Левски 2005 (Крумовград)

BGSupporters форум

Левски 2005 (Крумовград)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
06.10.2019 15:30 2 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) 1:8
отложен 3 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
20.10.2019 15:30 4 кръг Д Перперикон (Перперек) 3:0
03.11.2019 15:30 5 кръг Г Искра (Черноочене) 2:4
- 6 кръг
почива
17.11.2019 14:30 7 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) 0:9
24.11.2019 14:30 8 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 1:5
отложен 9 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
08.12.2019 14:00 10 кръг Д Искра (Черноочене) 5:1
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 13 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 14 кръг Д Перперикон (Перперек) -:-
- 15 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 16 кръг
почива
- 17 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 18 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 19 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
- 20 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Арда 1924 II (Кърджали) 6 5 1 0 36:2 16
2 Върбица 2006 (Бенковски) 6 4 1 1 21:9 13
3 Искра (Черноочене) 6 3 0 3 17:17 9
4 Левски 2005 (Крумовград) 6 2 0 4 12:27 6
5 Перперикон (Перперек) 6 0 0 6 1:32 0

Левски 2005 (Крумовград)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 11:00 1 кръг Д Върбица 2006 (Бенковски) 3:0
05.10.2019 11:00 2 кръг Г Мадан (Мадан) 0:2
- 3 кръг
почива
19.10.2019 11:00 4 кръг Д Граничар (Кирково) 2:3
16.11.2019 11:00 5 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:5
02.11.2019 11:00 6 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 0:10
09.11.2019 11:00 7 кръг Г Златоград (Златоград) 8:0
- 8 кръг Г Върбица 2006 (Бенковски) -:-
- 9 кръг Д Мадан (Мадан) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Граничар (Кирково) -:-
- 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 13 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) -:-
- 14 кръг Д Златоград (Златоград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Граничар (Кирково) 6 3 1 2 21:8 10
4 Върбица 2006 (Бенковски) 6 2 1 3 14:18 7
5 Мадан (Мадан) 6 2 0 4 9:37 6
6 Левски 2005 (Крумовград) 6 2 0 4 14:20 6
7 Златоград (Златоград) 6 0 0 6 2:57 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 МОГ КЖ/СМ 6 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 6 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 7 място
2015/2016 А ОФГ КЖ 2 място
2014/2015 А ОФГ КЖ 4 място
2012/2013 МОГ КЖ/СМ 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници