Левски (Карлово)

BGSupporters форум

Левски (Карлово)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0
19.08.2017 18:00 2 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:2
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Арда (Кърджали) 0:2
30.08.2017 18:00 4 кръг Г Карнобат (Карнобат) 3:0
03.09.2017 17:00 5 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:1
09.09.2017 17:00 6 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) 0:5
17.09.2017 17:00 7 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 4:3
22.09.2017 17:00 8 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1
01.10.2017 17:00 9 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 5:1
08.10.2017 16:00 10 кръг Г Тунджа 2006 (Ягода) 2:0
15.10.2017 16:00 11 кръг Д Верея II (Стара Загора) 3:1
22.10.2017 16:00 12 кръг Д Миньор (Раднево) 1:0
28.10.2017 16:00 13 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
05.11.2017 14:30 14 кръг Д Сокол (Марково) 3:1
11.11.2017 14:30 15 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
19.11.2017 14:30 16 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
25.11.2017 14:30 17 кръг Г Гигант (Съединение) 0:0
24.02.2018 18 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
03.03.2018 19 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
10.03.2018 20 кръг Г Арда (Кърджали) -:-
17.03.2018 21 кръг Д Карнобат (Карнобат) -:-
24.03.2018 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
31.03.2018 23 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
04.04.2018 24 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
07.04.2018 25 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
14.04.2018 26 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
21.04.2018 27 кръг Д Тунджа 2006 (Ягода) -:-
28.04.2018 28 кръг Г Верея II (Стара Загора) -:-
05.05.2018 29 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
12.05.2018 30 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
16.05.2018 31 кръг Г Сокол (Марково) -:-
19.05.2018 32 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
26.05.2018 33 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
02.06.2018 34 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Борислав 2009 (Първомай) 17 11 1 5 37:20 34
4 Карнобат (Карнобат) 17 11 0 6 37:25 33
5 Левски (Карлово) 17 10 1 6 31:23 31
6 Миньор (Раднево) 17 9 4 4 39:21 31
7 Сокол (Марково) 17 9 2 6 39:27 29
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Г Вихър (Строево) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:30 - Г Верея II (Стара Загора) 1:1
21.07.2017 18:30 - Г Атлетик (Куклен) 2:1
26.07.2017 18:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 3:3
28.07.2017 18:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1

Левски (Карлово)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2017 17:00 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 11:1
24.02.2018 2 кръг Г Сокол (Марково) -:-
04.10.2017 15:00 3 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:3
24.09.2017 10:30 4 кръг Г Кричим (Кричим) 1:0
28.09.2017 16:00 5 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:3
07.10.2017 10:30 6 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:3
12.10.2017 16:00 7 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 3:1
21.10.2017 11:00 8 кръг Г Асти АБ (Хасково) 2:1
26.10.2017 16:00 9 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:1
02.11.2017 12:00 10 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
09.11.2017 15:00 11 кръг Д Брестник 1948 II (Пловдив) 1:0
16.11.2017 14:30 12 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
26.11.2017 10:30 13 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 1:1
- 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 16 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 17 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 18 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Асти АБ (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
- 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Брестник 1948 II (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 26 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Асеновец 2005 (Асеновград) 13 9 1 3 37:14 28
4 Марица 1921 (Пловдив) 13 9 1 3 37:24 28
5 Левски (Карлово) 12 7 1 4 30:16 22
6 Брестник 1948 (Пловдив) 13 6 2 5 26:24 20
7 Сокол (Марково) 12 5 2 5 17:20 17

Левски (Карлово)

Елитна група (U-15) - Югоизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 11:00 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:3
16.09.2017 13:00 2 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:2
23.09.2017 10:30 3 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 2:0
30.09.2017 13:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:4
07.10.2017 10:30 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1
14.10.2017 11:00 6 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
- 7 кръг
почива
28.10.2017 10:30 8 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1
11.11.2017 12:00 10 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:5
21.11.2017 15:00 11 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 1:1
- 12 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 13 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 14 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 21 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
- 22 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Верея (Стара Загора) 10 5 1 4 19:16 16
6 Спартак-С 94 (Пловдив) 10 4 2 4 16:15 14
7 Левски (Карлово) 10 3 2 5 15:21 11
8 Сините камъни 2013 (Сливен) 10 3 1 6 23:23 10
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 10 2 1 7 10:21 7

Левски (Карлово)

Деца: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:6
01.11.2017 14:00 2 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 5:0
01.10.2017 10:30 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
05.10.2017 15:00 4 кръг Г Сокол (Марково) 1:3
15.10.2017 10:30 5 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:2
22.10.2017 10:30 6 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1
29.10.2017 12:00 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:4
05.11.2017 10:30 8 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:3
12.11.2017 13:00 9 кръг Г Чавдар (Пловдив) 0:2
19.11.2017 10:30 10 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:6
27.11.2017 15:00 11 кръг Г Орлета (Пазарджик) 0:1
- 12 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 16 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 18 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 19 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Орлета (Пазарджик) 11 3 0 8 10:39 9
9 Чавдар (Пловдив) 11 3 0 8 13:35 9
10 Тракия 06 (Стамболийски) 11 2 2 7 12:37 8
11 Левски (Карлово) 11 2 1 8 9:28 7
12 Металик 1938 (Сопот) 11 1 1 9 8:49 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:11 сезона

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници