Крумовград (Крумовград)

BGSupporters форум

В
22.10.1988 (35 г.)
В
11.07.1988 (35 г.)
В
28.12.2005 (18 г.)
Зд
21.05.2000 (23 г.)
Зд
05.09.1994 (29 г.)
Зц
29.11.1995 (28 г.)
Зц
18.01.1999 (25 г.)
Зц
26.10.2003 (20 г.)
Зц
23.04.1998 (25 г.)
Зл
10.10.1997 (26 г.)
Хо
18.01.1998 (26 г.)
Хд
11.04.2001 (22 г.)
Хц
31.03.1996 (27 г.)
Хц
30.12.1993 (30 г.)
Хц
30.11.1997 (26 г.)
Хп
04.06.2003 (20 г.)
Ха
15.10.2001 (22 г.)
Ха
30.12.1985 (38 г.)
Кд
19.02.1997 (27 г.)
Кл
25.07.2000 (23 г.)
Кл
17.12.1996 (27 г.)
Кл
03.12.1990 (33 г.)
Н
08.12.1992 (31 г.)
Н
31.10.1998 (25 г.)
Н
09.01.1997 (27 г.)
треньори:
Т
20.03.1981 (42 г.)
напуснали:
Зд
09.04.2003 (20 г.)
Зц
13.06.1997 (26 г.)
Т
04.08.1971 (52 г.)
Хл
06.09.2001 (22 г.)
Н
23.10.2003 (20 г.)

Крумовград (Крумовград)

Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
14.07.2023 21:00 1 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 Диема спорт
21.07.2023 21:15 2 кръг Г ЦСКА (София) 0:1 Диема спорт
28.07.2023 21:15 3 кръг Д Черно море (Варна) 1:3 Диема спорт
07.08.2023 21:15 4 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2 Диема спорт
14.08.2023 21:15 5 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0 Диема спорт
20.08.2023 19:00 6 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
26.08.2023 19:00 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 2:0 Диема спорт
03.09.2023 19:00 8 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 Диема спорт
18.09.2023 20:00 9 кръг Д Левски (София) 2:2 Диема спорт
24.09.2023 18:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:1 Диема спорт
28.09.2023 18:00 11 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:3 Диема спорт
02.10.2023 15:00 12 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 Диема спорт
06.10.2023 17:30 13 кръг Д Ботев (Враца) 1:0 Диема спорт
20.10.2023 16:45 14 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Диема спорт
27.10.2023 14:00 15 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2 Диема спорт
05.11.2023 15:30 16 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Диема спорт
12.11.2023 13:00 17 кръг Д ЦСКА (София) 1:4 Диема спорт
26.11.2023 17:45 18 кръг Г Черно море (Варна) 2:3 Диема спорт
03.12.2023 17:45 19 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0 Диема спорт
10.12.2023 12:30 20 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0 Диема спорт
17.02.2024 12:00 21 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1 Диема спорт
25.02.2024 14:30 22 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:- Диема спорт
02.03.2024 15:15 23 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:- Диема спорт
09.03.2024 24 кръг Г Левски (София) -:-
16.03.2024 25 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
30.03.2024 26 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
03.04.2024 27 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
06.04.2024 28 кръг Г Ботев (Враца) -:-
13.04.2024 29 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
20.04.2024 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Арда 1924 (Кърджали) 21 9 4 8 24:17 31
8 Ботев (Пловдив) 21 8 5 8 34:25 29
9 Крумовград (Крумовград) 21 8 3 10 22:29 27
10 Берое (Стара Загора) 21 7 4 10 17:28 25
11 Славия 1913 (София) 21 7 3 11 18:32 24
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
01.11.2023 15:00 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2023 11:30 - Д Пирин 1941 (Разлог) 4:0
04.07.2023 18:00 - Г Славия 1913 (София) 1:1
07.07.2023 10:00 - Д КСМ Политехника (Яш, Румъния, 1) 0:0
08.07.2023 10:30 - Д Монтана 1921 (Монтана) 0:0
09.09.2023 11:00 - Г Ботев (Пловдив) 4:2
18.11.2023 14:00 - Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
20.01.2024 16:00 - Д Кечкемети ТЕ (Кечкемет, Унг, 1) 3:1
24.01.2024 15:00 - Д Заглембие (Любин, Полша, 1) 1:1
26.01.2024 16:00 - Д Корона (Келце, Полша, 1) 2:1
31.01.2024 14:00 - Д Гол Гохар (Сирджан, Иран, 1) 2:0
05.02.2024 14:00 - Д Борац (Баня Лука, БиХ, 1) 2:3
09.02.2024 12:30 - Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1

Крумовград (Крумовград)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2023 11:00 1 кръг Д ФК Свиленград (Свиленград) 2:4
10.12.2023 13:00 2 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:17
14.09.2023 17:00 3 кръг Д Самуил 2006 (Самуилово) 0:8
21.09.2023 17:00 4 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 0:9
28.09.2023 11:30 5 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 0:6
05.10.2023 12:30 6 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 1:9
12.10.2023 16:00 7 кръг Д Чирпан 1929 (Чирпан) 0:2
19.10.2023 16:00 8 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:10
25.10.2023 16:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:11
01.11.2023 13:00 10 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
09.11.2023 14:00 11 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:8
16.11.2023 14:00 12 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:12
23.11.2023 14:00 13 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) 1:0
21.02.2024 13:00 14 кръг Г ФК Свиленград (Свиленград) 0:10
29.02.2024 14:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
07.03.2024 14:00 16 кръг Г Самуил 2006 (Самуилово) -:-
14.03.2024 14:00 17 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
21.03.2024 14:00 18 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
28.03.2024 15:00 19 кръг Д Локомотив (Стара Загора) -:-
04.04.2024 16:00 20 кръг Г Чирпан 1929 (Чирпан) -:-
11.04.2024 16:00 21 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
17.04.2024 16:00 22 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
25.04.2024 17:00 23 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
01.05.2024 17:00 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
09.05.2024 18:00 25 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
15.05.2024 17:00 26 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ФК Хасково 2022 (Хасково) 14 4 1 9 32:36 13
11 Чирпан 1929 (Чирпан) 14 3 2 9 14:44 11
12 Априлец 2017 (Бояджик) 14 3 1 10 13:56 10
13 Крумовград (Крумовград) 14 1 0 13 6:109 3
14 Спартак 1947 (Пловдив) 14 5 2 7 27:24 17

Крумовград (Крумовград)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 12:00 1 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 4:4
16.09.2023 13:00 2 кръг Д Левски (Карлово) 1:1
22.09.2023 12:00 3 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:9
01.10.2023 12:00 4 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 4:4
04.10.2023 14:00 5 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:2
13.10.2023 13:00 6 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:5
22.10.2023 12:00 7 кръг Г Атлетик (Куклен) 5:3
30.10.2023 13:00 8 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 0:3
05.11.2023 13:00 9 кръг Г Сокол (Марково) 3:9
11.11.2023 12:00 10 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 4:4
19.11.2023 12:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:5
09.03.2024 12 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 13 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 14 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 15 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 19 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) -:-
- 20 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 21 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) -:-
- 22 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Вихър 1965 (Златоград) 10 3 1 6 21:34 10
9 Спартак 1947 II (Пловдив) 11 3 1 7 25:23 10
10 Крумовград (Крумовград) 11 1 4 6 23:49 7
11 Траките 2007 (Скутаре) 10 2 1 7 14:29 7
12 Атлетик (Куклен) 11 1 0 10 11:61 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:01 сезон

Последните 10 сезона

Интернет страници