Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Гранит (Владая) 6:0
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Левски (Чепинци) 4:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Оборище (Панагюрище) 2:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Надежда (Доброславци) 2:0
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:0
31.10.2020 15:00 13 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 1:0
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
14.11.2020 14:00 15 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
21.11.2020 14:00 16 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
28.11.2020 14:00 17 кръг Г Банско (Банско) 1:0
- 18 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 19 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 20 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 21 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 22 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 23 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 24 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 25 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 26 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 27 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 28 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 29 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 30 кръг Д Перун 1978 (Кресна) -:-
- 31 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 32 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 33 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 34 кръг Д Банско (Банско) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марек 1915 (Дупница) 17 12 3 2 39:13 39
2 Беласица (Петрич) 16 12 3 1 25:9 39
3 Кюстендил (Кюстендил) 17 13 2 2 29:3 38
4 Вихрен (Сандански) 17 11 4 2 32:14 37
5 Чавдар (Етрополе) 17 10 4 3 32:15 34
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
23.09.2020 16:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 11:00 - Г Гранит (Владая) 3:2
15.07.2020 - Д Миньор (Перник) -:-
18.07.2020 11:00 - Г Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
22.07.2020 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) -:-
25.07.2020 18:00 - Д Беласица (Петрич) 1:2
01.08.2020 18:00 - Д Перун 1978 (Кресна) 2:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 14:00 - Д Армейци (Кюстендил) 7:0
23.01.2021 14:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
26.01.2021 14:00 - Г Септември (София) -:-
30.01.2021 - Д Септември (Симитли) -:-
06.02.2021 - Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
13.02.2021 - Г Пирин 1941 (Разлог) -:-

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2020 14:00 1 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:8
06.09.2020 14:00 2 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
13.09.2020 14:00 3 кръг Г Струмска слава 1927 (Рад) 4:4
20.09.2020 14:00 4 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:1
05.11.2020 13:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 2:0
04.10.2020 13:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:6
11.10.2020 14:00 7 кръг Д Беласица (Петрич) 0:3
18.10.2020 14:00 8 кръг Г Вихрен (Сандански) 4:8
25.10.2020 14:00 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1
01.11.2020 11:00 10 кръг Г Ботев 57 СУ (София) 5:0
08.11.2020 14:00 11 кръг Д Барокко (София) 6:0
15.11.2020 14:00 12 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 2:7
22.11.2020 14:00 13 кръг Д Левски Раковски (София) 8:2
- 14 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 15 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 16 кръг Д Струмска слава 1927 (Рад) -:-
- 17 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 18 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 20 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 21 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 23 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
- 24 кръг Г Барокко (София) -:-
- 25 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 26 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив София 1929 (София) 13 9 2 2 41:9 29
4 Беласица (Петрич) 12 8 2 2 25:7 26
5 Кюстендил (Кюстендил) 13 6 1 6 41:41 19
6 Септември (Симитли) 13 5 4 4 21:16 19
7 Ботев 57 СУ (София) 12 6 0 6 22:25 18

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
08.10.2020 16:00 - Г Левски (София) 0:6

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 13:00 1 кръг Д Национал (София) 4:0
05.09.2020 13:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:2
12.09.2020 13:00 3 кръг Д Септември (Симитли) 5:1
19.09.2020 13:00 4 кръг Г Банско (Банско) 0:4
26.09.2020 13:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 1:1
03.10.2020 13:00 6 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
10.10.2020 13:00 7 кръг Д ЦСКА (София) анл.
17.10.2020 13:00 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) анл.
- 9 кръг
почива
31.10.2020 13:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) анл.
07.11.2020 13:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
14.11.2020 13:00 12 кръг Д Елит София (София) анл.
21.11.2020 13:00 13 кръг Г Гранит (Владая) анл.
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Национал (София) 9 3 2 4 22:10 11
10 Локомотив София 1929 (София) 11 1 3 7 10:48 6
11 Септември (Симитли) 11 1 2 8 13:35 5
12 Банско (Банско) 10 1 1 8 10:41 4
-- Кюстендил (Кюстендил) 5 2 2 1 12:8 -

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2020 11:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 2:5
05.09.2020 11:00 2 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0
12.09.2020 11:00 3 кръг Д Национал (София) 4:0
19.09.2020 11:00 4 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 2:4
26.09.2020 11:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:3
03.10.2020 11:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 4:2
10.10.2020 11:00 7 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
17.10.2020 11:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
24.10.2020 11:00 9 кръг Д Металург 1957 (Перник) 4:0
31.10.2020 11:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
07.11.2020 11:00 11 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:0
- 12 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 13 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 14 кръг Г Национал (София) -:-
- 15 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 16 кръг Г Ботев 57 СУ (София) -:-
- 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 18 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 21 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марек 1915 (Дупница) 11 8 1 2 22:13 25
4 Ботев 57 СУ (София) 11 7 0 4 25:14 21
5 Кюстендил (Кюстендил) 11 6 1 4 22:16 19
6 Левски Раковски (София) 10 4 2 4 18:19 14
7 Беласица (Петрич) 10 4 1 5 18:14 13

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:8
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Н спорт (София) 0:10
11.10.2020 15:00 3 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 1:0
18.10.2020 12:00 4 кръг Д ОФК София (София) 4:2
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
01.11.2020 12:00 6 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 1:7
отложен 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
15.11.2020 13:30 8 кръг Г Арес (София) 1:2
22.11.2020 13:30 9 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арес (София) 8 4 0 4 15:18 12
6 Левски Раковски (София) 9 3 1 5 16:21 10
7 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 1 5 8:32 7
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 2 0 5 4:30 6
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 8 1 2 5 5:22 5

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:30 1 кръг Г Левски II (София) 0:11
04.10.2020 12:00 2 кръг Д Н спорт (София) 3:3
11.10.2020 15:00 3 кръг Г Левски Раковски II (София) 2:1
18.10.2020 12:00 4 кръг Д Академик 1947 (София) 3:6
25.10.2020 12:00 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
01.11.2020 12:00 6 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:3
08.11.2020 09:00 7 кръг Г Развитие МФ (София) 1:4
15.11.2020 12:00 8 кръг Г ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 3:2
- 9 кръг
почива
отложен 10 кръг Г ЦСКА (София) -:-
отложен 11 кръг Д Атлетико Артен (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 14:16 12
7 Н спорт (София) 8 2 3 3 13:11 9
8 Кюстендил (Кюстендил) 8 2 2 4 14:31 8
9 ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) 9 2 1 6 10:20 7
10 Развитие на млади футболисти (София) 8 2 0 6 12:37 6

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
27.09.2020 10:10 1 кръг Г Атлетико Артен (София) 2:1
04.10.2020 12:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 4:1
11.10.2020 13:40 3 кръг Г Елит София (София) 0:3
18.10.2020 12:30 4 кръг Г Талант (София) 1:2
25.10.2020 12:30 5 кръг Д Младост 2015 (София) 7:0
- 6 кръг
почива
08.11.2020 10:10 7 кръг Д Септември (София) 1:1
15.11.2020 11:20 8 кръг Г Витоша 13 (София) 3:2
22.11.2020 12:30 9 кръг Д Национал (София) 5:2
отложен 10 кръг Г Възраждане 2020 (София) -:-
отложен 11 кръг Д ДИТ Спорт II (кв.Драгалевци, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Елит София (София) 8 5 3 0 27:8 18
2 Септември (София) 8 5 2 1 31:14 17
3 Кюстендил (Кюстендил) 8 5 1 2 23:12 16
4 Възраждане 2020 (София) 8 5 0 3 42:11 15
5 Атлетико Артен (София) 8 4 1 3 32:18 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници