Крумовград (Крумовград)

BGSupporters форум

Крумовград (Крумовград)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
16.07.2022 18:30 1 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 2:0
23.07.2022 18:30 2 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
02.08.2022 18:00 3 кръг Г Миньор (Перник) 0:3 Диема спорт
07.08.2022 18:00 4 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:1
16.08.2022 18:00 5 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1 Диема спорт
23.08.2022 18:00 6 кръг Д Спартак (Плевен) 2:1 Диема спорт
29.08.2022 20:00 7 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:0
03.09.2022 17:00 8 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:0
10.09.2022 17:00 9 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 2:2
17.09.2022 17:00 10 кръг Д Созопол (Созопол) 1:2
30.09.2022 16:00 11 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 1:0
11.10.2022 16:00 12 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
16.10.2022 16:00 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:0
21.10.2022 17:30 14 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Диема спорт
31.10.2022 14:30 15 кръг Д Ботев II (Пловдив) 1:2
07.11.2022 17:30 16 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:4 Диема спорт
13.11.2022 14:30 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2
13.02.2023 14:30 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:- Диема спорт
20.02.2023 14:30 19 кръг Г Беласица (Петрич) -:- Диема спорт
25.02.2023 20 кръг Д Миньор (Перник) -:-
01.03.2023 21 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
04.03.2023 22 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
11.03.2023 23 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
18.03.2023 24 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
01.04.2023 25 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
08.04.2023 26 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
15.04.2023 27 кръг Г Созопол (Созопол) -:-
22.04.2023 28 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
29.04.2023 29 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
06.05.2023 30 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
13.05.2023 31 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
20.05.2023 32 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
27.05.2023 33 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
03.06.2023 34 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК ЦСКА 1948 II (София) 17 10 5 2 31:9 35
2 Крумовград (Крумовград) 17 9 3 5 22:19 30
3 Етър ВТ (Велико Търново) 17 8 6 3 20:10 30
4 Беласица (Петрич) 17 8 4 5 17:13 28
5 Спортист 2009 (Своге) 17 8 4 5 28:26 28
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Г Партизан (Червен бряг) 3:0
Първи кръг (1/16 финали)
23.11.2022 13:30 - Д Септември (София) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
24.06.2022 17:30 - Д Лудогорец 1945 II (Разград) 2:3
30.06.2022 18:00 - Д Академия Пандев (Струмица, Мак, 1) 0:0
03.07.2022 17:00 - Д Мавлон (Абуджа, Нигерия, 3) 3:3
06.07.2022 18:30 - Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:1
08.07.2022 10:00 - Г Септември (Симитли) 3:3
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
13.01.2023 14:00 - Д Созопол (Созопол) 1:1
19.01.2023 10:00 - Д Нефтчи (Фергана, Узбекистан, 1) 0:2
22.01.2023 14:30 - Д Прищина (Прищина, Косово, 1) 0:0
26.01.2023 14:00 - Д Шинник (Ярославъл, Русия, 2) 0:1
30.01.2023 13:00 - Д КФ Гостивари (Гостивар, Мак, 2) 2:1
03.02.2023 15:00 - Г Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0

Крумовград II (Крумовград)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2022 14:00 1 кръг Д ФК Рудозем (Рудозем) 3:0
23.10.2022 15:00 2 кръг Г ФК Върбица (Бенковски) 0:6
30.10.2022 14:00 3 кръг Д Искра (Черноочене) 2:1
06.11.2022 14:00 4 кръг Г ФК Рудозем (Рудозем) анл.
12.11.2022 15:00 5 кръг Д ФК Върбица (Бенковски) 1:7
15.10.2022 11:00 6 кръг Г Искра (Черноочене) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Върбица (Бенковски) 4 4 0 0 25:1 12
2 Искра (Черноочене) 4 1 0 3 7:14 3
3 Крумовград II (Крумовград) 4 1 0 3 3:20 3
- ФК Рудозем (Рудозем) 1 0 0 1 0:3 -

Крумовград (Крумовград)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2022 11:00 1 кръг Д Раковски 1923 (Ивайловград) 3:3
15.10.2022 10:30 2 кръг Д ФК Върбица (Бенковски) 6:2
29.10.2022 11:00 3 кръг Г Боровец 2014 (Кърджали) 2:1
29.10.2022 11:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) анл.
06.11.2022 13:00 5 кръг Г ФК Вихър 1965 (Златоград) 2:1
12.11.2022 10:30 6 кръг Г Раковски 1923 (Ивайловград) анл.
12.11.2022 10:30 7 кръг Г ФК Върбица (Бенковски) 6:0
отложен 8 кръг Д Боровец 2014 (Кърджали) -:-
26.11.2022 10:30 9 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) анл.
26.11.2022 10:30 10 кръг Д ФК Вихър 1965 (Златоград) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Крумовград (Крумовград) 5 5 0 0 17:4 15
2 Боровец 2014 (Кърджали) 5 2 2 1 10:6 8
2 ФК Вихър 1965 (Златоград) 6 2 2 2 10:6 8
4 ФК Върбица (Бенковски) 6 0 0 6 5:26 0
- Раковски 1923 (Ивайловград) 1 0 1 0 3:3 -

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Трета лига 1 място
2020/2021 МОГ КЖ/СМ 5 място
2019/2020 МОГ КЖ/СМ 3 място
2018/2019 МОГ КЖ/СМ 6 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 6 място
2016/2017 МОФГ КЖ/СМ 7 място
2015/2016 А ОФГ КЖ 2 място
2014/2015 А ОФГ КЖ 4 място
2012/2013 МОГ КЖ/СМ 2 място
1962/1963 ЗФГ 10 място

Интернет страници