Асеновец 2005 (Асеновград)

BGSupporters форум

Асеновец 2005 (Асеновград)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Д Карнобат (Карнобат) 0:3
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:3
26.08.2017 18:00 3 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
02.09.2017 17:00 5 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
09.09.2017 17:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
17.09.2017 17:00 7 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) -:-
22.09.2017 17:00 8 кръг Д Левски (Карлово) -:-
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
07.10.2017 16:00 10 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Сокол (Марково) -:-
21.10.2017 16:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
04.11.2017 14:30 14 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
18.11.2017 14:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
24.02.2018 18 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Левски (Карлово) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Сокол (Марково) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Арда (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Гигант (Съединение) 2 0 0 2 0:4 0
15 Атлетик (Куклен) 2 0 0 2 2:7 0
16 Асеновец 2005 (Асеновград) 2 0 0 2 1:6 0
16 Свиленград 1921 (Свиленград) 2 0 0 2 1:6 0
18 Тунджа 2006 (Ягода) 2 0 0 2 2:10 0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:30 - Г Борислав 2009 (Първомай) 0:4
28.07.2017 18:30 - Г Левски (Карлово) 1:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Трета лига 9 място
2015/2016 "В" група 8 място
2014/2015 "В" група 8 място
2013/2014 "В" група 6 място
2012/2013 "В" група 7 място
2011/2012 "В" група 5 място
2010/2011 "В" група 13 място
2009/2010 А ОФГ ПД 1 място

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници