Кюстендил (Кюстендил)

BGSupporters форум

Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
06.08.2022 18:00 1 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 4:0
21.08.2022 18:00 3 кръг Д Левски II (София) 4:0
27.08.2022 18:00 4 кръг Г ЦСКА II (София) 0:1
03.09.2022 17:00 5 кръг Д Септември (Симитли) 2:1
10.09.2022 17:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
17.09.2022 17:00 7 кръг Д Гранит (Владая) 1:1
24.09.2022 17:00 8 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:0
- 9 кръг
почива
08.10.2022 16:00 10 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
15.10.2022 16:00 11 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
22.10.2022 16:00 12 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
29.10.2022 16:00 13 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
05.11.2022 14:00 14 кръг Г Левски II (София) -:-
12.11.2022 14:00 15 кръг Д ЦСКА II (София) -:-
19.11.2022 14:00 16 кръг Г Септември (Симитли) -:-
26.11.2022 14:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
03.12.2022 14:00 18 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 19 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
- 22 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 6 1 0 8:0 19
2 Кюстендил (Кюстендил) 8 4 3 1 13:4 15
3 Оборище (Панагюрище) 7 4 2 1 9:7 14
4 Вихрен (Сандански) 6 2 3 1 12:6 9
5 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 2 3 2 9:7 9
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / Финал
07.09.2022 17:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 10:30 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
13.07.2022 18:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 3:1
16.07.2022 10:30 - Г Гранит (Владая) 3:0
23.07.2022 18:00 - Г Септември II (София) 1:2
30.07.2022 18:00 - Д Славия 1913 II (София) 4:1

Кюстендил (Кюстендил)

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2022 14:00 1 кръг Д Септември (Симитли) 4:0
04.09.2022 10:30 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:8
11.09.2022 11:00 3 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:1
19.09.2022 14:00 4 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
25.09.2022 14:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 7:0
09.10.2022 14:00 6 кръг Г Септември (София) -:-
16.10.2022 14:00 7 кръг Д Барокко (София) -:-
23.10.2022 14:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
30.10.2022 14:00 9 кръг Д Национал (София) -:-
06.11.2022 14:00 10 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
13.11.2022 14:00 11 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
20.11.2022 14:00 12 кръг Д Миньор (Перник) -:-
27.11.2022 14:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 14 кръг Г Септември (Симитли) -:-
- 15 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 16 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 17 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг Г Барокко (София) -:-
- 21 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 22 кръг Г Национал (София) -:-
- 23 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 24 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Национал (София) 5 4 0 1 15:5 12
4 Хебър 1918 (Пазарджик) 5 3 0 2 15:11 9
5 Кюстендил (Кюстендил) 5 3 0 2 14:12 9
6 Локомотив София 1929 (София) 5 3 0 2 11:6 9
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 2 1 2 12:6 7

Кюстендил (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
21.09.2022 15:00 2 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 6:0
18.09.2022 11:00 3 кръг Г Барокко (София) 3:1
24.09.2022 11:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
08.10.2022 11:00 5 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
15.10.2022 11:00 6 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
23.10.2022 13:00 7 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
29.10.2022 16:30 8 кръг Г ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
05.11.2022 11:00 9 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
12.11.2022 11:00 10 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
19.11.2022 11:00 11 кръг Д Спортист 13 (София) -:-
- 12 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 13 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 14 кръг Д Барокко (София) -:-
- 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Д ФК Септември 57 (София) -:-
- 17 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 18 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 19 кръг Д ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:-
- 20 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 21 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 22 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 4 3 1 0 13:4 10
3 ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 2 1 1 10:4 7
4 Кюстендил (Кюстендил) 4 2 1 1 12:5 7
5 ФК Септември 57 (София) 4 2 1 1 13:5 7
6 Марек 1915 (Дупница) 4 2 0 2 7:6 6

Кюстендил (Кюстендил)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 13:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:8
10.09.2022 13:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:3
17.09.2022 13:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
24.09.2022 13:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
08.10.2022 13:00 5 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
15.10.2022 13:00 6 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
22.10.2022 13:00 7 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
29.10.2022 13:00 8 кръг Г София спорт (София) -:-
05.11.2022 13:00 9 кръг Д Академия Металург (Перник) -:-
12.11.2022 13:00 10 кръг Г Септември (София) -:-
19.11.2022 13:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 12 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
- 13 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 14 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 16 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 17 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 18 кръг Д Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д София спорт (София) -:-
- 20 кръг Г Академия Металург (Перник) -:-
- 21 кръг Д Септември (София) -:-
- 22 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 София спорт (София) 4 1 0 3 6:13 3
9 Академия Металург (Перник) 4 1 0 3 5:17 3
10 Марек 1915 (Дупница) 4 0 2 2 4:6 2
11 Кюстендил (Кюстендил) 4 0 2 2 4:13 2
12 Беласица (Петрич) 5 0 0 5 2:19 0

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
18.09.2022 10:25 1 кръг Г Септември (София) 3:1
25.09.2022 13:15 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:0
- 3 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 4 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 5 кръг Г Лъвчетата (София) -:-
- 6 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
- 7 кръг Г Национал II (София) -:-
- 8 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 9 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Миньор (Перник) 2 2 0 0 7:0 6
2 Кюстендил (Кюстендил) 2 2 0 0 7:1 6
3 УФК Ботев (София) 2 2 0 0 6:1 6
4 Национал II (София) 2 1 0 1 4:4 3
5 Локомотив София 1929 (София) 2 1 0 1 6:5 3

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 10:30 1 кръг Г ЦСКА II (София) 0:1
25.09.2022 13:30 2 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
- 3 кръг Г Елит София (София) -:-
- 4 кръг Д Национал II (София) -:-
- 5 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 6 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 7 кръг Г София спорт (София) -:-
- 8 кръг Д Лъвчетата II (София) -:-
- 9 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Левски II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ЦСКА II (София) 2 1 0 1 1:1 3
8 Локомотив София 1929 (София) 2 1 0 1 11:6 3
9 Кюстендил (Кюстендил) 2 0 0 2 2:4 0
10 Елит София (София) 2 0 0 2 1:5 0
11 София спорт (София) 2 0 0 2 1:11 0

Кюстендил (Кюстендил)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Б"
18.09.2022 10:10 1 кръг Г Септември (София) 5:0
25.09.2022 12:30 2 кръг Д Левски Раковски (София) 3:0
- 3 кръг Г Национал II (София) -:-
- 4 кръг Г ФК Септември 57 (София) -:-
- 5 кръг Д Барокко (София) -:-
- 6 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 7 кръг Д Левски II (София) -:-
- 8 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
- 9 кръг Д Софияспорт 2020 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 2 2 0 0 8:0 6
2 Национал II (София) 2 2 0 0 10:5 6
3 Витоша 13 (София) 2 2 0 0 4:1 6
4 Барокко (София) 2 2 0 0 8:6 6
5 Левски II (София) 2 1 1 0 6:5 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 4 място
2020/2021 Трета лига 2 място
2019/2020 Трета лига 6 място
2018/2019 А ОФГ КН 1 място
2017/2018 А ОФГ КН 1 място
2016/2017 А ОФГ КН 1 място
2015/2016 А ОФГ КН 1 място
2014/2015 А ОФГ КН 1 място
2012/2013 А ОФГ КН 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 10.254 49
октомври 2019 16.559 34
септември 2019 14.658 39
август 2019 17.843 29
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници