Гигант (Съединение)

BGSupporters форум

Гигант (Съединение)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
11.08.2017 18:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 0:1
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Загорец (Нова Загора) 0:3
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Сокол (Марково) 2:5
30.08.2017 18:00 4 кръг Д Атлетик (Куклен) 0:1
02.09.2017 17:00 5 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Верея II (Стара Загора) 3:2
16.09.2017 17:00 7 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0
22.09.2017 18:00 8 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:3
30.09.2017 17:00 9 кръг Д Арда (Кърджали) 1:1
07.10.2017 16:00 10 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:1
14.10.2017 16:00 11 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 1:0
21.10.2017 13:30 12 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 1:4
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:5
04.11.2017 14:30 14 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2
11.11.2017 14:30 15 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1
19.11.2017 14:30 16 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 1:1
25.11.2017 14:30 17 кръг Д Левски (Карлово) 0:0
24.02.2018 18 кръг Д Миньор (Раднево) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Загорец (Нова Загора) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Сокол (Марково) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
26.05.2018 33 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Свиленград 1921 (Свиленград) 17 5 2 10 20:46 17
15 Раковски 2011 (Раковски) 17 5 0 12 20:32 15
16 Гигант (Съединение) 17 2 5 10 11:31 11
17 Верея II (Стара Загора) 17 3 2 12 20:54 11
18 Тунджа 2006 (Ягода) 17 0 2 15 15:61 2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
- -
почива
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 - Г Вихър (Строево) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
18.10.2017 16:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.07.2017 18:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 2:3

Гигант (Съединение)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:30 1 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 2:6
13.09.2017 10:30 2 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
16.09.2017 10:00 3 кръг Д Сокол (Марково) 0:3
23.09.2017 10:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
30.09.2017 10:00 5 кръг Д Кричим (Кричим) 1:1
06.10.2017 16:00 6 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:6
17.10.2017 15:00 7 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:6
20.10.2017 15:00 8 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
28.10.2017 11:00 9 кръг Д Асти АБ (Хасково) 0:0
04.11.2017 10:30 10 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:5
11.11.2017 10:30 11 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
16.11.2017 14:30 12 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
25.11.2017 10:30 13 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 2:1
- 14 кръг Г Евроколеж (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 16 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 19 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 20 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 23 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 24 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 26 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Брестник 1948 II (Пловдив) 13 4 1 8 12:36 13
11 Евроколеж (Пловдив) 12 3 1 8 26:31 10
12 Раковски 2011 (Раковски) 13 2 1 10 16:43 7
13 Гигант (Съединение) 13 1 3 9 8:44 6
14 Тракия 06 (Стамболийски) 13 0 3 10 10:61 3

Гигант (Съединение)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 12:00 1 кръг Д Векта (Пловдив) 0:11
20.09.2017 16:00 2 кръг Г Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:16
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
27.09.2017 16:00 4 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:23
30.09.2017 12:00 5 кръг Д Асти АБ (Хасково) 2:11
07.10.2017 12:00 6 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 1:5
15.10.2017 10:30 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:22
22.10.2017 10:30 8 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:0
29.10.2017 10:30 9 кръг Г Левски (Паталеница) 0:3
04.11.2017 10:30 10 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:17
12.11.2017 10:30 11 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:9
18.11.2017 10:30 12 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:13
26.11.2017 10:30 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:12
- 14 кръг Г Векта (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Локомотив 1926 II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 17 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Асти АБ (Хасково) -:-
- 19 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 22 кръг Д Левски (Паталеница) -:-
- 23 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
- 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 25 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Родопа Смолян (Смолян) 13 4 1 8 20:37 13
11 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 2 0 11 19:89 6
12 Гигант (Съединение) 13 2 0 11 11:142 6
13 Атлетик (Куклен) 13 1 0 12 4:45 3
14 Раковски 2011 (Раковски) 13 1 0 12 12:85 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници