:1
15.05.2022 13:00 20 кръг Г Аксаково (Аксаково) 1:0
22.05.2022 17:00 21 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 3:0
29.05.2022 17:00 22 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово (Суворово) 20 16 2 2 46:9 50
2 Черноморец 2003 (Бяла) 20 14 4 2 59:14 46
3 Атлетик (Провадия) 20 13 3 4 51:24 42
4 Девня 2005 (Девня) 20 10 3 7 34:23 33
5 Белослав 1918 (Белослав) 20 9 3 8 38:21 30
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
25.07.2021 18:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 1:3

Атлетик (Провадия)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 10:00 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 4:3
18.09.2021 10:00 2 кръг Г Черноморец (Балчик) 4:3
25.09.2021 10:00 3 кръг Д МФК Тича (Варна) 4:0
03.10.2021 10:00 4 кръг Г Суворово (Суворово) 0:6
- 5 кръг
почива
06.11.2021 10:00 6 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 0:1
23.10.2021 10:00 7 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:4
- 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 9 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 10 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 11 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово (Суворово) 6 5 0 1 24:2 15
2 Калиакра 1923 (Каварна) 6 4 0 2 11:5 12
3 Атлетик (Провадия) 6 3 0 3 15:17 9
4 Черноморец (Балчик) 6 3 0 3 14:8 9
5 МФК Тича (Варна) 6 2 1 3 5:13 7

Атлетик (Провадия)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2021 11:30 1 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 4:2
18.09.2021 11:30 2 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:3
25.09.2021 11:30 3 кръг Д МФК Тича (Варна) 1:2
03.10.2021 11:30 4 кръг Г Суворово (Суворово) 2:5
- 5 кръг
почива
06.11.2021 11:30 6 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:4
23.10.2021 11:30 7 кръг Г Ботев (Нови пазар) 4:4
- 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 9 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 10 кръг Г МФК Тича (Варна) -:-
- 11 кръг Д Суворово (Суворово) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Черноморец (Балчик) 6 4 0 2 15:12 12
4 МФК Тича (Варна) 6 2 0 4 12:21 6
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 6 2 0 4 11:21 6
6 Атлетик (Провадия) 6 1 1 4 13:20 4
7 Ботев (Нови пазар) 6 1 1 4 11:24 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 А ОФГ ВН 3 място
2020/2021 А ОФГ ВН 7 място
2019/2020 А ОФГ ВН 3 място
2018/2019 А ОФГ ВН 5 място
2017/2018 А ОФГ ВН 8 място
2016/2017 А ОФГ ВН 6 място
2015/2016 А ОФГ ВН 9 място
2014/2015 А ОФГ ВН 8 място
2013/2014 А ОФГ ВН 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници