Черноморец 1919 (Бургас)

BGSupporters форум

Визитна картичка

Ботев (Бургас)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Д Ботев (Пазарджик) 1:1
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 0:0
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 2:1
22.09.1963 16:30 6 кръг Г Ботев (Благоевград) 1:2
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 4:1
06.10.1963 16:00 8 кръг Г Химик (Димитровград) 0:2
20.10.1963 16:00 9 кръг Д Академик (София) 0:0
27.10.1963 15:00 10 кръг Г Металург (Перник) 2:0
03.11.1963 15:00 11 кръг Д Левски (Кюстендил) 2:2
10.11.1963 15:00 12 кръг Г Горубсо (Мадан) 1:3
17.11.1963 15:00 13 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Арда (Кърджали) 0:1
01.12.1963 14:30 15 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:1
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Орлин (Пирдоп) 2:0
13.12.1963 14:30 17 кръг Г Миньор (Димитровград) 1:1
08.04.1964 17:00 18 кръг Г Ботев (Пазарджик) 3:2
15.03.1964 16:30 19 кръг Д Миньор (Перник) 2:2
21.03.1964 16:30 20 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 0:1
29.03.1964 17:00 21 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
04.04.1964 17:00 22 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 2:2
12.04.1964 17:00 23 кръг Д Ботев (Благоевград) 7:2
19.04.1964 17:30 24 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 0:3
26.04.1964 17:30 25 кръг Д Химик (Димитровград) 2:2
03.05.1964 10:00 26 кръг Г Академик (София) 1:2
10.05.1964 18:00 27 кръг Д Металург (Перник) 3:2
17.05.1964 18:00 28 кръг Г Левски (Кюстендил) 2:4
24.05.1964 18:00 29 кръг Д Горубсо (Мадан) 4:0
31.05.1964 18:00 30 кръг Г Левски (Карлово) 1:1
07.06.1964 18:00 31 кръг Г Арда (Кърджали) 0:0
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:0
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Орлин (Пирдоп) 2:2
28.06.1964 18:15 34 кръг Д Миньор (Димитровград) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски (Кюстендил) 34 15 9 10 59:39 39
5 Химик (Димитровград) 34 15 9 10 47:34 39
6 Ботев (Бургас) 34 13 13 8 53:42 39
7 Арда (Кърджали) 34 13 8 13 41:32 34
8 Металург (Перник) 34 14 6 14 54:53 34

Ботев (Бургас)

Бургаска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Миньор (Бургас) 18 13 1 4 52:16 27
3 Николай Лъсков (Ямбол) 18 12 2 4 45:20 26
4 Ботев (Бургас) 18 11 3 4 50:17 25
5 Хаджи Димитър (Сливен) 18 5 5 8 36:36 15
6 Ганчо Хардалов (Карнобат) 18 3 7 8 25:36 13

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия:02 сезона
"А" група:29 сезона
"Б" група:16 сезона

Последните 10 сезона

2019/2020 Трета лига 4 място
2018/2019 Трета лига 4 място
2017/2018 А ОФГ БС 1 място
2016/2017 А ОФГ БС 3 място
2015/2016 Б ОФГ БС 1 място
2014/2015 - -
2006/2007 "В" група 18 място
2005/2006 Трета лига 15 място
2004/2005 Втора лига 15 място
2003/2004 Първа лига 16 място
2002/2003 Първа лига 11 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 8.149 61
октомври 2019 10.613 56
септември 2019 12.317 49
август 2019 15.859 32
май 2019 13.114 44
април 2019 15.541 35
март 2019 9.985 59
ноември 2018 10.148 62
октомври 2018 8.843 64
септември 2018 17.281 34
всички

Интернет страници