Ювентус 95 (Малчика)

BGSupporters форум

Ювентус (Малчика)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 0:6
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:1
04.09.2016 17:00 4 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:3
11.09.2016 17:00 5 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:5
18.09.2016 17:00 6 кръг Д Кариана (Ерден) 0:6
25.09.2016 17:00 7 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:5
02.10.2016 16:00 8 кръг Д Трявна (Трявна) 1:2
09.10.2016 16:00 9 кръг Г Ком (Берковица) 0:2
16.10.2016 16:00 10 кръг Д Павликени (Павликени) 1:4
23.10.2016 16:00 11 кръг Г Вихър (Славяново) 0:6
- 12 кръг
почива
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:2
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:3
19.11.2016 14:30 15 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:7
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
12.03.2017 14:30 17 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:2
24.03.2017 14:30 19 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:4
01.04.2017 17:00 20 кръг Д Севлиево (Севлиево) 1:3
08.04.2017 17:00 21 кръг Г Кариана (Ерден) 0:7
14.04.2017 17:00 22 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 0:1
23.04.2017 17:00 23 кръг Г Трявна (Трявна) 2:4
30.04.2017 17:00 24 кръг Д Ком (Берковица) 3:1
07.05.2017 18:00 25 кръг Г Павликени (Павликени) 2:7
14.05.2017 18:00 26 кръг Д Вихър (Славяново) 2:2
- 27 кръг
почива
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:10
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:3
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Трявна (Трявна) 28 8 7 13 35:50 31
12 Мизия 2005 (Кнежа) 28 7 10 11 38:59 31
13 Партизан (Червен бряг) 28 6 5 17 23:72 23
14 Ком (Берковица) 28 2 1 25 20:140 7
15 Ювентус (Малчика) 28 1 2 25 18:110 5
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
14.09.2016 16:00 - Г Левски 2007 (Левски) 2:4

Ювентус (Малчика)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 16:00 1 кръг Д Трявна (Трявна) 1:4
30.09.2016 16:00 2 кръг Г Павликени (Павликени) 1:4
06.10.2016 3 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 6:0
13.10.2016 4 кръг Г Вихър (Славяново) 2:0
20.10.2016 5 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 6:2
27.10.2016 6 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:3
03.11.2016 7 кръг Д Гигант (Белене) 9:2
10.11.2016 8 кръг Д Левски 2007 (Левски) 6:1
18.11.2016 9 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:2
08.05.2017 16:00 10 кръг Г Трявна (Трявна) 0:8
27.03.2017 14:00 11 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
30.03.2017 14:00 12 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 0:6
06.04.2017 15:00 13 кръг Д Вихър (Славяново) 1:4
13.04.2017 15:00 14 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 0:9
19.04.2017 15:00 15 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:3
27.04.2017 15:00 16 кръг Г Гигант (Белене) 3:0
04.05.2017 16:00 17 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:9
12.05.2017 16:00 18 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ресен 2012 (Ресен) 18 8 2 8 37:41 26
6 Партизан (Червен бряг) 18 6 4 8 37:47 22
7 Ювентус (Малчика) 18 7 0 11 41:64 21
8 Левски 2007 (Левски) 18 6 2 10 43:65 20
9 Ботев 1921 (Златарица) 18 5 2 11 36:55 17

Ювентус (Малчика)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Д Вихър (Славяново) 1:1
08.10.2016 11:00 2 кръг Г Вихър (Гулянци) 4:1
15.10.2016 11:00 3 кръг Д Гигант (Белене) 1:1
22.10.2016 11:00 4 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:2
29.10.2016 11:00 5 кръг Д Гунди (Плевен) 3:4
22.04.2017 11:00 6 кръг Г Вихър (Славяново) 2:2
29.04.2017 11:00 7 кръг Д Вихър (Гулянци) 1:5
06.05.2017 11:00 8 кръг Г Гигант (Белене) 0:9
13.05.2017 11:00 9 кръг Д Ситомир (Никопол) 1:3
20.05.2017 11:00 10 кръг Г Гунди (Плевен) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гигант (Белене) 10 6 2 2 40:22 20
3 Вихър (Гулянци) 10 6 0 4 34:33 18
4 Гунди (Плевен) 10 4 1 5 25:35 13
5 Ювентус (Малчика) 10 1 3 6 13:31 6
6 Вихър (Славяново) 10 1 3 6 13:25 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ПЛ 1 място
2019/2020 Трета лига 14 място
2018/2019 А ОФГ ПЛ 2 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 4 място
2016/2017 Трета лига 15 място
2015/2016 "В" група 13 място
2014/2015 "В" група 10 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 4 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници