Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 2:4
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:0
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 3:1
17.09.2017 17:00 7 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 3:1
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 0:4
11.10.2017 16:00 10 кръг Д Загорец (Нова Загора) 3:1
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Сокол (Марково) 0:6
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
18.11.2017 14:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Левски (Карлово) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Сокол (Марково) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Атлетик (Куклен) 11 6 1 4 19:19 19
9 Ямбол 1915 (Ямбол) 11 6 1 4 37:21 19
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 11 5 0 6 17:25 15
11 Димитровград 1947 (Димитровград) 11 4 1 6 10:23 13
12 Розова долина (Казанлък) 11 4 1 6 17:17 13
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
18.10.2017 16:00 - Д Гигант (Съединение) 3:0
Област Пловдив / Втори кръг
25.10.2017 16:00 - Г Атлетик (Куклен) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
28.07.2017 18:30 - Г Левски (Карлово) 1:1

Асеновец 2005 (Асеновград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2017 17:00 1 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
отложен 2 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
16.09.2017 10:30 3 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:0
11.09.2017 16:00 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
28.09.2017 16:00 5 кръг Г Левски (Карлово) 3:2
06.10.2017 16:00 6 кръг Д Гигант (Съединение) 6:0
отложен 7 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
20.10.2017 15:00 8 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
29.10.2017 10:00 9 кръг Г Сокол (Марково) -:-
03.11.2017 15:00 10 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
12.11.2017 10:30 11 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
19.11.2017 10:30 12 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
24.11.2017 15:00 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 16 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 19 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 20 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 22 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 23 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 25 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 26 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица 1921 (Пловдив) 7 5 1 1 22:9 16
4 Асти АБ (Хасково) 6 3 1 2 14:11 10
5 Асеновец 2005 (Асеновград) 5 3 1 1 12:5 10
6 Кричим (Кричим) 7 3 1 3 8:9 10
7 Левски (Карлово) 6 3 0 3 19:11 9

Асеновец 2005 (Асеновград)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:5
16.09.2017 11:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:3
24.09.2017 11:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2
01.10.2017 12:00 4 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 5:0
07.10.2017 10:30 5 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:3
14.10.2017 10:30 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0
21.10.2017 12:00 7 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 8 кръг
почива
04.11.2017 10:30 9 кръг Г Левски (Карлово) -:-
11.11.2017 10:30 10 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
18.11.2017 12:00 11 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 12 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 15 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
- 19 кръг
почива
- 20 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 21 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Сините камъни 2013 (Сливен) 6 2 0 4 16:14 6
8 Нефтохимик 1962 (Бургас) 5 1 1 3 7:16 4
9 Верея (Стара Загора) 5 1 1 3 5:12 4
10 Асеновец 2005 (Асеновград) 6 1 1 4 7:13 4
11 Брестник 1948 (Пловдив) 5 0 0 5 4:19 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ПД 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници