Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2018 18:00 1 кръг Г Садово (Садово) 3:1
18.08.2018 18:00 2 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:4
25.08.2018 18:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2
01.09.2018 17:00 4 кръг Д Левски (Карлово) 3:0
отложен 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
15.09.2018 17:00 6 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 2:0
22.09.2018 17:00 7 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
отложен 8 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
06.10.2018 16:00 9 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:0
13.10.2018 16:00 10 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:3
20.10.2018 16:00 11 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
27.10.2018 16:00 12 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
03.11.2018 14:30 13 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
11.11.2018 14:30 14 кръг Г Хасково 1957 (Хасково) -:-
17.11.2018 14:30 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
24.11.2018 14:30 16 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
01.12.2018 14:00 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
23.02.2019 18 кръг Д Садово (Садово) -:-
02.03.2019 19 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
09.03.2019 20 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Левски (Карлово) -:-
20.03.2019 22 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
23.03.2019 23 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
30.03.2019 24 кръг Д Сокол (Марково) -:-
06.04.2019 25 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
10.04.2019 26 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
13.04.2019 27 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
20.04.2019 28 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
27.04.2019 29 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
04.05.2019 30 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
11.05.2019 31 кръг Д Хасково 1957 (Хасково) -:-
18.05.2019 32 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
25.05.2019 33 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
01.06.2019 34 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Димитровград 1947 (Димитровград) 10 4 1 5 12:14 13
10 Миньор (Раднево) 9 3 4 2 10:8 13
11 Атлетик (Куклен) 8 4 1 3 14:11 13
12 Гигант (Съединение) 10 2 3 5 12:14 9
13 Сокол (Марково) 10 2 3 5 10:19 9
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 - Д Левски (София) 0:6 Диема спорт
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
15.08.2018 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:1
Област Пловдив / Втори кръг
22.08.2018 18:00 - Г Раковски (Раковски) 6:3
Област Пловдив / Финал
29.08.2018 18:00 - Д Марица 1921 (Пловдив) 2:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
04.09.2018 16:00 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0
Югоизточна България / Финал
12.09.2018 17:00 - Д Созопол (Созопол) 1:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
07.07.2018 10:30 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4
13.07.2018 18:30 - Д Марица 1921 (Пловдив) 3:1
19.07.2018 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0
29.07.2018 18:00 - Д Левски (Карлово) 3:2
01.08.2018 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:3
04.08.2018 18:00 - Д Раковски (Раковски) 7:0

Атлетик (Куклен)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2018 10:30 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
16.09.2018 10:30 2 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
23.09.2018 10:30 3 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:8
29.09.2018 11:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
07.10.2018 10:30 5 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) 0:3
13.10.2018 10:30 6 кръг Д Сокол (Марково) 0:7
20.10.2018 10:30 7 кръг Г Садово (Садово) -:-
27.10.2018 10:30 8 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
03.11.2018 10:30 9 кръг Г Левски (Карлово) -:-
10.11.2018 10:30 10 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
18.11.2018 12:30 11 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
24.11.2018 10:30 12 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
01.12.2018 10:30 13 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 14 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 18 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 19 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Д Садово (Садово) -:-
- 21 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 22 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 23 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 24 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Садово (Садово) 6 2 0 4 17:24 6
11 Сокол (Марково) 6 1 0 5 9:30 3
12 Юнайтед (Пловдив) 6 1 0 5 14:40 3
13 Атлетик (Куклен) 6 0 0 6 0:27 0
14 Гигант (Съединение) 5 0 0 5 3:47 0

Атлетик (Куклен)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:1
30.09.2018 10:30 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
07.10.2018 10:30 3 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:0
14.10.2018 10:30 4 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 2:0
отложен 5 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
28.10.2018 10:30 6 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
04.11.2018 10:30 7 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) -:-
11.11.2018 10:30 8 кръг Г Тополово (Тополово) -:-
18.11.2018 10:30 9 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 10 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 12 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 14 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 15 кръг Г Юнайтед (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) -:-
- 17 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
- 18 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (Куклен) 4 3 1 0 5:1 10
2 Левски (Карлово) 4 2 2 0 8:3 8
3 Раковски 2018 (Раковски) 4 2 1 1 10:6 7
4 Тополово (Тополово) 4 2 0 2 19:14 6
5 Юнайтед (Пловдив) 4 1 2 1 10:9 5

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПД 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 9.834 51
април 2018 10.143 58
март 2018 6.892 76
ноември 2017 11.171 52
октомври 2017 11.832 50
септември 2017 10.012 61
август 2017 9.213 65
май 2017 10.059 61
април 2017 6.009 78
март 2017 9.888 58
ноември 2016 8.880 67
октомври 2016 8.777 63
септември 2016 13.801 42
август 2016 7.438 71
всички

Интернет страници