Ботев 1937 (Ихтиман)

BGSupporters форум

Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Д Банско (Банско) 3:0
29.08.2020 18:00 4 кръг Г Гранит (Владая) 2:2
06.09.2020 17:00 5 кръг Д Левски (Чепинци) 3:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:1
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:2
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 2:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:1
24.10.2020 16:00 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
31.10.2020 15:00 13 кръг Г Вихрен (Сандански) 1:3
07.11.2020 14:00 14 кръг Д Надежда (Доброславци) 4:0
11.11.2020 14:00 15 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 5:0
21.11.2020 14:00 16 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 4:0
28.11.2020 14:00 17 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
24.02.2021 14:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 2:2
27.02.2021 14:00 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0
06.03.2021 15:00 20 кръг Г Банско (Банско) 0:1
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Гранит (Владая) 0:1
20.03.2021 15:00 22 кръг Г Левски (Чепинци) 0:1
21.04.2021 17:00 23 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
27.03.2021 15:00 24 кръг Г Оборище (Панагюрище) 0:3
07.04.2021 16:00 25 кръг Д Беласица (Петрич) 1:1
10.04.2021 16:00 26 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:0
17.04.2021 16:00 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
24.04.2021 16:00 28 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
28.04.2021 16:00 29 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Балкан 1929 (Ботевград) 24 11 6 7 40:25 39
8 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 25 10 6 9 29:20 36
9 Ботев 1937 (Ихтиман) 25 9 7 9 37:27 34
10 Надежда (Доброславци) 24 8 3 13 29:40 27
11 Пирин 1941 (Разлог) 24 7 6 11 24:37 27
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
Първи кръг (1/16 финали)
14.11.2020 15:45 - Г ЦСКА (София) 0:5 Диема спорт
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Финал
26.08.2020 18:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
Югозападна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
07.10.2020 16:00 - Г Козаро (Ботевград) 1:5
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
11.07.2020 10:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
15.07.2020 18:00 - Д Гранит (Владая) 3:0
18.07.2020 10:30 - Д Чавдар (Етрополе) 0:2
22.07.2020 - Г Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) -:-
25.07.2020 11:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 2:4
29.07.2020 18:30 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
01.08.2020 11:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 3:0
19.08.2020 18:00 - Д Септември (София) 1:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2021 14:00 - Г Септември (София) 0:5
22.01.2021 13:00 - Г Национал /юн.ст./ (София) 5:1
27.01.2021 14:00 - Г Миньор (Перник) 0:2
03.02.2021 14:00 - Г Спортист 2009 (Своге) 1:3
06.02.2021 13:00 - Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
10.02.2021 13:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
12.02.2021 14:00 - Г Оборище (Панагюрище) 0:1

Ботев 1937 (Ихтиман)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2020 17:00 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:3
- 2 кръг
почива
01.10.2020 16:00 3 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 5:3
08.10.2020 16:00 4 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:4
15.10.2020 16:00 5 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:2
22.10.2020 16:00 6 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:8
29.10.2020 16:00 7 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 5:5
05.11.2020 15:00 8 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 2:0
- 9 кръг
почива
18.03.2021 16:00 10 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 0:5
отложен 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
01.04.2021 16:00 12 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:2
отложен 13 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
15.04.2021 16:00 14 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
22.04.2021 16:00 15 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
- 16 кръг
почива
06.05.2021 17:00 17 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) -:-
13.05.2021 17:00 18 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
20.05.2021 17:00 19 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
27.05.2021 18:00 20 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
06.06.2021 18:00 21 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 5 1 2 21:9 16
4 Сливнишки герой (Сливница) 10 4 1 5 21:18 13
5 Ботев 1937 (Ихтиман) 9 3 2 4 21:32 11
6 Велбъжд (Кюстендил) 10 2 1 7 19:38 7
7 Спортист 2009 (Своге) 8 1 2 5 10:24 5

Ботев 1937 (Ихтиман)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 3:0
26.09.2020 11:00 2 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 0:4
03.10.2020 11:00 3 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:8
11.10.2020 11:00 4 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 10:1
18.10.2020 11:00 5 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 1:11
25.10.2020 11:00 6 кръг Д Левски (Долна баня) 1:0
06.03.2021 11:00 7 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 0:4
07.11.2020 11:00 8 кръг Г Козаро (Ботевград) 0:3
15.11.2020 11:00 9 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:11
22.11.2020 15:00 10 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:5
14.03.2021 11:00 11 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) 0:2
отложен 12 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
отложен 13 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
10.04.2021 11:00 14 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
18.04.2021 11:00 15 кръг Г Козаро (Ботевград) -:-
25.04.2021 11:00 16 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
30.04.2021 11:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
08.05.2021 11:00 18 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
16.05.2021 11:00 19 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) -:-
22.05.2021 11:00 20 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
30.05.2021 11:00 21 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Средногорец 2016 (Златица) 12 9 0 3 47:15 27
4 ОФК Костенец (Костенец) 12 7 0 5 51:22 21
5 Ботев 1937 (Ихтиман) 11 3 0 8 16:49 9
6 Пирдоп (Пирдоп) 12 2 2 8 14:55 8
7 Козаро (Ботевград) 11 2 1 8 10:53 7

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Отбор

Ботев 1937 (Ихтиман)

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 11 място
2018/2019 Трета лига 16 място
2017/2018 Трета лига 11 място
2016/2017 Трета лига 13 място
2015/2016 "В" група 10 място
2014/2015 А ОФГ СФ 1 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 "В" група 19 място

Месечна ранглиста

Интернет страници