Балкан 1929 (Ботевград)

BGSupporters форум

Балкан 1929 (Ботевград)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 3:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 1:4
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:4
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:0
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
30.10.2016 14:00 13 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:2
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:3
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:4
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Септември (Симитли) 0:2
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:4
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:1
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 6:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Рилски спортист 2011 (Самоков) 32 11 7 14 45:55 40
11 Пирин 1941 (Разлог) 32 11 7 14 33:49 40
12 Балкан 1929 (Ботевград) 32 11 6 15 50:50 39
13 Ботев 1937 (Ихтиман) 32 12 1 19 47:65 37
14 Вихрен 1925 (Сандански) 32 9 6 17 32:45 33
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
18.08.2016 17:00 - Д Чавдар (Етрополе) 1:0
Област София / Финал
24.08.2016 17:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
06.09.2016 17:00 - Г Левски (Чепинци) 4:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
08.09.2016 17:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 20:00 - Г Торнадо (Безден) 0:0

Балкан 1929 (Ботевград)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 10:30 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
24.09.2016 10:30 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0
01.10.2016 10:30 3 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1
08.10.2016 10:30 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:4
15.10.2016 10:30 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 1:3
22.10.2016 10:30 6 кръг Г Миньор (Перник) 3:0
30.10.2016 10:30 7 кръг Д Драгоман (Драгоман) 5:0
- 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 10 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 12 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 13 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 14 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Миньор (Перник) 7 4 1 2 25:12 13
4 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 7 4 0 3 17:12 12
5 Балкан 1929 (Ботевград) 7 3 2 2 15:10 11
6 Драгоман (Драгоман) 7 1 2 4 9:18 5
7 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 1 0 6 13:36 3

Балкан 1929 (Ботевград)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2016 12:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
24.09.2016 12:00 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 8:0
01.10.2016 12:00 3 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 2:5
- 4 кръг
почива
15.10.2016 12:00 5 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 4:0
22.10.2016 12:00 6 кръг Г Миньор (Перник) 2:1
30.10.2016 12:00 7 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
- 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 9 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 10 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:-
- 13 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 14 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 5 4 0 1 26:5 12
2 Ботев 1937 (Ихтиман) 5 4 0 1 21:14 12
3 Балкан 1929 (Ботевград) 5 3 1 1 18:8 10
4 Струмска слава 1927 (Радомир) 5 2 0 3 11:18 6
5 Рилски спортист 2011 (Самоков) 5 1 1 3 11:27 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СФ 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2016 1.897 86
октомври 2016 16.555 29
септември 2016 6.417 74
август 2016 10.202 56
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници