Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Септември II (София) 2:1
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) 4:0
- 4 кръг
почива
02.09.2022 17:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:3
10.09.2022 17:00 6 кръг Г ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:2
отложен 7 кръг Д Славия 1913 II (София) -:-
25.09.2022 17:00 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:3
30.09.2022 17:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
08.10.2022 16:00 10 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
15.10.2022 16:00 11 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
22.10.2022 16:00 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
29.10.2022 16:00 13 кръг Г Септември II (София) -:-
05.11.2022 14:00 14 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 15 кръг
почива
19.11.2022 14:00 16 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
26.11.2022 14:00 17 кръг Д ФК ЦСКА 1948 III (София) -:-
03.12.2022 14:00 18 кръг Г Славия 1913 II (София) -:-
- 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 21 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
- 22 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Балкан 1929 (Ботевград) 8 3 1 4 14:16 10
7 ФК ЦСКА 1948 III (София) 6 2 1 3 9:8 7
8 Ботев 1937 (Ихтиман) 6 2 0 4 9:11 6
9 Септември II (София) 8 1 2 5 7:14 5
10 Левски Раковски (София) 7 1 1 5 6:18 4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/2 финали
17.08.2022 18:00 - Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0
Област София / Финал
24.08.2022 18:00 - Д Чавдар (Етрополе) 2:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
- -
почива
Област София / 1/4 финали
05.10.2022 16:00 - Г Левски (Долна баня) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.07.2022 10:30 - Д Оборище (Панагюрище) 1:1
09.07.2022 10:30 - Г Спортист 2009 (Своге) 0:5
13.07.2022 18:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:1
20.07.2022 18:00 - Д Септември II (София) 3:2
23.07.2022 10:30 - Г Септември (Симитли) 1:1
30.07.2022 10:30 - Г Славия 1913 II (София) 4:4
16.09.2022 17:30 - Г Оборище (Панагюрище) 0:2

Ботев 1937 II (Ихтиман)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Източна подгрупа
11.09.2022 17:00 1 кръг Г Левски (Долна баня) 1:4
18.09.2022 14:00 2 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:2
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Спортист (Нови хан) 1:0
09.10.2022 16:00 4 кръг Г Искър 2022 (Злокучене) -:-
16.10.2022 16:00 5 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
23.10.2022 16:00 6 кръг Г Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
30.10.2022 15:00 7 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
06.11.2022 14:00 8 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
13.11.2022 14:00 9 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
20.11.2022 14:00 10 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
27.11.2022 14:00 11 кръг Д Ракитин (Трудовец) -:-
04.12.2022 14:00 12 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
04.03.2023 13 кръг Д Искър 2022 (Злокучене) -:-
- 14 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
- 15 кръг Д Левски 1923 (гр.Елин Пелин) -:-
- 16 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
- 17 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
- 18 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Рилец (Говедарци) 3 2 0 1 12:1 6
6 Пирдоп (Пирдоп) 3 1 0 2 3:24 3
7 Ботев 1937 II (Ихтиман) 3 1 0 2 3:6 3
8 Звездец (Горна Малина) 3 1 0 2 5:5 3
9 Спортист (Нови хан) 2 0 0 2 0:3 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Ботев 1937 (Ихтиман)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници