Извор (Горски извор)

BGSupporters форум

Извор (Горски извор)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:4
29.08.2020 18:00 4 кръг Д Несебър (Несебър) 0:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:1
12.09.2020 17:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 5:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0
03.10.2020 16:00 9 кръг Г Хасково (Хасково) 0:1
10.10.2020 16:00 10 кръг Д Атлетик (Куклен) 4:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Г Гигант (Съединение) 1:2
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Сокол (Марково) 2:1
07.11.2020 14:30 14 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:2
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:1
22.11.2020 14:30 16 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:2
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
- 18 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
- 19 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
- 21 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 23 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 24 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 25 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
- 26 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 27 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 28 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 29 кръг Д Левски (Карлово) -:-
- 30 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 31 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 32 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
- 33 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 34 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Спартак 1947 (Пловдив) 15 5 4 6 21:23 19
12 Борислав 2009 (Първомай) 17 5 4 8 21:24 19
13 Извор (Горски извор) 17 4 6 7 21:21 18
14 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 17 4 4 9 13:24 16
15 Несебър (Несебър) 17 3 6 8 16:36 15
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
30.09.2020 16:00 - Д Септември (Симитли) 4:2
Първи кръг (1/16 финали)
21.10.2020 15:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:2
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
26.08.2020 17:30 - Г Върбица 2006 (Бенковски) 6:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Хасково / 1/2 финали
07.10.2020 15:30 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1
Област Хасково / Финал
14.10.2020 15:30 - Д Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2

Извор II (Горски извор)

"А" ОГ Хасково
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Тунджа (Срем) 5:2
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Любимец 2018 (Любимец) 1:5
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Герганин извор (Бисер) 5:4
27.09.2020 17:00 4 кръг Г Любимец 2000 (Любимец) 3:2
04.10.2020 16:00 5 кръг Д Старско (Хасково) 2:1
11.10.2020 15:00 6 кръг Г Марица (Симеоновград) 0:2
15.11.2020 14:30 7 кръг Д Хеброс 1921 (Харманли) 3:2
25.10.2020 15:00 8 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
01.11.2020 14:30 9 кръг Д Топлика (Минерални бани) 3:2
- 10 кръг Г Тунджа (Срем) -:-
- 11 кръг Д Любимец 2018 (Любимец) -:-
- 12 кръг Г Герганин извор (Бисер) -:-
- 13 кръг Д Любимец 2000 (Любимец) -:-
- 14 кръг Г Старско (Хасково) -:-
- 15 кръг Д Марица (Симеоновград) -:-
- 16 кръг Г Хеброс 1921 (Харманли) -:-
- 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
- 18 кръг Г Топлика (Минерални бани) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свиленград 1921 (Свиленград) 9 9 0 0 28:4 27
2 Извор II (Горски извор) 9 6 0 3 22:22 18
3 Хеброс 1921 (Харманли) 9 5 2 2 36:16 17
4 Марица (Симеоновград) 9 4 4 1 19:13 16
5 Любимец 2018 (Любимец) 9 4 2 3 30:15 14

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ХС 2 място
2018/2019 А ОФГ ХС 11 място
2017/2018 А ОФГ ХС 6 място
2016/2017 А ОФГ ХС 10 място
2015/2016 А ОФГ ХС 10 място
2014/2015 А ОФГ ХС 9 място
2012/2013 А ОФГ ХС 4 място

Интернет страници